ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Един въпрос
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
Един въпрос
Автор Съобщение
Entusiast



Регистриран на: 16 Юни 2020
Мнения: 91

Мнение Отговорете с цитат
Едно от най-повърхностните неща е да съдиш хора, които не познаваш. Също е доста снобско да делиш хората на нива и да определяш кой колко е израстнал в планинарско отношение. Но вероятно тези неща не важат за форумите тролове, те знаят всичко Smile
Попитах въпрос - дали има гъбарски групи - получих донякъде очаквани отговори и майтапи.
Съветите на Мариана1000 и lz1fw са точни и си заслужаваше да изчета и останалите глупости, за да стигна до тях.


Последната промяна е направена от Entusiast на Чет Авг 27, 2020 12:24 am; мнението е било променяно общо 1 път
Сря Авг 26, 2020 11:33 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Смятам, че е съвсем ясно кой се държи безкрайно непочтено - спрямо писалите в тази тема, спрямо форума и спрямо всички бъдещи посетители. Моля модераторите за намеса!
Сря Авг 26, 2020 11:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Entusiast



Регистриран на: 16 Юни 2020
Мнения: 91

Мнение Отговорете с цитат
ray написа:
Смятам, че е съвсем ясно кой се държи безкрайно непочтено - спрямо писалите в тази тема, спрямо форума и спрямо всички бъдещи посетители. Моля модераторите за намеса!


И аз моля модераторите за намеса - ако може да изтрият и темата и профила ми.
Така няма да има кой да се държи непочтено Smile
Сря Авг 26, 2020 11:56 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Entusiast написа:
ray написа:
Смятам, че е съвсем ясно кой се държи безкрайно непочтено - спрямо писалите в тази тема, спрямо форума и спрямо всички бъдещи посетители. Моля модераторите за намеса!


И аз моля модераторите за намеса - ако може да изтрият и темата и профила ми.
Така няма да има кой да се държи непочтено Smile


По-точно за да скриеш непочтеното си държане досега и за да можеш да продължиш да вършиш същото под друг ник. Smile
Чет Авг 27, 2020 12:07 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Entusiast



Регистриран на: 16 Юни 2020
Мнения: 91

Мнение Отговорете с цитат
ray - И ти си започнал да ме цитираш, явно много ме уважаваш. Smile

Аз много уважавам твоето предложение да се намеси модератора, как точно очакваш да стане това?

Иначе... ако в този форум има много хора като тебе - не се притеснявай, няма да си губя времето да се регистрирам под друг ник.
А и винаги може да се направи валидация по IP адрес и да не ме регистрират повторно.
Чет Авг 27, 2020 12:18 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lz1fw



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 713
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Валидацията по IP адрес върши работа само в доста ограничен брой случаи. На практика IP-тата са доста своенравни, дори когато си в мрежата на един оператор. Ако решиш да ги използваш за определяне на местоположение не се променят с промяна на мястото, но веднага си сменят стойността ако разберат, че ги ползваш за идентификация.

Шантава работа.

В Говедарци сутринта в 6 часа беше осем градуса. В 08:32 по радиото казаха, че на връх Ботев е девет. И тук няма логика.

Не че има нещо общо с темата, ама разделът е лафче.
...
Smile
Чет Авг 27, 2020 9:01 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Entusiast



Регистриран на: 16 Юни 2020
Мнения: 91

Мнение Отговорете с цитат
lz1fw написа:
Валидацията по IP адрес върши работа само в доста ограничен брой случаи. На практика IP-тата са доста своенравни, дори когато си в мрежата на един оператор. Ако решиш да ги използваш за определяне на местоположение не се променят с промяна на мястото, но веднага си сменят стойността ако разберат, че ги ползваш за идентификация.

Шантава работа.

В Говедарци сутринта в 6 часа беше осем градуса. В 08:32 по радиото казаха, че на връх Ботев е девет. И тук няма логика.

Не че има нещо общо с темата, ама разделът е лафче.
...
Smile


Така е.
Ама на кой ще му се занимава да се логва през прокси? Трябва да си болен трол, за да го правиш.
Или болен системен администратор с куче лабрадор, което храниш с варени картофи - познавам един такъв... Very Happy
Чет Авг 27, 2020 9:41 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lz1fw



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 713
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Няма проксита. Имам N мобилни телефона с карти на M мобилни оператора. Причината е самообучение, описано в тема от този форум. Това са поне M различни IP-та, като е по-вероятно е броят им да е N или много близо до него.
Чет Авг 27, 2020 10:17 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Entusiast



Регистриран на: 16 Юни 2020
Мнения: 91

Мнение Отговорете с цитат
lz1fw написа:
Няма проксита. Имам N мобилни телефона с карти на M мобилни оператора. Причината е самообучение, описано в тема от този форум. Това са поне M различни IP-та, като е по-вероятно е броят им да е N или много близо до него.


Да с телефоните е така.
Ако си администратор на този форум или модератор - трий ми профила смело, няма да се разсърдя или да се регистрирам пак.
И имам само един телефон Smile
Чет Авг 27, 2020 10:28 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Цитат:
Дискотека У село Борован, Врачанско. КупонЯ е към краА си, ма Ората сакат музиката да продлъжи. Тогава диджея се обадил и казАл:
- Ей, виА сте слободни ора, ма я сабалем съм овчар...


Те модераторите си нямат друга, по-важна работа, ами да си губят времето да проверяват айпита на тролове, които някой друг храни и да трият профили на някой, който доброволно се е регистрирал. Още повече, твърде е вероятно при проверката да се окаже, че един трол виртуално-шизофренично спори със себе си.
Админът може да метне темата в Кошчето, ако няма да е овчар сабале Wink

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Чет Авг 27, 2020 10:37 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Entusiast



Регистриран на: 16 Юни 2020
Мнения: 91

Мнение Отговорете с цитат
Mariana1000 написа:
Цитат:
Дискотека У село Борован, Врачанско. КупонЯ е към краА си, ма Ората сакат музиката да продлъжи. Тогава диджея се обадил и казАл:
- Ей, виА сте слободни ора, ма я сабалем съм овчар...


Те модераторите си нямат друга, по-важна работа, ами да си губят времето да проверяват айпита на тролове, които някой друг храни и да трият профили на някой, който доброволно се е регистрирал. Още повече, твърде е вероятно при проверката да се окаже, че един трол виртуално-шизофренично спори със себе си.
Админът може да метне темата в Кошчето, ако няма да е овчар сабале Wink


Проверката по IP се имплементира и работи автоматично. А може и вече да има в този форум.
А кой сам спори със себе си само едни хора с бели престилки могат да определят, аз не се наемам Smile
Ей сега ще проверя дали няма опция да си изтрия профила сама, че да сте спокойни.
Чет Авг 27, 2020 10:45 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lz1fw



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 713
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Сетих се, че напоследък срещам приятни за раздумка овчари. Не знам дали са диджеи през нощите, но хич не са глупави. Нито пък кисели. Very Happy
Чет Авг 27, 2020 10:45 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Entusiast



Регистриран на: 16 Юни 2020
Мнения: 91

Мнение Отговорете с цитат
Entusiast написа:
Mariana1000 написа:
Цитат:
Дискотека У село Борован, Врачанско. КупонЯ е към краА си, ма Ората сакат музиката да продлъжи. Тогава диджея се обадил и казАл:
- Ей, виА сте слободни ора, ма я сабалем съм овчар...


Те модераторите си нямат друга, по-важна работа, ами да си губят времето да проверяват айпита на тролове, които някой друг храни и да трият профили на някой, който доброволно се е регистрирал. Още повече, твърде е вероятно при проверката да се окаже, че един трол виртуално-шизофренично спори със себе си.
Админът може да метне темата в Кошчето, ако няма да е овчар сабале Wink


Проверката по IP се имплементира и работи автоматично. А може и вече да има в този форум.
А кой сам спори със себе си само едни хора с бели престилки могат да определят, аз не се наемам Smile
Ей сега ще проверя дали няма опция да си изтрия профила сама, че да сте спокойни.


Няма опция за изтриване на собствения профил, или поне не я намирам.
Трийте темата ако искате. Аз отговор на въпроса си намерих Smile
А дали някой спори сам със себе си - ами проверете, и ще видите, че не е така Smile
Чет Авг 27, 2020 10:59 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov