ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
ЧВГ 2020!
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
ЧВГ 2020!
Автор Съобщение
Лахесис



Регистриран на: 15 Яну 2012
Мнения: 237

Мнение Отговорете с цитат
ray написа:
Тъй ли? Интересно тогава що ще едно такова силно еволюирало същество като теб в този форум, тъй брутално доминиран от стадо низши, че и плашливи мъжкари? Аааа, явно си тук за да подпомогнеш еволюционното ни развитие жертвайки себе си. Много добре. Я кажи тогава как изкара посрещането на Новата година, за което половината форумен елит се опита да ти съдейства. Кажи, кажи, че да се поучим(е)...
Благодарности за пожеланията! Smile

О, чудесно изкарах. (Без вълнени гащи. Видях, че си се поинтересувал в друга тема. Оказа се голям проблем да се намери дамско туристическо вълнено бельо, както и много други дамски неща в България -.- ). От много организация накрая всички биха отбой и останахме с една приятелка само и двете без коли, което ни ограничи много. Записахме се в организирана група и бяхме за 4 дена в Славянка. Не бях ходила там. В хижа Извора беше хубаво. Хижарите са много гостоприемни. Леля Павлина готви много вкусно. Групата беше от готини хора. Веселба голяма падна. Земетресението ще да е било от нас от игрането на хората (а може и от треперенето от студ в леглото, не знам). Музиката беше много хубава. Никаква чалга! Обиколихме района. До Гоцев връх не стигнахме, че имаше по-бавни и деца. Красиви гледки, интересни истории. Минахме през Мелник, Пирамидите, Роженския манастир, Храма и стаята на Преподобна Стойна, гушкахме се с огромния чинар в двора. Дядо Мраз ни донесе подаръци. Накрая завършихме с Провален камък (оказа се, че след толкова ядене и пиене само дрехите ни минават през дупката), Рупите и киснене като хипопотами в гьоловете и басейните до тях. Останах очарована и от природата и от групата. Така да съм подценявала този район досега. Ще се връщам за Гоцев връх явно. До село Петрово май има автобус през Сандански, защото видях табела пред общината.
Пет Яну 03, 2020 1:44 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Радвам се. А какво значи този знак, -.- , в края на скобите? Видели сте интересни неща, но освен гоцев връх имате и други, дори по-големи планинарски и непланинарски пропуски, та ако ще ходиш пак кажи да ти кажиме... Успешна нова година!
Пет Яну 03, 2020 2:09 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Лахесис



Регистриран на: 15 Яну 2012
Мнения: 237

Мнение Отговорете с цитат
ray написа:
Радвам се. А какво значи този знак, -.- , в края на скобите? Видели сте интересни неща, но освен гоцев връх имате и други, дори по-големи планинарски и непланинарски пропуски, та ако ще ходиш пак кажи да ти кажиме... Успешна нова година!

Така се изписва недоволно човече с присвити очи, но тук не ми го е изкарало на емот икона, а е останало изписано.
За планинарските знам какво изпуснах, но така е с група, а и нещата трябваше да са уравновесени с купона. Като си мааш гащи сам, сам си си шеф и решаваш къде, кога и как. Не съм разочарована, както щях да съм, ако беше друг път, от изпуснатото, защото беше Нова година и партито, и приятната компания компенсираха. Иначе аз обичам да ходя, ходя, ходя от сутрин рано до вечер, да стигна претрепана на хижата, да си тегля душ, да хапна и да тропна няколко хорца, ако се намери компания, защото след душ и ядене ми идват сили като да мина маршрута от целия ден пак.
Но за непланинарските работи какво съм пропуснала?
Успешна и на теб!
Пет Яну 03, 2020 3:18 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Лахесис, няма толкова значение какво си изпуснала, харесва ми това, че звучиш свежо. Другото има само начало, но не и край. Като затръгваш ще ти подскажа някои неща. Но примерно аз не бих си губил времето да се плацикам на Рупите, ами бих пощъкал по Кожуха и най-вече бих обърнал внимание на онзи страхотен град дето го разкопават и има да го копаят още половин век поне и е на един км оттам ... Така или иначе, според мен, така както го разказваш, си взела максимума Smile.
А ти пак ли мъкнеше дваесе килограма раница? И верно ли можеш да играеш хоро?
Пет Яну 03, 2020 5:22 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Лахесис



Регистриран на: 15 Яну 2012
Мнения: 237

Мнение Отговорете с цитат
ray написа:
Лахесис, няма толкова значение какво си изпуснала, харесва ми това, че звучиш свежо. Другото има само начало, но не и край. Като затръгваш ще ти подскажа някои неща. Но примерно аз не бих си губил времето да се плацикам на Рупите, ами бих пощъкал по Кожуха и най-вече бих обърнал внимание на онзи страхотен град дето го разкопават и има да го копаят още половин век поне и е на един км оттам ... Така или иначе, според мен, така както го разказваш, си взела максимума Smile.
А ти пак ли мъкнеше дваесе килограма раница? И верно ли можеш да играеш хоро?

Да, за разкопките разбрах късно и нямаше как даги карам да ме чакат, а за Кожуха хич нямаше време. Друг път. Нали трябва да има за какво да се върна. Smile
Хаха, без 20 кг няма да знам как да пазя равновесие!
Да, играя хоро. Защо си изненадан? В днешно време малко са тези, които не могат. Като ги чуеш тези ритми и сърцето ти играе. Научих се.
Пет Яну 03, 2020 6:28 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Нещо си ми съмнителна... хоро, казваш... то има различни видове хора... А с раницата... никакъв напредък нямаш явно.
Пет Яну 03, 2020 7:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefan_iliev38



Регистриран на: 25 Сеп 2009
Мнения: 3270
Местожителство: Кюстендил; София, кв. „Овча купел"

Мнение Отговорете с цитат
Лахесис написа:
... Ще се връщам за Гоцев връх явно. ...

Пътеката за Гоцев връх започва от площада в кв. „Драгалевци“, София... Wink



____________________
Rish Horror delenda est!
Освен това смятам, че Ужасът на Риш трябва да бъде отстранен!
____________________________________________________________
Закон на Мърфи: Приятелите идват и си отиват. Враговете се натрупват!
Пет Яну 03, 2020 8:35 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Ристо Туристо написа:
Лахесис написа:
Честита и от мен на всички! Да са ви здрави колената, яки гърбовете и бистри умовете. По пътеките никакви мечки, коне и кучета, а само мацки да ви гонят. По баирите не пот, а само вино и ракия да леете. Ловци да не ви срещат, веселба да не ви пропуска. Сговорливи половинки, много малинки и боровинки. Прекрасна година изпълнена с приключения ви желая.

Има и дами във форума, а това ми звучи странно, но актуално съгласно директивите на ЕС Tooth

Ристе, ти се оглеждай като се плацикаш в рилските и пиринските езера, че ако те подгонят баш тогава... Laughing

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Пет Яну 03, 2020 9:21 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Лахесис



Регистриран на: 15 Яну 2012
Мнения: 237

Мнение Отговорете с цитат
stefan_iliev38 написа:
Лахесис написа:
... Ще се връщам за Гоцев връх явно. ...

Пътеката за Гоцев връх започва от площада в кв. „Драгалевци“, София... Wink
Хахаха, дано и дойде ред и на тази пътека.


____________________
Rish Horror delenda est!
Освен това смятам, че Ужасът на Риш трябва да бъде отстранен!
____________________________________________________________
Закон на Мърфи: Приятелите идват и си отиват. Враговете се натрупват!

Пет Яну 03, 2020 9:33 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Svetlix



Регистриран на: 22 Фев 2013
Мнения: 814
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
За тази пътека съм много мераклия. Аз съм и вдигнал мерника и живот и здраве мисля да е това лято юли месец. Пожелал съм си го за 2020 г. Smile

Ристо Туристо написа:
Лахесис написа:
Честита и от мен на всички! Да са ви здрави колената, яки гърбовете и бистри умовете. По пътеките никакви мечки, коне и кучета, а само мацки да ви гонят. По баирите не пот, а само вино и ракия да леете. Ловци да не ви срещат, веселба да не ви пропуска. Сговорливи половинки, много малинки и боровинки. Прекрасна година изпълнена с приключения ви желая.

Има и дами във форума, а това ми звучи странно, но актуално съгласно директивите на ЕС Tooth


То според Евро директивите и мъжката любов е нормална ... Дано един ден не ми се налага да ходя с тенджъра на гъза в планината Very Happy

_________________
Маршрут E3: Ком - Емине
Маршрут Е4: Витоша - Верила - Рила - Пирин - Славянка
Маршрут Е8: Рила - Родопи
Пет Яну 03, 2020 10:38 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vedrin



Регистриран на: 25 Авг 2010
Мнения: 5780
Местожителство: 1116 m н.в.

Мнение "Старчевата", Разлог, 1-ви януари 2020 г. Отговорете с цитат


_________________
"Caminante son tus huellas el camino y nada más;
caminante, no hay camino, se hace camino al andar."
-- Antonio Machado
Нед Яну 05, 2020 10:17 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
За много години, Ведрине! Жив и здрав и успешна нова година!
Иначе нещо не те виждам на видеото - явно си се маскирал добре! Smile
Вто Яну 07, 2020 10:22 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov