ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Ком-Емине 2020
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » E-3 Ком-Емине Предишната тема
Следващата тема
Ком-Емине 2020
Автор Съобщение
Tito



Регистриран на: 22 Юни 2011
Мнения: 856

Мнение Отговорете с цитат
Да докладва обстановката от Ком до Миджур!

_________________
От Ком до Емине 2012
Ком-Емине GPS трак
Сря Юли 01, 2020 4:39 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Svetlix



Регистриран на: 22 Фев 2013
Мнения: 814
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
^^^ И аз имам интерес към тази информация!

_________________
Маршрут E3: Ком - Емине
Маршрут Е4: Витоша - Верила - Рила - Пирин - Славянка
Маршрут Е8: Рила - Родопи
Сря Юли 01, 2020 5:20 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefan_iliev38



Регистриран на: 25 Сеп 2009
Мнения: 3290
Местожителство: Кюстендил; София, кв. „Овча купел"

Мнение Отговорете с цитат
На 01 юли 2020 г. в 21:17 ч. Радослав Георгиев се е отбелязал на хижа „Козя стена“.

Днес, на 02 юли 2020 г. в 07:05 ч. се е отбелязал на Беклемето.

____________________
Rish Horror delenda est!
Освен това смятам, че Ужасът на Риш трябва да бъде отстранен!
____________________________________________________________
Закон на Мърфи: Приятелите идват и си отиват. Враговете се натрупват!
Чет Юли 02, 2020 10:14 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefan_iliev38



Регистриран на: 25 Сеп 2009
Мнения: 3290
Местожителство: Кюстендил; София, кв. „Овча купел"

Мнение Отговорете с цитат


____________________
Rish Horror delenda est!
Освен това смятам, че Ужасът на Риш трябва да бъде отстранен!
____________________________________________________________
Закон на Мърфи: Приятелите идват и си отиват. Враговете се натрупват!
Чет Юли 02, 2020 10:14 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefan_iliev38



Регистриран на: 25 Сеп 2009
Мнения: 3290
Местожителство: Кюстендил; София, кв. „Овча купел"

Мнение Отговорете с цитат
E, как може един зъб да провали Ком-Емине?!?! Shocked


Djordjano
е в/във Природен Парк Българка
.
Сряда 01 юли 2020 г. в 20:07 часа · Tryavna, Област Габрово · Споделено с: Публично

11 ден успешен. Ком-Емине 2020. Хижа Узана-гара Кръстец. 37 км. От 8 часа сутринта до 17:20 часа. Прибирам се в Ст Загора. Появи се проблем с един зъб. @ Природен Парк Българка















[img]%https://lh3.googleusercontent.com/h9DuJoJzbH9V5_gLGF03zVbD1cptBqSqUDNrSykNK6Q2bbesFlvul2tf-8eheV3x5A_ekkMou5HJTT6aJBPOLmVBb_I9loB-IKBFZy6IRrQ_AZWmgw_6hhqHqWLmSgG2asBINuyU9qYI0KyySJ4W0ELR1x23Lf7ISsQte5RVF6ILY5yhU83VnnG8-Y31o2JGt8Cn1NyW0H3kvO-Y8xBRwoeD_Lx-j3A6-W_E3T-mBI61Wf7iD6f0khaaM9Az0fhptdr6hUGgDgnsFiL_dGqSIIxTetOTvDNRC-AXQMMWeIs-5Pv_he1uw2s5Rtlape8J7wlOL826W-aFRoqgWvGlqTKHAz1xELQGJM8aeNz_Pjux35PHz1II0NCb5GZijgmoUEHLYmRtWBXhDzXact_Vah4BTPNrrTPGVo66qp5cvUe9pj8WoCWeu-P9KUdTor5CL-hu1Jat5LdNiocBvYplgvadTxPL8OCCVlPI6h5RzUn3GEzM5kxyStq6D65lXRQHKyNY_1YL-vkDHLtAnwO7MonZ9R-M3HUObpLC4akNDFbs1IX-vZJc_1zaVnpM6FriJexlah8_SQtzRe9oaC3S_YyH6s65xtrJ16p0m4u7X5bFbQC3UwnoDzVRlsUy3w32qZBg1jP4kpCRwy5B0Wi-uCyl9d3bKQziSOY7AwFk8daV38cEiyqZ2F7Dz3J4InE3Ds1000-tmp.jpg[/img]





____________________
Rish Horror delenda est!
Освен това смятам, че Ужасът на Риш трябва да бъде отстранен!
____________________________________________________________
Закон на Мърфи: Приятелите идват и си отиват. Враговете се натрупват!
Чет Юли 02, 2020 10:14 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
boris_borisov



Регистриран на: 23 Ное 2010
Мнения: 616

Мнение Отговорете с цитат
Ми не знам, ама тоя зъб го заболя точно когато стигна до вкъщи Very Happy Лошо, Джорджи, лошо... на зъболекар се ходи ПРЕДИ, а не ПО ВРЕМЕ на Ком-Емине... Сега и да се върнеш на Пътеката, няма да ти се признае, така че... догодина пак Very Happy
Чет Юли 02, 2020 12:41 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Язък, така добре се движеше, обаче не е лесно да вървиш сам толкова много дни. Избърза и тръгна от първите, още нямаше хора по Пътеката. Тази седмица доста народ тръгна, ще е лесно да се намери компания.
А за зъба, може и да е истина, това е наистина една от най-лошите болки, които могат да сполетят човек и понякога не се влияе дори от конски дози обезболяващи. Ако е нещо по-безобидно, може би е възможно да се изкара на аулин до Котел и там да се търси зъболекар. Ако обаче е сероизно, не трябва да се отлага, че може да се стигне и до сериозни последици.
Направи обаче повече от половината от маршрута, първите дни в лошо време, така че браво. Вярно, че Ком-Кръстец не е като Ком-Емине, но пак си е постижение. Very Happy

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Чет Юли 02, 2020 5:26 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
boris_borisov



Регистриран на: 23 Ное 2010
Мнения: 616

Мнение Отговорете с цитат
На всички снимки се е хванал за бузата. Не съм виждал досега човек да го боли зъб и да се снима по този начин. Изглежда като евтин маркетингов трик, прикриващ взето предварително решение да си починем малко вкъщи Smile
Иначе, за постигнатото дотук, и най-вече успешната борба с дъжда, браво.
Пет Юли 03, 2020 12:06 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Борисе, не че го казвам, за да ти опонирам, ама аз точно така бих се снимала, ако ме болеше зъб. Иначе по какъв начин ще си личи на снимката, че има проблем, освен ако не е рентгенова?
Нищо не разбираш от селфита и позиране Laughing
Иначе независимо дали е истина или оправдание, това няма никакво значение. Няма да се промени факта, че му пропадна първия опит. Аз затова и всички Е-та ги минах от първия път, защото не бях сигурна дали ще има после втори. Колкото и да ги обичам, не искам да ги правя пак.
От друга страна това е добър тест, че физически, като знания и като екипировка е подготвен отлично. Дори и като психика, имайки предвид, че не се отказа още в първите дъждовни дни. Трябва му само добър зъболекар и може би някой спътник поне за част от пътя при следващия опит. Smile

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Пет Юли 03, 2020 4:46 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefan_iliev38



Регистриран на: 25 Сеп 2009
Мнения: 3290
Местожителство: Кюстендил; София, кв. „Овча купел"

Мнение Отговорете с цитат
boris_borisov написа:
На всички снимки се е хванал за бузата. Не съм виждал досега човек да го боли зъб и да се снима по този начин. Изглежда като евтин маркетингов трик, ...

Борисе, Джорджано има фенове и почитатели, не може да си позволи да го видят с обезобразено лице! Smile

Снощи - 02.07.2020 г. в 20:48 часа - Радослав Георгиев е пуснал снимки от връх Ботев!

____________________
Rish Horror delenda est!
Освен това смятам, че Ужасът на Риш трябва да бъде отстранен!
____________________________________________________________
Закон на Мърфи: Приятелите идват и си отиват. Враговете се натрупват!
Пет Юли 03, 2020 6:29 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
raskoll



Регистриран на: 30 Юли 2008
Мнения: 474

Мнение Отговорете с цитат
аз никога не бих могъл да мина нито Ком-Емине, нито Ком-Кръстец,беше интересно да го следя, най-вече защото не е типичен планинар с години опит, а просто човек (не съм запознат с неговото творчество), тръгнал сам по Пътеката, чаках с интерес да видя как ще мине източната част, жалко че няма да стане, но браво от мен за този преход Smile
Пет Юли 03, 2020 7:48 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
boris_borisov



Регистриран на: 23 Ное 2010
Мнения: 616

Мнение Отговорете с цитат
Яни, съгласен съм, че за да покажеш, че те боли зъб, без да се е подуло нищо видимо отвън, ще си сложиш така ръката за снимката. Ама на всяка снимка... прекалено е. Не знам защо, ама ми хрумва народната поговорка, че една лъжа, повторена сто пъти, става истина Smile
Между другото, публикуването на рентгенова снимка наистина може да възвърне имиджа и уважението към човека Smile

Стефане, обезобразено лице... къде го видя бе, човек? Laughing

Raskoll, всеки здрав човек може да я мине тая Пътека. Въпросът не опира толкова до физически възможности, колкото до наличие на време и желание. Аз 2010-а да не бях по-силен или опитен от нашия герой? Никакви тренировки, много слабо познаване на планината и маршрута, без навигация, с лошо време, а на Буковец вече и с блокирало ляво коляно и подут десен глезен. Ама не се прибрах, само заобиколих участъка Буковец - Ришки проход, че ме беше страх, че е безлюдно там и ако падна някъде окончателно, няма и да ме намерят Smile А от Ришки нататък карах повече по асфалтови пътища, за да не газя в кал и да имам по-голям шанс за спасение Smile Ама все пак стигнах Емине, изцяло със собствени сили, и това се дължеше единствено на огромното ми желание и подкрепата на хората, които знаех, че ме следят. 10 години минаха оттогава и в края на тоя месец смятам да поемам за 6-ти път от Ком Very Happy
Пет Юли 03, 2020 10:39 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kibik



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 388

Мнение Отговорете с цитат
boris_borisov написа:
... в края на тоя месец смятам да поемам за 6-ти път от Ком Very Happy


последните пъти не пущаш сводки и картинки Crying or Very sad Rolling Eyes
Пет Юли 03, 2020 11:16 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Irha



Регистриран на: 05 Окт 2013
Мнения: 243
Местожителство: БГ

Мнение Отговорете с цитат
Джордано не е планинар, няма опит в планината но успя самичък да премине алпийската част от Централен Балкан (от Големия Купен до вр.Ботев Smile
Браво и Поздравления за постижението Smile
Пет Юли 03, 2020 2:14 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Svetlix



Регистриран на: 22 Фев 2013
Мнения: 814
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Поздравления и от мен за Джорджано!

Много съжалявам, че не успя да премине целия маршрут. И все пак премина през участъци, през които много "истински" мъже не успяха.

_________________
Маршрут E3: Ком - Емине
Маршрут Е4: Витоша - Верила - Рила - Пирин - Славянка
Маршрут Е8: Рила - Родопи
Пет Юли 03, 2020 2:34 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » E-3 Ком-Емине Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
Страница 7 от 10

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov