ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Здрасти Димчо,
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
Здрасти Димчо,
Автор Съобщение
Tito



Регистриран на: 22 Юни 2011
Мнения: 856

Мнение Отговорете с цитат
Съвсем бегло се познаваме с Димо. Ако не ме лъже паметта се засякохме само на сбирката на Бенковски. Бих единствено го посъветвал да ограничи до минимум или най-добре да прекрати използването на Фейсбук под каквато и да е форма. Аз имах акаунт там от 2008-ма и 2011 есента го изтрих перманентно. Много добре ми повлия на общуването с хората, информираността и споделянето на каквото и да е.

Ако наистина милее толкова за планинарството, то трябва да посети предстоящата сбирка на Мургана. Защото планинарството е само един гол термин без планинарите, а планинар е човек, който говори на един език с други като него за всичко що касае планините. Няма значение кой колко върхове е качил, колко Е-та е изприпкал, пътеки е премаркирал, чешми построил или карти направил. Няма по-голям и най-голям планинар. Единственото нещо, което може да се мери по простраснтвени и времеви мащаби с Планината са споделените човешки взаимоотношения, спомени и съдби.

палатка дъра-бъра Croc Alcohol палатка

_________________
От Ком до Емине 2012
Ком-Емине GPS трак
Вто Окт 22, 2019 10:08 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Tito написа:
Аз имах акаунт там от 2008-ма и 2011 есента го изтрих перманентно. Много добре ми повлия на общуването с хората, информираността и споделянето на каквото и да е.

Да, ама сега пък липсата на акаунт ще ти повлияе зле на общуването с Димо и на информираността какво ти е отговорил във фейсбук Laughing Laughing Laughing

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Сря Окт 23, 2019 12:26 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tzezko



Регистриран на: 21 Фев 2012
Мнения: 1246
Местожителство: софия

Мнение Яко! Отговорете с цитат
Antoon написа:
…………………….. няколко могъщи интелекта ..................... ...


Махабхарата и Цецко! Малко след тях и Айнщайн.
Сря Окт 23, 2019 9:09 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Tito



Регистриран на: 22 Юни 2011
Мнения: 856

Мнение Отговорете с цитат
Мъдър е той мъдър, там на Балкана.. Old

_________________
От Ком до Емине 2012
Ком-Емине GPS трак
Сря Окт 23, 2019 9:16 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Antoon



Регистриран на: 25 Сеп 2007
Мнения: 425

Мнение Отговорете с цитат
Ей, Цецо, как ме разгада!? Laughing
Сря Окт 23, 2019 9:31 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
До Mariana1000: Аз пък прчетох постинга на Tito с голямо удоволствие и се надявам повече хора да сторят това. Нещо повече - сигурен съм, че и ти си го прочела с кеф Smile.
Впрочем след като си въоръжена с тая висша технология дали не е добра идея да пратиш на Димо един линк към тази тема, както и към другата тема за срещата, щото няма как да знаем дали му е известно... Smile
Сря Окт 23, 2019 10:37 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefan_iliev38



Регистриран на: 25 Сеп 2009
Мнения: 3270
Местожителство: Кюстендил; София, кв. „Овча купел"

Мнение Отговорете с цитат
tzezko написа:
Здрасти Димчо,
...
През октомври 2018 ти не си напуснал Форума- ти не можеш да напуснеш Форума, ти си продукт на Форума и основата на това, което се опитваш да правиш, е поставена именно във Форума. Това че следиш детайлно кой, какво, в каква тема е написал не означава, че си напуснал- напротив, приближил си се толкова, колкото не си бил и преди. А че отговаряш на форумните публикации по разните социални мрежи и групи, също означава, че милееш за своя Създател.
...

Твой планинарски брат
Цецко.


Няма нужда да се праща на Димо Колев връзка към тази тема - още същия ден той я е прочел, че даже я е коментирал на стената си във Фейсбук - през нощта на 22.10.2019 г., между 23:33 и 23:44 часа:

https://www.facebook.com/guide.staraplanina/posts/2400578320198374






____________________
Rish Horror delenda est!
Освен това смятам, че Ужасът на Риш трябва да бъде отстранен!
____________________________________________________________
Закон на Мърфи: Приятелите идват и си отиват. Враговете се натрупват!
Сря Окт 23, 2019 1:07 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Благодаря ти, Стефане. Хубаво прави Димо дето чете форума и още по-хубаво дето коментира. Даже първото като че ли му е дълг в качеството му на планинарски лидер. Още по-добре ще е ако пише и тук, поне според мен.
Сря Окт 23, 2019 8:40 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Йосарян



Регистриран на: 17 Юни 2012
Мнения: 685
Местожителство: Димитровград

Мнение Отговорете с цитат
Че той, Димича, пише ве. Само че чрез фб праща телеграма и Стефан има грижата да я препрати насам. Много яко Smile

Това, ако един ден се обедините и вземете да маркирате координирано и заедно... мале, мале. Не маркирана пътека, ами и не маркирано дърво няма да остане Smile което няма да е много хубаво.

_________________
И нека се знае:
1) Щастлив съм, че живея в България, а не някъде другаде.
2) Балкана е единствен и неповторим и добре, че е така та да ги има Рила, Пирин ...
Пет Окт 25, 2019 12:43 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
Рано му е за обединяване - Димча още не е показал, че е усвоил тънкостите на маркирането, каквито му бяха споделени преди време от форумните гурута. Може би затова няма сертификат от БТС, а? Very Happy

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Пет Окт 25, 2019 3:08 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov