ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Пухенки. Избор.
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
Пухенки. Избор.
Автор Съобщение
borbo



Регистриран на: 20 Сеп 2013
Мнения: 2

Мнение Пухенки. Избор. Отговорете с цитат
А какво ще кажете за пухенките на Zajo?
http://www.zajo.net/bg/zajo/%D0%BC%D1%8A%D0%B6%D0%BA%D0%B8/%D1%8F%D0%BA%D0%B5%D1%82%D0%B0/%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BD%D0%B8

Или за пухенките на MontBell?
http://www.xcosports.com/index.php?section=store&prg=46
Сря Ное 05, 2014 10:02 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bace_kz



Регистриран на: 25 Ное 2014
Мнения: 1

Мнение Отговорете с цитат
Здравейте, искам да закупя зимно яке, което да става за ежедневно ползване и съботно-неделни излети из Витоша, бюджета ми е до 200 лв. Какво мислите за http://www.zajo.net/bg/%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BD%D0%B8-%D1%8F%D0%BA%D0%B5%D1%82%D0%B0-%D0%BC%D1%8A%D0%B6%D0%BA%D0%B8/creston-jkt-saffron.p3258-7.html ?
Вто Ное 25, 2014 4:24 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Todor



Регистриран на: 03 Юни 2009
Мнения: 1161

Мнение Отговорете с цитат
Абе ако ми погледнеш кавказките снимки ще видиш, че понякога се ходи и с пухенки. Особено ако си в свръзка и изчакваш.
Вто Ное 25, 2014 11:36 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
fena73



Регистриран на: 16 Окт 2011
Мнения: 1930
Местожителство: Ст.Загора

Мнение Отговорете с цитат
Е за тва аз си ода с един PrimaLoft а пуха седи в торбата-за зор-заман Wink
Сря Ное 26, 2014 9:21 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
didogen



Регистриран на: 15 Дек 2011
Мнения: 1479
Местожителство: kleta majka balgariq

Мнение Отговорете с цитат
Дали някой знае, читави ли са дрехите в Декалтон. Не само пухенките, ами и другите им неща. Конкретно ме интересува изработката на модните линии Вед'зе и Кечуа. И лесно ли избеляват десените им?
Не се смейте, сериозно питам.

_________________
"Пирони,не питони, аз искам върхове!" - Боян Петров R.I.P.
"Пътувайте докато можете!" - Тихомир Севов R.I.P.
Чет Ное 27, 2014 10:46 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
satzata



Регистриран на: 29 Окт 2009
Мнения: 256
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
И аз се чудя дали да не изиграя една пухенка от Декатлона. Някой ползвал ли я е вече? Че 100 пари са си доста добра оферта.
Съб Ное 29, 2014 9:52 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
amdimitrov



Регистриран на: 01 Мар 2012
Мнения: 113

Мнение Отговорете с цитат
didogen написа:
Дали някой знае, читави ли са дрехите в Декалтон. Не само пухенките, ами и другите им неща. Конкретно ме интересува изработката на модните линии Вед'зе и Кечуа. И лесно ли избеляват десените им?
Не се смейте, сериозно питам.


От Кечуа съм доволен. За тези пари не мисля, че имат алтернатива. Поларът, който струва 10 лв. е супер дрешка и ще си накупя още няколко скоро (ама май избеля бързо). Имам и едно яке, което представлява полар+софтшел (2те могат да се носят отделно)...не е мръднало, а зимата и есента ходя всеки ден с него. Софтшела (или както му се казва там) е добре промазан и капките все още се плъзгат по него- яка работа Smile
На Уедзе съм ползвал само бельо (и то най-евтините варианти...мисля към 10-12 лв. струваха)- клиновете ми се струват читави (не се раздърпват и не спарват), а горните ми правят някаква алергия и не ги нося.
Нед Ное 30, 2014 12:42 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
didogen



Регистриран на: 15 Дек 2011
Мнения: 1479
Местожителство: kleta majka balgariq

Мнение Отговорете с цитат
Мерси! И аз като колегата ще започна с пухенка.

_________________
"Пирони,не питони, аз искам върхове!" - Боян Петров R.I.P.
"Пътувайте докато можете!" - Тихомир Севов R.I.P.
Нед Ное 30, 2014 1:51 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
loudidd



Регистриран на: 14 Юли 2011
Мнения: 329

Мнение Отговорете с цитат
didogen написа:
Мерси! И аз като колегата ще започна с пухенка.



Някой може ли даде повече разяснение за грамажа на пълнежа в пухенките - виждам, че в декатлонската пухенка от 100лв. той е 95гр, но виждам и пухенки от 400лв., на които пълнежа е пак толкова и се чудя....
Нед Ное 30, 2014 10:59 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fena73



Регистриран на: 16 Окт 2011
Мнения: 1930
Местожителство: Ст.Загора

Мнение Отговорете с цитат
amdimitrov написа:
От Кечуа съм доволен. За тези пари не мисля, че имат алтернатива.

+1
Нед Ное 30, 2014 8:57 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Йосарян



Регистриран на: 17 Юни 2012
Мнения: 685
Местожителство: Димитровград

Мнение Отговорете с цитат
Аз имам пухенка на Невика за 50 лв от спортдирект. HarHar Жалко, че не купих две. Мисля че е много по - добра от същият клас на кечуа. Но това беше преди две години Smile. Сега търсенето е по - голямо и цените са по - високи.
Нед Ное 30, 2014 11:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ceckoguide



Регистриран на: 26 Фев 2014
Мнения: 144

Мнение Отговорете с цитат
Преди 2 седмици колегата ми си купи едно яке от Декатлон Wed'ze с пух и вата, днес го гледах все още е намалено на 48-9 лв и през тези 2 седмици каза, че е много доволен много топлело, а температурата в града беше около 0 градуса.

_________________
Човек дори и добре да катери, се жени!
Нед Ное 30, 2014 11:38 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
didogen



Регистриран на: 15 Дек 2011
Мнения: 1479
Местожителство: kleta majka balgariq

Мнение Отговорете с цитат
Днес си взех пухенката на Кечуа. При първия тест не съм очарован, но май на мен нещо ми има. С пуловер, пухенката и яке и ми беше студено. ???

_________________
"Пирони,не питони, аз искам върхове!" - Боян Петров R.I.P.
"Пътувайте докато можете!" - Тихомир Севов R.I.P.
Пет Дек 12, 2014 12:55 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vladofff



Регистриран на: 26 Апр 2011
Мнения: 3034

Мнение Отговорете с цитат
Вземи си нормална, разбирай дебела, пухенка, от Търговище, и няма да ти е студено. Тия вестници дет ги описваш, са за спална нощница, за под юргана вкъщи, кога спрат тока и парното, а нямаш печка на кюмюр. Инак по килата има страшни работи - за 35лв намерих - буквално нова, височинна салева, дето наистина държи топло. То от котака много не се вижда, но все пак:

Пет Дек 12, 2014 10:54 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Todor



Регистриран на: 03 Юни 2009
Мнения: 1161

Мнение Отговорете с цитат
Хималаята на Мило е 1300 гр. и е 460 лв., а Алпината+ е 350 лв. и даже не е с топли шевове... отделно, че много трудно да намериш магазин в който да мериш. Номерацията на Алпината не отговаря, защото XL не можах да я закопчея, като по принцип всичките ми дрехи са XL и L. Уж произвеждат до XXL, ама в магазина на Яко в Пловдив има 1 цвят и 1 размер от модел.

п.п. На снимката се вижда, че Салевата е с топли шевове.
Пет Дек 12, 2014 11:12 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Страница 1 от 7

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov