ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Ком-Емине 2020
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » E-3 Ком-Емине Предишната тема
Следващата тема
Ком-Емине 2020
Автор Съобщение
vency911



Регистриран на: 05 Авг 2020
Мнения: 64

Мнение Отговорете с цитат
С риск да не се хареса на някои, но след като изгледах няколко видеа и попрочетох за Божидар Антонов, моето мнение е, че тоя човек заслужава уважение. Малко хора са способни на това, което е постигнал той досега. Респект от мен.
Нед Ное 15, 2020 9:13 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
boris_borisov



Регистриран на: 23 Ное 2010
Мнения: 616

Мнение Отговорете с цитат
vency911 написа:
С риск да не се хареса на някои, но след като изгледах няколко видеа и попрочетох за Божидар Антонов, моето мнение е, че тоя човек заслужава уважение. Малко хора са способни на това, което е постигнал той досега. Респект от мен.


Кой, кога и къде е казал, че Божо не заслужава уважение? Smile
Чет Ное 19, 2020 2:19 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vency911



Регистриран на: 05 Авг 2020
Мнения: 64

Мнение Отговорете с цитат
boris_borisov написа:
vency911 написа:
С риск да не се хареса на някои, но след като изгледах няколко видеа и попрочетох за Божидар Антонов, моето мнение е, че тоя човек заслужава уважение. Малко хора са способни на това, което е постигнал той досега. Респект от мен.


Кой, кога и къде е казал, че Божо не заслужава уважение? Smile


Не искам да цитирам съфорумеца дето не си е написал името, като гледам е изтрил мнението си или модераторите са упражнили това право. Пишеше нещо от сорта на "фенщините оставям на вас, за мен се изложи" Е, аз съм един от феновете му Smile


Последната промяна е направена от vency911 на Пет Ное 20, 2020 5:05 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Чет Ное 19, 2020 5:57 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6372

Мнение Отговорете с цитат
Дали гледа тук?

http://planina.e-psylon.net/viewtopic.php?p=145472#145472

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Чет Ное 19, 2020 6:26 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
vency911



Регистриран на: 05 Авг 2020
Мнения: 64

Мнение Отговорете с цитат
Явно не съм гледал достатъчно добре.
Чет Ное 19, 2020 8:42 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
boris_borisov



Регистриран на: 23 Ное 2010
Мнения: 616

Мнение Отговорете с цитат
Божката е много голям, рекордът в момента е негов и нямам сведения някой дори и да си помисля, че би могъл да го бие Smile Хорски мнения може да има всякакви, това няма значение Smile Летвата е много, много високо вдигната, ако не се повиши средната скорост на движение, трябва новият рекордьор изобщо да не спира да тича 4 дни... За нас, разглезените диванни комеминейци, може да е провал достигането до Ботев за два дни, ама то всъщност е нечовешко постижение... Няма смисъл да коментирам тема, от която и аз нямам никаква представа Smile
Чет Ное 19, 2020 10:47 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Божката е глупав кат шаран. Рекорди има, ала нищо друго няма. Ти що си мислиш, че смислените хора се занимават с рекорди, още повече пък с биенето им? Хорските мнения са всякакви, ама вервай ми, мненията на хора с "постижения" сравними с това на божката са от бая съществено значение. Още повече, когато тия хора ич и не смятат за важно да занимавагт когото и да било с "постиженията" си. А че нямаш предктава - нямаш. Затова, не бъди и тия кат тия глупендери божката и съфорумеца венци, ами си води чинно мълчешком бележки.

Венци, ти що реши, че сме колеги? Не съм обидчив, ама с подобни глупоти ставаш смешен и жалък.
Пет Ное 20, 2020 4:26 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vency911



Регистриран на: 05 Авг 2020
Мнения: 64

Мнение Отговорете с цитат
ray написа:
Божката е глупав кат шаран. Рекорди има, ала нищо друго няма. Ти що си мислиш, че смислените хора се занимават с рекорди, още повече пък с биенето им? Хорските мнения са всякакви, ама вервай ми, мненията на хора с "постижения" сравними с това на божката са от бая съществено значение. Още повече, когато тия хора ич и не смятат за важно да занимавагт когото и да било с "постиженията" си. А че нямаш предктава - нямаш. Затова, не бъди и тия кат тия глупендери божката и съфорумеца венци, ами си води чинно мълчешком бележки.

Венци, ти що реши, че сме колеги? Не съм обидчив, ама с подобни глупоти ставаш смешен и жалък.


Не се хващай за думата, а за смисъла и. Ако си беше написал името в профила щях да те назова по такова. А последното не смятам изобщо да го коментирам. Научи малко правопис по-добре Smile Апропо Божката не ме е занимавал с постиженията си, аз се заинтересовах и потърсих някои негови неща от последните години. Без лоши чувства... Smile давай го по-великодушно. Хората са различни. Ако имаш свои собствени постижения показвай ги, прави клипове, кой те спира. Отдалеч личи само едно злобеене и нищо друго. Смешно и жалко е да казваш на черното бяло...
Пет Ное 20, 2020 5:04 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
boris_borisov



Регистриран на: 23 Ное 2010
Мнения: 616

Мнение Отговорете с цитат
ray написа:
Божката е глупав кат шаран. Рекорди има, ала нищо друго няма. Ти що си мислиш, че смислените хора се занимават с рекорди, още повече пък с биенето им? Хорските мнения са всякакви, ама вервай ми, мненията на хора с "постижения" сравними с това на божката са от бая съществено значение. Още повече, когато тия хора ич и не смятат за важно да занимавагт когото и да било с "постиженията" си. А че нямаш предктава - нямаш. Затова, не бъди и тия кат тия глупендери божката и съфорумеца венци, ами си води чинно мълчешком бележки.

Венци, ти що реши, че сме колеги? Не съм обидчив, ама с подобни глупоти ставаш смешен и жалък.


Една дума няма тука, с която да се съглася Smile
От това, което съм чел/гледал от/за него, не мога да направя извод, че е глупав. И не е най-същественото за него това, че държи рекорда. Човекът има и доста други достойнства. Скромен е и съвсем ненатрапчиво ни споделя постиженията и провалите си.
Пък какво правят "смислените" хора, това не знам, аз не съм много "смислен" човек Smile Все пак хубаво е, когато се оплюе така старателно някой, да се излезе с име, позиция и сходни постижения, за да разберем какъв е авторитета на оплюващия и сътветно правилно да оценим неговото право на подобни заключения Smile
Пет Ное 20, 2020 7:32 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Венци, извинявайте за „...с подобни глупоти ставаш смешен и жалък“ в горния ми коментар – това изречение трябваше да е доста по-дълго и с доста различен смисал, ама се е самосъкратило някак си докато съм го написвал... сега като го зачетох ми стана срамно и неприятно. Тъпо и невярно е – нищо, което сте написал в орума, сиреч, с което ви зная, не ви прави смешен и жалък. Големи извинения.
Нарекол съм ви и „глупендер“ барабар с божо – но това е само най-кратката дифиници на „фен“, за какъвто сам сте се обявил отгоре. Та всъщтност само съм завторил казаното от вас. Всички фенове са глупендери. Впрочем и тия дето не сме сме същите. Но това по никакъв начин не намалява риспекта, уважението и най-доброто ми отношение към вас, а дори напротив, по един закономерен начин ги засилва.
Сиреч единственото глупаво нещо, което сте казали и което направих на въпрос е, че по незнайни основания сте ришили че сме колеги...Не че не е възможно, но едва ли... Но това е маловажно и само го отбелязах.
Отново – грешката е моя, извинения. Ето така става като не си зачиташ коментарите напреди да ги изпуснеш... Ако мога с нещо да конпенсирам – насреща съм. Хубав уикенд!

Боре, а дано греша, ще се радвам. Извинявам се че коментара ми е направил смущение. Написах го само защото аз пък смятам че ти си много голям. Не съм ти фен, но определено ти се възхищавам. И исках да имаш внапредвид че може да си в заблуждение бая големшко. А за своите „достижения“ редовно споделям в орума, няма защо отново.
Всичко хубаво! Smile
Съб Ное 21, 2020 5:15 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
niki_1978



Регистриран на: 15 Май 2015
Мнения: 45

Мнение Отговорете с цитат
andriii написа:
kakind написа:
Ето и първа част от видео поредицата от двама младежи по Ком Емине - https://www.youtube.com/watch?v=iHwntsnGZDs&t=2s

Много ме радва, че не оставят на втори план болежките и проблемите по пътеката, а ги обсъждат.
Ще ми се преди моят миналогодишен опит да бях гледала клипчета като тези, а не тия само които показват единствено гледки и придават някаква романтична окраска на пътя. Хем си мислех, че не го подценявам, но накрая така се оказа и се отказах след Свищиплаз. Надявам се да го продължа след някоя и друга година.


В следващите части обсъждането на болежките им заема около 80 % от видеото Laughing


Точно така си е . Само оплаквания. Съжалявам , че си изгубих времето да ги гледам.
Да не говорим, че всеки начинаещ като види тия 2 метрови мъже на млада/средна възраст как се оплакват , ще се откаже дори и от мисълта за КЕ.
На обратният полюс са филмчетата на Джоржано. Хем е сам по Пътеката!
Сря Ное 25, 2020 3:08 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Svetlix



Регистриран на: 22 Фев 2013
Мнения: 814
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Ето я и последната част: https://www.youtube.com/watch?v=NRwutbCpXdE&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1E3hXxeH2JNU6X1AW8jO2t1d0XAFMtwY2oCjkONzKN_N7mPn4YGEEYJSQ

_________________
Маршрут E3: Ком - Емине
Маршрут Е4: Витоша - Верила - Рила - Пирин - Славянка
Маршрут Е8: Рила - Родопи
Сря Дек 02, 2020 10:09 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
LorDDemoniC



Регистриран на: 11 Авг 2015
Мнения: 134
Местожителство: Самоков

Мнение Отговорете с цитат
Svetlix написа:
Ето я и последната част: https://www.youtube.com/watch?v=NRwutbCpXdE&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1E3hXxeH2JNU6X1AW8jO2t1d0XAFMtwY2oCjkONzKN_N7mPn4YGEEYJSQ

Изгледах цялата поредица с голям кеф , надам се догодина да се пусна с колото на това приключение!

_________________
Самоковец ... това е едно същество средно аритметично от човек, дърво и животно ...
Сря Дек 02, 2020 11:10 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » E-3 Ком-Емине Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Страница 10 от 10

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov