ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Оръжие срещу гадини
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
Оръжие срещу гадини
Автор Съобщение
koce



Регистриран на: 04 Сеп 2007
Мнения: 81

Мнение Отговорете с цитат
Те са някъде там.....

_________________
Мила Родино,
ти си земен рай,
твойта хубост,
твойта прелест,
ах, те имат край.
Нед Ное 01, 2009 1:52 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
jordy



Регистриран на: 13 Авг 2009
Мнения: 330

Мнение Отговорете с цитат
Не се бъзикай Коце Smile Тъкмо го успокоихме Джонито и ти пак наливаш масло в огъня Laughing
Нед Ное 01, 2009 9:06 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Jonnie_Walker



Регистриран на: 21 Май 2008
Мнения: 94

Мнение Отговорете с цитат
mitkom написа:
Jonnie,преди да тръгнеш в планината удари 2-3 от червеното Джони и с никакви мечки няма да имаш проблеми... Наздраве! Laughing
Митко, да ти кажа това си е решение. Само, че с нещо по-долнопробно, "Джони"-то някак си не ми е по Джоба. Smile

_________________
Take the first step and keep walking
Нед Ное 01, 2009 9:30 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
danny



Регистриран на: 02 Ное 2009
Мнения: 2

Мнение Отговорете с цитат
Домашна 70 градуса Smile! А ако имаш нещо огнестрелно, би било добре!
Пон Ное 02, 2009 9:40 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Jonnie_Walker



Регистриран на: 21 Май 2008
Мнения: 94

Мнение Отговорете с цитат
danny написа:
Домашна 70 градуса Smile! А ако имаш нещо огнестрелно, би било добре!
Имам гроздова домашна, и е 70 градуса, ама лошото е, че на ракия хич не нося човек, иначе идеята ти е супер! Smile

_________________
Take the first step and keep walking
Пон Ное 02, 2009 9:54 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
danny



Регистриран на: 02 Ное 2009
Мнения: 2

Мнение Отговорете с цитат
ракията си е класика... Да пиеш уиски в планината си е направо кощунство Smile
Вто Ное 03, 2009 1:56 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
hristoz



Регистриран на: 28 Юни 2009
Мнения: 86

Мнение Отговорете с цитат
http://www.udap.com/

И аз се бях замислил и докато ровех за нападения от мечки, намерих това, но не се внася тук. Чудя се дали да си поръчам нещо подобно...то като тръгне да става забавно, не знам как ще реагирам, но все пак предполагам си дава някаква сигурност.
Вто Ное 17, 2009 5:14 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Tonysd



Регистриран на: 01 Юни 2009
Мнения: 105
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Е то това е за защита от гризлита, а доколкото знам по нашите планини броди само едно Laughing И ако го срещнеш тоя спрей надали ще ти помогне. Capitulate
Вто Ное 17, 2009 5:56 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
hristoz



Регистриран на: 28 Юни 2009
Мнения: 86

Мнение Отговорете с цитат
Tonysd написа:
Е то това е за защита от гризлита, а доколкото знам по нашите планини броди само едно Laughing И ако го срещнеш тоя спрей надали ще ти помогне. Capitulate


Ми честно казано, не загрявам за какво ми говориш, но си мисля, че подобен спрей би свършил работа срещу всичко с нос и очи...освен Дарт Вейдър Shocked
Вто Ное 17, 2009 6:07 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
jordy



Регистриран на: 13 Авг 2009
Мнения: 330

Мнение Отговорете с цитат
Абе как ще мориш мечка с газ Crying or Very sad докато извадиш спрея и те е изкормила. По ще хване дикиш,ако се престориш на умрял Blink
Вто Ное 17, 2009 7:01 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
metro



Регистриран на: 13 Яну 2009
Мнения: 109
Местожителство: с.Куртово

Мнение Отговорете с цитат
Абе'' Бай бабо да не те среща'' Very Happy

_________________
На туриста раницата е тежка ,но главата е лека!!!
Вто Ное 17, 2009 7:36 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
jordy



Регистриран на: 13 Авг 2009
Мнения: 330

Мнение Отговорете с цитат
Препоръчително е особено за хора,които ходят сами по планините(като моя милост) да вдигат повече шум.
Почуквания по дърветата,подсвиркване,тананикане,пеене,дори до болко досадното "ехоо" върши работа.
Това ви гарантира,че баба меца няма да иска да се срещне с такова досадно същество ,като вас.Поне при мен тая тактика сработва досега.........такива ми ти работи. Surprised
Вто Ное 17, 2009 9:24 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ggattov



Регистриран на: 16 Юли 2008
Мнения: 302
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
аз предлагам да се носят лозарски ножици и клещи!!!!
мечката само като те види с едното в едната ръка и другото в другата (ама трябва постоянно да се носят) ще изпадне в шок и ужас...... ще си помисли че ще и вадите зъб или ще и режете ноктите....

Blink

ПС: аз лично ако толко се притеснявах това бих сторил..... Very Happy
Сря Ное 18, 2009 12:09 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
koce



Регистриран на: 04 Сеп 2007
Мнения: 81

Мнение Отговорете с цитат
Два варинанта:
1.Изкарвате си разрешително за лов,купувате си пушка и с нея на рамо обикаляте планините.Този вариант е най рационален и ще влезни в действие ако ви се покаже баба меца.Профилактично може да пукате с пушкате да предупредите животните в гората,че има опасност.Може и газов пистолет или пиратки,да пукате за предупреждение.
2.Взимате си приятел който ходи бавно и ако мечката ви излезне ще хване първо него,освен ако не му дойде стимула и ви задмине.
Аз не ходя много бързо,досаден съм,дразнещ съм,ето защо ме водят приятели на планина,ех в днешно на време на приятелите си неможеш да разчиташ....
Ето ви и един виц:
Иванчо се прибрал късно от дискотека мъртво пиян.
Марийка го хваща и започнала да го съблича,за да си легни.
И какво вижда,Иванчо има пълен презарватив на онази си работа.
Ядосва се и решава да му отмъсти.Изкарва презарватива и му го слага отзад.
Става сутринта Иванчо,махмурлия,без спомени и влиза в банята да се изкъпе.
Марийка застава до вратата и се провиква:Иванчооо,вчера с твоите приятели сте купонясва ли
до късно,аааа??
А Иванчо,отговаря с тъжен глас:Марийккеее вече нямамм приятели....

_________________
Мила Родино,
ти си земен рай,
твойта хубост,
твойта прелест,
ах, те имат край.
Сря Ное 18, 2009 1:54 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Chamovsky



Регистриран на: 04 Ное 2007
Мнения: 57
Местожителство: БГ

Мнение Отговорете с цитат
Бе развеселихте ме с таз тема. Паднах да се смея ,като зачетох мненията. Прави са си хората - страх лозе пази! Laughing Какви ли не щуротии не прочетох - пиратки,газ , пищови,сигнални ракети и други подобни ... А бе хора,Вие на война ли сте тръгнали? Човешките страхове ,какви ли щуротии не раждат ...Така е. Незнанието поражда страх.Първичната реакция на човека за жалост винаги е била такава.Това ,което не се знае да се унищожи ,за да се оцелее ...Жалко наистина. Моето мнение е да опознаете природата и животните! За всички има място под Слънцето. Имате ли познанията, ще оцелеете в планината! Ще попитате как? Ами като си използвате сивото вещество! Мисълта ражда действието! Пожелавам весели моменти сред природата! Научете се да я обичате и тя ще Ви обикне! палатка

_________________
Хората идват и си отиват,но ПЛАНИНАТА остава!
Сря Ное 18, 2009 1:56 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Страница 2 от 3

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov