ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
От Бъндеришка Поляна към циркус Бански Суходол

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Пирин Предишната тема
Следващата тема
От Бъндеришка Поляна към циркус Бански Суходол
Автор Съобщение
Kalin Markov



Регистриран на: 26 Юли 2019
Мнения: 21

Мнение От Бъндеришка Поляна към циркус Бански Суходол Отговорете с цитат
Здравейте,

Исках да ви попитам - може ли да се стигне от Бъндеришка поляна, нагоре по пътя за Академика (където е и изоставения лифт) и от там да се хване пътека/път, която минава от долната страна на Църна Могила (НЕ нагоре по лифта и към върха) и извежда към немаркираната пътека (по която съм миналавал) на циркус Бански Суходол? По тази пътека на циркус Бански суходол (между Църна Могила и Котешкия рид) съм минавал спускайки се отгоре под Кутело, но после слязохме към Банско защото не знаехме как да се върнем обратно към Бъндеришка поляна. На каратата ми има означени немаркирани пътеки там някъде, но не знам от къде се хващат и дали още са там! Много ще ми е полезна каквато и да е информация!

Мерси много и приятен ден на всички!

Калин
Пет Юли 26, 2019 10:43 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
Може да се мине, но ето в този участък: https://kade.si/#map=19/2608006.5/5130191.26/0 има ветролом (нападала гора) и придвижването е затруднено.

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Пет Юли 26, 2019 11:04 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Kalin Markov



Регистриран на: 26 Юли 2019
Мнения: 21

Мнение Отговорете с цитат
Благодаря! А през този маршрут, който ти си описал, има ли нещо като пътека (колкото и да е обрасла) или си е изцяло през гората на диво? Предполагам може да се заобиколи и по-отдолу и там май си има по-широки пътеки, но там пък се губи височина.
Пет Юли 26, 2019 11:43 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
На картата е изобразено съвсем точно къде се ходи без пътека.

Мето ходене там беше в обратна посока. Слизайки от седловината западно от в. Църна могила, пътеката изчезна във ветролома и се появи долу в дерето. Оттам до Академика се ходи без проблем.

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Пет Юли 26, 2019 11:54 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Пирин Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov