ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Да се избрОим?
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Срещи и уговорки Предишната тема
Следващата тема
Да се избрОим?
Автор Съобщение
Tito



Регистриран на: 22 Юни 2011
Мнения: 856

Мнение Отговорете с цитат
След успешно изпълнената задача по завоюване на въздушно превъзходство в района на хижа Мургана дойде време за разбор на полетите.

- Хижата е страхотна! Като изключим х(отел) Добрила това според мен е хижата в най-добро състояние в целия Балкан.
- Хижарите готини, дамата даже фенка на парапланеризма.
- Цеци, не спираш да вдигаш летвата на мероприятията. Привилегия е да те познавам! Croc
- Мекиците на Васко - велики! Croc
- Благодаря на всички присъствали за споделения спомен. ръкопляскания дъра-бъра ръкопляскания

И за да отговорим на постъпилите искания за снимков материал се включвам с кадри от птичи поглед.











До следващия път! Croc

_________________
От Ком до Емине 2012
Ком-Емине GPS трак
Нед Ное 10, 2019 10:47 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
packo packov



Регистриран на: 04 Юли 2013
Мнения: 1219
Местожителство: 144 м денивелация под и на 580 м или 10 мин от Витоша 100

Мнение Отговорете с цитат
Васкооо, ти си свидетел, не на Йехова, ама че го карах малко това пущинско желязо!!!
Остава нерешено, как като имаш две гуми за няма 10 км пукаш 4 с по 3 лепенки... Днес надминах себе си, успях да спукам и на на Тишо резервната.
Да благодаря на съпътстващия автомобил за предния ден и готовността за днес Smile И моите нефорумни приятели май останаха за пореден път много доволни. Бъдете здрави всички!!! (Бира)

_________________
Не мога да спра.
http://ke-2013.blogspot.com/
Нед Ное 10, 2019 11:47 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Plamen К



Регистриран на: 03 Май 2011
Мнения: 832
Местожителство: Казанлък

Мнение Отговорете с цитат
Докато едни хора наблягаха на сутрешното кафе и мекиците други ходихме да ни подуха вятъра:
Връх Мургана


ОЦУ - "Особено Ценни Указания" по билото:


Свищиплаз на заден план:


Долината на Клисекьойска река над Църквище:


Връх Свищиплаз:


Да благодарим на Цецко за добрата организация и до нови срещи!
.
Пон Ное 11, 2019 12:00 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dobrifin



Регистриран на: 30 Яну 2013
Мнения: 1037
Местожителство: Рилско

Мнение Отговорете с цитат
Благодарности на Цецко, че се нае с нелеката задача да ни организира и събере отново под един покрив, отлично се представи и в ролята на водещ с микрофон в ръка ръкопляскания Respect
На домакините на чудесната хижа, за отличните условия и гостоприемството!
На всички, които участваха в събитието и бяха осигурили промишлени количества насъщни продукти и наливна литература за изхранване и напояване на целокупния планинарски състав, веселиха се и забавляваха от сърце!
Ето ги и някои от тях:


















Апропо, Цецко, кога каза, че е следващата дата Rolling Eyes Alcohol Trampoline
Пон Ное 11, 2019 2:23 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
staria



Регистриран на: 13 Ное 2010
Мнения: 218
Местожителство: гр.Ботевград

Мнение Е това е! Отговорете с цитат
Очаквах срещата с нетърпение, но атмосферата надмина очакванията. Благодаря на всички, които успяха да дойдат! Специални благодарности на Цецко за организацията и грижите към всеки, на Васко - за чудните мекици на сутринта, на Тито - за скарата и гледките от високо. Благодаря Ви приятели! И малко снимки.
Вто Ное 12, 2019 11:38 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Живота



Регистриран на: 06 Окт 2011
Мнения: 275

Мнение Отговорете с цитат
Съжалявам че не можах да присъствам да видя най хубавите хора на света,просто имах друг ангажимент
Чет Ное 14, 2019 11:03 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2241

Мнение Отговорете с цитат
Живота написа:
Съжалявам че не можах да присъствам да видя най хубавите хора на света,просто имах друг ангажимент


Хахаха, така както си го написал ми изглежда като:

"Щях да гласувам, ама нямах желание"

Дефакто "Исках да видя най-хубавите хора на света, но имах ангажимент да ходя на скара с шурека в неделя"
Пет Ное 15, 2019 12:12 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Е, айде сега Калояне... Живота и той като тебе е много сериозен планинар... Впрочем и ти можеше малко по-подробно да разкажеш... Ма викаш голям вятър и мъгла са те мачкали... така си е, трябва да уважавате Балкана... Smile Аз ако ти кажа че тия там околните върхове съм ги качвал обикновено от втори или дори от трети път... без майтап.

То според мен и цецко е редно, а и хората очакват да каже поне две приказки за срещата... Най-малкото аз поне докато той не потвърди много много не ви се връзвам на хвалбите какъв голям купон е било...

Освен това, вярно ли е това, което казва Тито, че само хотел добрила е над тази хижа? Не съм влизал, питам сериозно. Не че ще съм учуден.

Интересно и дали мекиците ги е правил сам и лично Васко, а не жена му, а той после само да обира аплаузите- както си е и редно де, все пак трябва да има някакво разделение, ако има демокрация.

Както и да е, не смея да питам, не съм някой досадник. Благодарности на всички дето споделиха разкази и снимки и направиха и неприсъствалите поне донякъде съпричастни. Отношението си към подобни събития съм го заявил ясно в подписа си по-долу.
Пет Ное 15, 2019 12:44 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2241

Мнение Отговорете с цитат
Аз не коментирам кой какъв е, просто пиша как изглежда коментара така написан. Подробности няма. Това е като Лас Вегас. Всичко което стане във Вегас си остава там. ЗАтова че догодина ще разбереш.

П.С - а също така и не разбирам какво значи "сериозен" или "несериозен" планинар. Или си планинар или не си. Всякакви по нататъшни квалификации обикновенно стигат до спортни съревнования или до чиста комплексарщина Smile
Пет Ное 15, 2019 1:08 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tzezko



Регистриран на: 21 Фев 2012
Мнения: 1246
Местожителство: софия

Мнение Отговорете с цитат
Живота написа:
Съжалявам....

Жив да си Ице за добрите думи! Ще се видим скоро. Липсваха ми едни носени 9 часа на гръб краставички.
Пет Ное 15, 2019 8:28 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Tito



Регистриран на: 22 Юни 2011
Мнения: 856

Мнение ???? Отговорете с цитат


Къде - ясно е. Как - също. Но виж кога???...

_________________
От Ком до Емине 2012
Ком-Емине GPS трак
Пет Ное 15, 2019 10:30 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1392
Местожителство: София

Мнение микицити (от майната си съм все пак) Отговорете с цитат
Поради засиления интерес и любопитство ще напиша рецептата за мекиците тук, някой модератор ако реши да я премести в темата за храните, щото вече се доказаха като храна която ядем Smile

Обърках две кила брашно докато чаках детето да си реши задачите на математическия турнир преди сбирката. Кой и как е правил мекиците да каже Ники, нещо не можаха да ме разделят с жена ми заради мекиците.

Рецептата е родопска, ял съм същите в Мугла, в Ягодина, в Смолян. Рецептата е една и съща, както се оказа впоследствие. Хижарката на Мургана каза, че било "вълшебното тесто" и рецептата я имало в нета. Правя от него и кифлички, и пица, а какви пресни хлебчета стават дилектно в тигана без мазнина ... та:

1 кг брашно
суха мая за 1 кг брашно
1 ч.л. сол
2 ч.л. захар
1 яйце
1 кофичка кисело мляко (400 гр)
1 ч.л. сода бикарбонат
300 мл прясно мляко
5 с.л. олио
1 с.л. оцет

Брашното се пресява и се обърква с маята. Киселото мляко се обърква със содата, солта и захарта. Като шупне млякото, се слага оцета и олиото. Объркват се. Добавят се яйцето и прясното мляко, като сместа се обърква отново. Всичко се изсипва при брашното и се бърка до хомогенизиране и леко отлепване от стените на съда. Оставя се да втаса и да увеличи обема си. Ако се ползва жива мая, същата се активира с малко от прясното мляко и се добавя да се разтвори в течните съставки.
Накрая се намасляват ръцете и се пържат мекиците на умерен огън.
Да ви е сладко Smile

[/u]

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Пет Ное 15, 2019 10:32 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1693
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Айде нЕма нужда да ми пишеш рецепти............. Добре си ги правиш идеални са аз хапнах двечки.
Хич не се измъквай с рецепти ти ще ги правиш винаги.
Пет Ное 15, 2019 11:38 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1693
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Какво ми прави впечатлуние винаги след форумна сбирка


" Общо онлайн са 60 потребители: 5 Регистрирани, 1 Скрит и 54 Гости [ Администратор ] [ Модератор ]
Най-много потребители онлайн: 242, на Сря Ное 13, 2019 2:20 am"

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Пет Ное 15, 2019 11:42 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ДИАНА



Регистриран на: 23 Май 2009
Мнения: 820
Местожителство: ПЛОВДИВ

Мнение Отговорете с цитат
Благодаря за снимките! Хубава среща пак сте спретнали. дъра-бъра

Летвата наистина се вдига всеки път, че вече и микрофони?

Тито е нашият форумният дрон. Мечта ми е да погледна така планината!

Васко, дано си даваш сметка, че оттук нататък обогатяваш традицията и твоите мекици ще са Задължителни към на Цецко курбана! Wink

_________________
Жена се милва до зори, планина се до пладне минава.
Човек със знанията си прави от планината или приятел, или враг.
Пет Ное 15, 2019 12:03 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Срещи и уговорки Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Следваща
Страница 12 от 13

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov