ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Две интервюта
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Витоша Предишната тема
Следващата тема
Две интервюта
Автор Съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2278

Мнение Отговорете с цитат
Entusiast написа:
kaloyanv написа:
Не виждам никакъв смисъл от Драгалевския лифт. Така или иначе никой няма да го ползва. Там има автобуси и всички ходят с коли. Отделно на това транспорта до кабината е много по добър и стигат на едно и също място.

Освен това трасето му в момента ми е идеално за тренировки, ако го пуснат ще трябва да си правя пътека през гората успоредна на него.


Разбирам да се спре достъпа до витоша изцяло с коли, което е най-доброто и да се оправят всички лифтове.


Смисъл от Драгалевския лифт има и то голям. Преди го ползваха много скиори и сноубордисти. И сега ще му се зарадваме много. В гората там се кара много, стига да има сняг.
Лятото байкърите много ще му се радват. Те май даже си имат маршрути там, отделни от туристическите.

И туристите също смятам, няма да го подминават, защото качването с него е красиво и лесно за хората с деца.
Все още по разни туристически групи във фейсбук се намира някой заблуден да пита "Днес Драгалевският лифт работи ли?".

Жалко, че вероятността да го оправят и пуснат е толкова малка.


Скиорите накъде са се пускали ? От бай-кръстьо надолу, последните години хич не е подходящо понеже няма сняг. Дефакто скиорите с драгалевския лифт, отиват точно никъде. С Велосипедите не го ползват зимата със сигурност. Много малко са тези които се пускат и то ако снега не е дълбок.

Дефакто тези отпадат.

А да споменавам ли че когато Симеоновския лифт работи, събота и неделя горе е леж от коли ? И почти никой не се качва. На мен ми се струва че тези спомени отпреди не са много реални. Отделно на това за пешеходците има автобус до Алеко, за някакви нищо пари. Кой ще се качи за 20 лева билет до Алеко ?

П.С - чудя се дали да продължавам. Подръжката и разхода по лифта колко ли са за един сезон ? И колко човека трябва да минават за да е на печалба. То така е лесно да се говори на едро. Обаче нещо за да работи, трябва да е рентабилно.
Пон Дек 20, 2021 10:02 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Entusiast



Регистриран на: 16 Юни 2020
Мнения: 91

Мнение Отговорете с цитат
kaloyanv написа:
Entusiast написа:
kaloyanv написа:
Не виждам никакъв смисъл от Драгалевския лифт. Така или иначе никой няма да го ползва. Там има автобуси и всички ходят с коли. Отделно на това транспорта до кабината е много по добър и стигат на едно и също място.

Освен това трасето му в момента ми е идеално за тренировки, ако го пуснат ще трябва да си правя пътека през гората успоредна на него.


Разбирам да се спре достъпа до витоша изцяло с коли, което е най-доброто и да се оправят всички лифтове.


Смисъл от Драгалевския лифт има и то голям. Преди го ползваха много скиори и сноубордисти. И сега ще му се зарадваме много. В гората там се кара много, стига да има сняг.
Лятото байкърите много ще му се радват. Те май даже си имат маршрути там, отделни от туристическите.

И туристите също смятам, няма да го подминават, защото качването с него е красиво и лесно за хората с деца.
Все още по разни туристически групи във фейсбук се намира някой заблуден да пита "Днес Драгалевският лифт работи ли?".

Жалко, че вероятността да го оправят и пуснат е толкова малка.


Скиорите накъде са се пускали ? От бай-кръстьо надолу, последните години хич не е подходящо понеже няма сняг. Дефакто скиорите с драгалевския лифт, отиват точно никъде. С Велосипедите не го ползват зимата със сигурност. Много малко са тези които се пускат и то ако снега не е дълбок.

Дефакто тези отпадат.

А да споменавам ли че когато Симеоновския лифт работи, събота и неделя горе е леж от коли ? И почти никой не се качва. На мен ми се струва че тези спомени отпреди не са много реални. Отделно на това за пешеходците има автобус до Алеко, за някакви нищо пари. Кой ще се качи за 20 лева билет до Алеко ?

П.С - чудя се дали да продължавам. Подръжката и разхода по лифта колко ли са за един сезон ? И колко човека трябва да минават за да е на печалба. То така е лесно да се говори на едро. Обаче нещо за да работи, трябва да е рентабилно.


Къде съм написала, че байкърите ще ползват лифта зимата? Не става ли ясно, че имам предвид лятото?
За скиорите и бордистите - от опит знам, защото карам ски извънпистово. Да, всичко зависи от валежите зимата, но това е навсякъде, не само на Витоша.
Предполагам, че не караш нито ски нито сноуборд, а само коментираш. Wink
Както и да е - щом не те кефи да има работещ лифт от Драгалевци - добре. Ти си специалист виждам, няма да споря.

_________________
И най-лошият ден в планината е по-хубав от най-хубавия ден на работа.
Вто Дек 21, 2021 12:31 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
zlia



Регистриран на: 03 Ное 2014
Мнения: 205

Мнение Отговорете с цитат
Еххх добре, че се разтренира тоз колега, та да отпадне тоз лифт.
1. Драгалевския лифт стига до Голи връх
2 . Там има и за пантене и за спускане както ти казаха( не карам ски/борд)
3. Има и трасета за ски бягане
4. Лифта не се ползва само зимата - да си го набият у главите Цеко и Марк Wink
5. Ако общината (с бюджет над 1 млрд.) поиска що да не го дотира за софиянци( има такава практика по Австрия, а и за Банско)
Ако не могат да го възстанивят да го режат за скрап, както и останалите съоръжения дето само загрозяват и са опасни, че ми писна да слушам цирикането на ВитошаСки, Сашодиковци и всекви псевдо еазбирачи дето си затварят очите пред престъпната приватизация на общинската инфеаструктура на Витоша. Нито “ зелените” са им виновни, нито закона, а алчността им.
Вто Дек 21, 2021 4:09 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2278

Мнение Отговорете с цитат
Entusiast написа:
kaloyanv написа:
Entusiast написа:
kaloyanv написа:
Не виждам никакъв смисъл от Драгалевския лифт. Така или иначе никой няма да го ползва. Там има автобуси и всички ходят с коли. Отделно на това транспорта до кабината е много по добър и стигат на едно и също място.

Освен това трасето му в момента ми е идеално за тренировки, ако го пуснат ще трябва да си правя пътека през гората успоредна на него.


Разбирам да се спре достъпа до витоша изцяло с коли, което е най-доброто и да се оправят всички лифтове.


Смисъл от Драгалевския лифт има и то голям. Преди го ползваха много скиори и сноубордисти. И сега ще му се зарадваме много. В гората там се кара много, стига да има сняг.
Лятото байкърите много ще му се радват. Те май даже си имат маршрути там, отделни от туристическите.

И туристите също смятам, няма да го подминават, защото качването с него е красиво и лесно за хората с деца.
Все още по разни туристически групи във фейсбук се намира някой заблуден да пита "Днес Драгалевският лифт работи ли?".

Жалко, че вероятността да го оправят и пуснат е толкова малка.


Скиорите накъде са се пускали ? От бай-кръстьо надолу, последните години хич не е подходящо понеже няма сняг. Дефакто скиорите с драгалевския лифт, отиват точно никъде. С Велосипедите не го ползват зимата със сигурност. Много малко са тези които се пускат и то ако снега не е дълбок.

Дефакто тези отпадат.

А да споменавам ли че когато Симеоновския лифт работи, събота и неделя горе е леж от коли ? И почти никой не се качва. На мен ми се струва че тези спомени отпреди не са много реални. Отделно на това за пешеходците има автобус до Алеко, за някакви нищо пари. Кой ще се качи за 20 лева билет до Алеко ?

П.С - чудя се дали да продължавам. Подръжката и разхода по лифта колко ли са за един сезон ? И колко човека трябва да минават за да е на печалба. То така е лесно да се говори на едро. Обаче нещо за да работи, трябва да е рентабилно.


Къде съм написала, че байкърите ще ползват лифта зимата? Не става ли ясно, че имам предвид лятото?
За скиорите и бордистите - от опит знам, защото карам ски извънпистово. Да, всичко зависи от валежите зимата, но това е навсякъде, не само на Витоша.
Предполагам, че не караш нито ски нито сноуборд, а само коментираш. Wink
Както и да е - щом не те кефи да има работещ лифт от Драгалевци - добре. Ти си специалист виждам, няма да споря.


Забелязал съм, че от време на време се изцепваш с неадекватни мнения. Кой колко кара, къде ходи и от кога ходи и какво кара не коментирам. Да не се окаже нещо друго. Откъде накъде си правиш разни заключния, без да съм споменал подобни неща ? Аз съм за лифтовете и спирането на колите.

Но питах тази сметка кой ще я плати ? Защото е много лесно да се правиш на интересен, когато не даваш ти парите. Затова питах да ми изкарате някакви статистики отпредишни годни, колко са разходите, колко са хората които се качват и други подобно.

За субсидирането е ясно, що да не е поредната общинска-държавна инициатива която е на минус Smile ПРимери много.

П.С - пак да питам за един приятел и Симеоновския лифт. Защо лифта работи, автобусите се качват, а горе колите образуват километрични опашки по пътя от Алеко ?
Вто Дек 21, 2021 2:41 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Entusiast



Регистриран на: 16 Юни 2020
Мнения: 91

Мнение Отговорете с цитат
kaloyanv написа:
Entusiast написа:
kaloyanv написа:
Entusiast написа:
kaloyanv написа:
Не виждам никакъв смисъл от Драгалевския лифт. Така или иначе никой няма да го ползва. Там има автобуси и всички ходят с коли. Отделно на това транспорта до кабината е много по добър и стигат на едно и също място.

Освен това трасето му в момента ми е идеално за тренировки, ако го пуснат ще трябва да си правя пътека през гората успоредна на него.


Разбирам да се спре достъпа до витоша изцяло с коли, което е най-доброто и да се оправят всички лифтове.


Смисъл от Драгалевския лифт има и то голям. Преди го ползваха много скиори и сноубордисти. И сега ще му се зарадваме много. В гората там се кара много, стига да има сняг.
Лятото байкърите много ще му се радват. Те май даже си имат маршрути там, отделни от туристическите.

И туристите също смятам, няма да го подминават, защото качването с него е красиво и лесно за хората с деца.
Все още по разни туристически групи във фейсбук се намира някой заблуден да пита "Днес Драгалевският лифт работи ли?".

Жалко, че вероятността да го оправят и пуснат е толкова малка.


Скиорите накъде са се пускали ? От бай-кръстьо надолу, последните години хич не е подходящо понеже няма сняг. Дефакто скиорите с драгалевския лифт, отиват точно никъде. С Велосипедите не го ползват зимата със сигурност. Много малко са тези които се пускат и то ако снега не е дълбок.

Дефакто тези отпадат.

А да споменавам ли че когато Симеоновския лифт работи, събота и неделя горе е леж от коли ? И почти никой не се качва. На мен ми се струва че тези спомени отпреди не са много реални. Отделно на това за пешеходците има автобус до Алеко, за някакви нищо пари. Кой ще се качи за 20 лева билет до Алеко ?

П.С - чудя се дали да продължавам. Подръжката и разхода по лифта колко ли са за един сезон ? И колко човека трябва да минават за да е на печалба. То така е лесно да се говори на едро. Обаче нещо за да работи, трябва да е рентабилно.


Къде съм написала, че байкърите ще ползват лифта зимата? Не става ли ясно, че имам предвид лятото?
За скиорите и бордистите - от опит знам, защото карам ски извънпистово. Да, всичко зависи от валежите зимата, но това е навсякъде, не само на Витоша.
Предполагам, че не караш нито ски нито сноуборд, а само коментираш. Wink
Както и да е - щом не те кефи да има работещ лифт от Драгалевци - добре. Ти си специалист виждам, няма да споря.


Забелязал съм, че от време на време се изцепваш с неадекватни мнения. Кой колко кара, къде ходи и от кога ходи и какво кара не коментирам. Да не се окаже нещо друго. Откъде накъде си правиш разни заключния, без да съм споменал подобни неща ? Аз съм за лифтовете и спирането на колите.

Но питах тази сметка кой ще я плати ? Защото е много лесно да се правиш на интересен, когато не даваш ти парите. Затова питах да ми изкарате някакви статистики отпредишни годни, колко са разходите, колко са хората които се качват и други подобно.

За субсидирането е ясно, що да не е поредната общинска-държавна инициатива която е на минус Smile ПРимери много.

П.С - пак да питам за един приятел и Симеоновския лифт. Защо лифта работи, автобусите се качват, а горе колите образуват километрични опашки по пътя от Алеко ?


На толкова грубо и обидно написан коментар нямам никакво намерение да отговарям.
Явно скучаеш, пил си няколко бири или ракии и търсиш с кого да се заяждаш. С мен няма да стане.

_________________
И най-лошият ден в планината е по-хубав от най-хубавия ден на работа.
Вто Дек 21, 2021 3:52 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2278

Мнение Отговорете с цитат
Много е добре да знаеш кога да спреш. Приветствам това ти решение, въпреки че ти продължваш да правиш заключния, които се базират на твоята фантазия и нямат нищо общо с реалноста Smile
Вто Дек 21, 2021 4:02 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Entusiast



Регистриран на: 16 Юни 2020
Мнения: 91

Мнение Отговорете с цитат
kaloyanv написа:
Много е добре да знаеш кога да спреш. Приветствам това ти решение, въпреки че ти продължваш да правиш заключния, които се базират на твоята фантазия и нямат нищо общо с реалноста Smile


Ти си далеч от реалността, не аз. И от доброто възпитание си далеч.

_________________
И най-лошият ден в планината е по-хубав от най-хубавия ден на работа.
Вто Дек 21, 2021 4:05 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2278

Мнение Отговорете с цитат
Entusiast написа:
kaloyanv написа:
Много е добре да знаеш кога да спреш. Приветствам това ти решение, въпреки че ти продължваш да правиш заключния, които се базират на твоята фантазия и нямат нищо общо с реалноста Smile


Ти си далеч от реалността, не аз. И от доброто възпитание си далеч.


Виж сега, тези по-сериозните дискусии, особено за лифтовете, се нуждаят от повече проучване, повече данни, повече експерти, а не от това какво помни дядо ти от 1955-та година да речем Smile .. И аз искам да работят Симеоновския, Драгалевския и Княжеския, но в същото време, няма да имам голямо желание да им плащам загубите за сметка на 5 човека, които карат велосипеди и още 10 скиори тиинейджъри, които ще бедставят в горите покрай лифтовете Smile от липсата на сняг.

За това нещо е нужна цялостна стратегия, а не някакви работи на парче.

И пак да кажа, застани съботно-неделен ден на Симеоновския лифт и гледай колко човека се качват Smile
Вто Дек 21, 2021 4:15 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
zlia



Регистриран на: 03 Ное 2014
Мнения: 205

Мнение Отговорете с цитат
kaloyanv написа:
Entusiast написа:
kaloyanv написа:
Много е добре да знаеш кога да спреш. Приветствам това ти решение, въпреки че ти продължваш да правиш заключния, които се базират на твоята фантазия и нямат нищо общо с реалноста Smile


Ти си далеч от реалността, не аз. И от доброто възпитание си далеч.


Виж сега, тези по-сериозните дискусии, особено за лифтовете, се нуждаят от повече проучване, повече данни, повече експерти, а не от това какво помни дядо ти от 1955-та година да речем Smile .. И аз искам да работят Симеоновския, Драгалевския и Княжеския, но в същото време, няма да имам голямо желание да им плащам загубите за сметка на 5 човека, които карат велосипеди и още 10 скиори тиинейджъри, които ще бедставят в горите покрай лифтовете Smile от липсата на сняг.

За това нещо е нужна цялостна стратегия, а не някакви работи на парче.

И пак да кажа, застани съботно-неделен ден на Симеоновския лифт и гледай колко човека се качват Smile

И пак да кажа и аз- що реши, че няма да има хора. За какви статистики говориш. Има град, който е станал почти 2 млн. дали няма да се качат хората ако има лифт, който е на приемлива цена?
Субсидиране не значи непремено печалба в пари. Има здраве, което не се измерва в пари. Как преди е било натоварено, а сега не?
Спират се колите(събота и неделя), оправят се лифтовете, дава ти се възможност да ги ползваш принерно с карта за градски транспорт( годишна) или с подобна преференциална карта( за жители на София) и да видим дали няма да се ползват. Останалите гости на други цени( така е в Австрия).
Айде като си такъв разбирач кажи що па това което помни “ дядоми от 1955” да не може да се получи и сега?
Вто Дек 21, 2021 7:19 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1401
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Е щом ще джвакаме лифтовете пак ... воля липсва най-вече, нищо друго.
Княжевския и драгалевски са за скрап и то отдавна. От тях - носталгия и добри спомени.
Три дена път с камили до тия лифтове ... и камилите, и те кът Smile
Трябва голям паркинг с лесен достъп от града и бърз градски транспорт, работно време в светлата част на деня според сезона, комфортно пътуване и обезпеченост при авария. Това струва пари, които искам да дам с кеф.
Иначе ще си димя с колата нагоре, каквото и да ми струва (а то е доста).
Никакви субсидии за лифтове и щуротии. На който му е мило за Драгалевския (в сегашното му трасе и вид), да ходи да се ветрее и зъзне на Лале 2 (че и Романски не работи вече).
Калояне - просеката срещу горна на драгалевския лифт е била учебна писта, сега бордистите си правят парк там, кабината на влека стои край пътя (красиво изрисувана с карта на Витоша), както и стълбовете на влека. Вятърът навява много сняг на този склон, вече превзет от мурата. Там става чудесен парк за владеещите това зимно извращение.
Да не отварям пък сметката за пропуснатите ползи от ненаправен паркинг горе и по средата някъде. Със забрани нищо не става, а това дето бащите и дядовците ни помнят, не само не може, а и не трябва да се прави сега. Хората са други, изискванията и разходите също.
Горе са печатница за пари и фабрика за кеф, които никой от отговорните лица не иска да задвижи.

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Вто Дек 21, 2021 8:05 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2278

Мнение Отговорете с цитат
[quote="zlia"][quote="kaloyanv"][quote="Entusiast"]
kaloyanv написа:

Айде като си такъв разбирач кажи що па това което помни “ дядоми от 1955” да не може да се получи и сега?


Аз мога да ти отговоря, ама няма да ти хареса отговора, даже той е много лесен Smile ..
Вто Дек 21, 2021 9:09 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2278

Мнение Отговорете с цитат
Поне тези от министерството на спорта, когато не работеше нищо по витоша, да си поддържаха Заека е така за майтап, да ни покажат колко са се загрижили, а не да се опитват да печелят популярност, разни общински галфони за сметка на хората, дето ще се скарат по форумите за няма нищо Smile ... Ти представяш ли си , тези хора под чието ръководство София се превърна в това, да ми мъдрят лифт как щяло да стане на 50 години. ПРи положение че оная неделя, клетите автобуси които ходят до алеко, бяха затънали по завоите и бяха направили тапи...

Е така става, така и правят всички. Никой не решава дребните и трудни проблеми, които са от 100 години. Всеки предпочита да си направи малко пиар и да лети в небесата. Питайте Илон Мъск Smile
Вто Дек 21, 2021 10:36 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
zlia



Регистриран на: 03 Ное 2014
Мнения: 205

Мнение Отговорете с цитат
kaloyanv написа:
Аз мога да ти отговоря, ама няма да ти хареса отговора, даже той е много лесен Smile ..

Слушам те, ама да не би да нямаш какво да ми кажеш Smile
Вто Дек 21, 2021 11:48 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
zlia



Регистриран на: 03 Ное 2014
Мнения: 205

Мнение Отговорете с цитат
Абе само да не си помислите, че защитавам тоя помияр от общината.
Нито хората са станали по-различни, нито транспорта по-бавен, а разходите са се вдигнали, но и сме станали по-богати условно казано.
И престанете да гледате на тези лифтове само като зимен транспорт. Но дори и така да е, как пък преди 30+ години са се карали ски горе и никой не е ревал от това, че го е духал вятъра на Романски. Е това са оправдания за мен. Айде Цеко и сие да си събират скрап-а и да се омитат. Щото те имат само железа горе. Все ще се намери кой да инвестира и както казах може и да е общината или държавата. Пари има, просто трябва да се спре с кражбите.
А за довеждащият транспорт - какво му е на трамвая до Княжево или пък на рейсовете до Драгалевци и Симеоново, та пак се иска "гооолеми паркинги". Нека са през 10 мин рейсовете пък да видим дали няма да се ползват.
Сря Дек 22, 2021 12:00 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1401
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Така, да уточним - ползващите лифтове не сме само туристи с малки раници, имаме деца, внуци, ходим на тумби, с багаж, ходим и неидеално време. И не съм само аз така. Шейни, снегоходки, ски, ски-обувки, каски, умножи го по 10, 12, 15, за колела да не говорим, крила ... и каква неземна сила ще ме накара да ползвам две превозни средства с целия катун, за да се дотътря до лифта? И да трябва да тръгна в 6 сутринта, за да имам малко време горе, за да мога да се съобразя с нежеланието на Цеко да се работи по цялото светло след пладне. Това че, нещо не е проектирано добре преди 30+ години, не значи че трябва да се повтаря отново. Искам хубав и удобен лифт, не искам да си троша колите нагоре, както и да правя опознавателни градски пътувания, за да стигна до лифт. За подръжката на двата пътя на Витоша да не говорим.
Такива дето нямаме проблем да студуваме, мокрим и ветреем на лифответе сме се броили достатъчно, не стигаме да се плати тока за осветлението само на лифта. От Романски си имам измръзване на ръцете, защото висях почти час в един ден с много от витошкото хубаво, благодаря, но повече не, само защото някой е измерл къде духа най-много и е боднал лифт там. Или да си заведа детето да играе горе цял ден, да се намокри и дори да нося сухи дрехи, в края на деня да няма къде да го преоблека на завет поне, ако не на топло, че едни Алеко и Мотен от едната страна и почти нищо от другата не вършат работа, с колата е лесно, става и в кабината. Драгалевския горен спираше често заради вятъра, а мечичалския върви и при вятър с 25-30 м/с, дали не е от възрастта на съоръжението?
Защо да няма горе един голям паркинг, и скъп ... едни 20 лева ще отсеят голяма част от колите, които сега се качват горе, задръстват всичко и така паркират безплатно. Като спрат колите, да спрат всички, без служебни пропуски и коли на работещи горе.

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Сря Дек 22, 2021 10:19 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Витоша Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Страница 3 от 8

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov