ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
х. Копрен и още някой - напр. модератор ;)
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Стара планина Предишната тема
Следващата тема
х. Копрен и още някой - напр. модератор ;)
Автор Съобщение
Gaby Nsun



Регистриран на: 13 Сеп 2009
Мнения: 7
Местожителство: Мездра

Мнение х. Копрен и още някой - напр. модератор ;) Отговорете с цитат
Споделете актуален телефон на х.Копрен, предварително благодаря!


Последната промяна е направена от Gaby Nsun на Чет Окт 08, 2009 5:58 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Нед Окт 04, 2009 4:10 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ggattov



Регистриран на: 16 Юли 2008
Мнения: 302
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
здравей

питай колегата Tonysd почти на 100% съм сигурен че го го знае най-актуалния

а той ако ми види писаното ще ти го напише Smile
Нед Окт 04, 2009 7:29 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Gaby Nsun



Регистриран на: 13 Сеп 2009
Мнения: 7
Местожителство: Мездра

Мнение х. Копрен Отговорете с цитат
Blagodarsko, nadyavam se da go prochete, pusnah mu i lichno Smile
Нед Окт 04, 2009 8:02 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Tonysd



Регистриран на: 01 Юни 2009
Мнения: 105
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Това е телефона. Приятна разходка и поздрави на хижарите Smile
0878258095
Нед Окт 04, 2009 9:44 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ggattov



Регистриран на: 16 Юли 2008
Мнения: 302
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
само по между другото кога мислите да ходите натам?

и само да хижата или някакво конкретно преходче.....?

ПС: няма да споменавам, че Копиловци ми е село Laughing та за това ми е интересно
Нед Окт 04, 2009 10:09 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Gaby Nsun



Регистриран на: 13 Сеп 2009
Мнения: 7
Местожителство: Мездра

Мнение Отговорете с цитат
Благодаря на tonysd, поздравите ще ги имат хижарите Smile

за ggattov: Ходенето сме го намислили за 10.10 - 11.10, освен купон на хижата, със сигурност ще има и катерене .... Smile

Готина седмица..........
Пон Окт 05, 2009 9:08 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ggattov



Регистриран на: 16 Юли 2008
Мнения: 302
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
В такъв случай мога само да ви пожелая хубаво време Smile
Пон Окт 05, 2009 12:09 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Gaby Nsun



Регистриран на: 13 Сеп 2009
Мнения: 7
Местожителство: Мездра

Мнение Към модератора, относно телефона на х. Копрен и други хижи Отговорете с цитат
Познайте колко време ми отне намирането на телефони и свързването с х. Копрен, Профилакториума, някакви новопостоени бунгала в раьона на Копрен и най накрая с х. Ком. Отговора е 2 дена! Sad Ровене из нета, писане на лични съобщения на лица от форума, званене по телефони, та дори на Кметството в с. Копиловци и в Берковица, но вече не си спомням точно на кой от толкоз позванявания. Честито на мобилните оператори от мен Wink Та тънката ми мисъл е, във форума за всяка планина има заключена тема: Важна тема: Къде да нощуваме в ................ - информация за хижите. Нека информацията се обновява, както е и посочено. Всеки един от нас е добре да спомага с нова информация, предполагам не всички писещи тук ходейки в планината спят на палатка.
Ето малко телефони от мен: 1. На хижа Копрен 0878258095 /на този тел. никои не се обажда, постоянно една кака ми казва: Виваком ще предаде за обаждането ви/ От Кметството в селото ми дадоха друг номер 0878946556 /жената с която се свързах ми каза вече на този тел. да се обаждам/.
2. На профилакториума /само за информация на желаещите/ 0878266265
3. На бунгалата /също за инфо/ 0889318298
4. Хижа Ком 0882966499 /имам и личния на хижарката, но в случай 4е не се свържете на посочения, пишете на лична/
5. Хижа Добрила - освен посочения от модератора, който все още е валиден, ето още един 0886119136
Имам и на хижа Амбарица, но в момента не го намирам за да го сравня с посочения.
Е, това за сега от мен.........
P.S. - извинявам се на модераторите, но мисля че трябваше да го пусна като препоръка, ама карай....Smile Мисля че ще ми простят Smile

_________________
Всеки може да постигне всичко, ако намери истинския път към себе си, осъзнавайки, че заобикалящата го действителност не е това, което е!!!
Чет Окт 08, 2009 5:56 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaleeff



Регистриран на: 22 Яну 2008
Мнения: 73
Местожителство: Sofia

Мнение Отговорете с цитат
За другите хижи нямам представа но за копрен специално до скоро там нямаше покритие на GSM. За това трудно си го намерил.
Пет Окт 09, 2009 10:44 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Като модератор на този раздел, смея да твърдя, че коригирам данните, ако посочите нови актуални. Онзи ден обнових телефоните на з.Ботев, след като получих актуалните. Та тънката ми мисъле - пишете и ще добавяме! Не вдигам шум като го правя та затова не се забелязва Wink . Ще коригирам и тези.
Относно факта, че темата е заключена - така ще си остане по обясними причини. Cool

П.П. Телефона на хижа Ком за старата ли се отнася или за новата?
А и за района на х.Копрен, който не е ходил, да си има едно на ум за нощни чалга изстъпления! В случай, че не обичате чалга(србско и др.) и смятате да поспите нощем...

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Пет Окт 09, 2009 12:49 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Gaby Nsun



Регистриран на: 13 Сеп 2009
Мнения: 7
Местожителство: Мездра

Мнение Отговорете с цитат
Твърдо съм За темата да си остане заключена, по обясними причини Smile С мнението си искам да призова всички форумци да спомагат за актуализиране на данните, като уведомяват модератора своевременно. Smile
За хижа Копрен не мога нищо да кажа, не съм ходила, имах желанието но всичко е заето за тези почивни дни. Затова и отивам на Ком. За някоя и друга сръбска песен - ок, но за чалга - ужас Mad
Телефона се отнася за новата хижа.

_________________
Всеки може да постигне всичко, ако намери истинския път към себе си, осъзнавайки, че заобикалящата го действителност не е това, което е!!!
Пет Окт 09, 2009 4:00 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Отговорете с цитат
Gaby Nsun написа:
Твърдо съм За темата да си остане заключена, по обясними причини Smile С мнението си искам да призова всички форумци да спомагат за актуализиране на данните, като уведомяват модератора своевременно. Smile




_________________
Пирин - географски и етимологичен речник
Пирин - пътеводител
Пет Окт 09, 2009 4:07 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
ggattov



Регистриран на: 16 Юли 2008
Мнения: 302
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
mislesht написа:
А и за района на х.Копрен, който не е ходил, да си има едно на ум за нощни чалга изстъпления! В случай, че не обичате чалга(србско и др.) и смятате да поспите нощем...


за съжаление много вярно и точно казано.... а района е доста обхватен и направо може да се кръсти - вилна зона......
преди години беше супер място......... за сега се успокоявам, че по нагоре в планината никой още не се е сетил да строй... но може и това да стане.....

а да видим някой дали може да ми отговори на въпроса: според вас колко нелегални постройки има там?..... и колко легални съответно.....
а от тая година не знам дали някой е забелязал има и култови и иновационни табелки на някои ливади...... "for sale"?!?!
Съб Окт 10, 2009 1:39 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ggattov



Регистриран на: 16 Юли 2008
Мнения: 302
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Gaby Nsun написа:
За някоя и друга сръбска песен - ок, но за чалга - ужас Mad


няма някоя и друга..... всички възможни хитове от 68-ма насам....... Shocked
просто те уведомявам за реалността Very Happy
Съб Окт 10, 2009 1:45 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Gaby Nsun



Регистриран на: 13 Сеп 2009
Мнения: 7
Местожителство: Мездра

Мнение Отговорете с цитат
С всички възможни хитове от '68 година насам бих се пожертвала заради природата Cool

_________________
Всеки може да постигне всичко, ако намери истинския път към себе си, осъзнавайки, че заобикалящата го действителност не е това, което е!!!
Съб Окт 10, 2009 5:31 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Стара планина Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov