ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Избити бременни диви кози в Пирин
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Пирин Предишната тема
Следващата тема
Избити бременни диви кози в Пирин
Автор Съобщение
Сотиров



Регистриран на: 28 Юли 2008
Мнения: 3360
Местожителство: София

Мнение Избити бременни диви кози в Пирин Отговорете с цитат
Сигнал на Тома Белев

Не мога да публикувам всички псувни!
Вто Дек 15, 2020 8:23 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6372

Мнение Отговорете с цитат
Белев ако е мъж, да си каже кой му е дал снимките. Така ще се стигне по-лесно до извършителя, а и е добре обществеността да знае кои са екскрементите, занимаващи се с подобни дела.

Спуснати в този си вид, кадрите остават чиста анонимка дето нито е ясно кога е снимана, нито къде, нито от кой.

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy

Последната промяна е направена от dido на Вто Дек 15, 2020 8:51 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Вто Дек 15, 2020 8:49 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
lz1fw



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 713
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Не започвай да псуваш веднага, защото много вероятно ще пропуснеш някого. Случаят е много мътен. Дано да се заемат професионалисти с него и да прояснят нещата.
Вто Дек 15, 2020 8:50 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Сотиров



Регистриран на: 28 Юли 2008
Мнения: 3360
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Убитите кози са налице. Няма значение кога - по-вероятно е да е било пролетта, когато наистина са бременни. И в Алпите да са убити, па че пцуем. Но винтягите и ботушите не ми приличат на швейцарски. Очаквам източникът да бъде разкрит, макар и скрит от публиката. Все пак не съм склонен да титулувам Тома Белев "кръстник на зелената мафия", както чета в коментарите под съобщението. Кой от протестите му е бил неоснователен?
Вто Дек 15, 2020 11:23 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6372

Мнение Отговорете с цитат
Владо, като каза винтяги и ботуши, от снимката е съвсем очевидно кой е извършителя - Първанката.
Мястото и времето също са ясни - Узбекистан, ноември 2008.

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Вто Дек 15, 2020 11:40 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1400
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Сотиров написа:
Убитите кози са налице. Няма значение кога - по-вероятно е да е било пролетта, когато наистина са бременни. И в Алпите да са убити, па че пцуем. Но винтягите и ботушите не ми приличат на швейцарски. Очаквам източникът да бъде разкрит, макар и скрит от публиката. Все пак не съм склонен да титулувам Тома Белев "кръстник на зелената мафия", както чета в коментарите под съобщението. Кой от протестите му е бил неоснователен?

Че той и сигнал не в подал, а качил снимки у фейса, който в някакъв непознат за мен контролен орган по всякакви проблеми. А и всички ние сме лаици, единствените разбиращи от Пирин (и от Витоша) са Белев, Цеко и Каролев.
Когато и където и да се е случила случката, жалко за животните.

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Вто Дек 15, 2020 11:45 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
dido написа:
Владо, като каза винтяги и ботуши, от снимката е съвсем очевидно кой е извършителя - Първанката.
Мястото и времето също са ясни - Узбекистан, ноември 2008.

Пресоли манджата Very Happy
За 1 архар на Северцов в резерват става на въпрос - https://www.mediapool.bg/ofitsialno-e-potvarden-brakonierskiyat-lov-na-prezidenta-parvanov-v-uzbekistan-news160114.html
Но е ясно на всички ни, че кози се бракониерстват по планините ни организирано за големци. И местни, де - с оправданието "я само 1-2 пръча, женски не барам". Последното съм го чул с ушите си от един известен бракониер.
Конкретните снимки ме потрисат... Това, човекът, е абсолютен изрод /вирус според агент Смит/ спрямо дивите животни.

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Вто Дек 15, 2020 11:52 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Сотиров



Регистриран на: 28 Юли 2008
Мнения: 3360
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Дидо, ако това е така, не знам защо смяташ, че ще си спестя споменаването на г-жа Първанова в описания по-горе контекст! Помня обаче лаконичната изповед на Първанов: "Аз не съм убивал архар!" Архарът обаче е убит. От кого, кога... Неясно. Независимо от тая мистерия, има симки на Първанов, настъпал убит вълк. Това ме отвращава! Нека бъда пределно ясен: в днешните условия ловът е чисто убийство! Това не е ловът с лък в гора, пълна с животни, повечето от които могат да са "първи" и да ликвидират ловеца. Днес стрелят с автомати с оптически мерници, в крайно ограничени райони без никаква опасност, докарват ги с джипове или дори с хеликоптери... Ненавиждам ловците и ако някой тук се почувства засегнат, ще го викна на дуел, но аз ще избера оръжието, да знае! Та, значи, ако снимката е от Узбекистан, това не я прави по-малко отвратителна и с нищо не оневинява Първанов, който отдавна е аут. А че в Пирин бракониерството продължава, е наистина актуална тема.

P. S. Докато съм композирал, Ристо ме е изпреварил. Прав си, Ристе! Не ти е сефте!
Вто Дек 15, 2020 11:57 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6372

Мнение Отговорете с цитат
Гледайки снимката, за мен е съвсем очевидно, че това са козите, които Първанката е опукал за предястие преди архара Cool
Интересно е защо Томата варди снимката цяло лято в телефона и я пуска едва сега, зимъска ?

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Сря Дек 16, 2020 12:18 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
dido написа:
Гледайки снимката, за мен е съвсем очевидно, че това са козите, които Първанката е опукал за предястие преди архара Cool
Интересно е защо Томата варди снимката цяло лято в телефона и я пуска едва сега, зимъска ?

Дидо, партиец партиецу око не вади! Very Happy

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Сря Дек 16, 2020 12:21 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1400
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Затова ли не пуска снимки с убити кози от Рила, Витоша и Родопа?

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Сря Дек 16, 2020 12:25 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6372

Мнение Отговорете с цитат
Владо, ето една интересна хипотеза:

Дали Тома Белев всъщност не е поръчал лично варварското убийство на диви кози, за да манипулира умело изборната маса? В края на краищата по-логично от "един ми я даде" е... "аз си я снимах".

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Сря Дек 16, 2020 12:27 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Само дето се надигат некои въпроси, които вие некак удобно избикаляте:

1. Дали и доколко коментиращите и читящите тук се различаваме от тия нещастни човешки същества?

2. Дали все пак отговорността за случилото се не е наша, на всеки един от нас?

Ще ми е интересно кво всеки от вас мисли по първия въпрос, ама ако отговора ви на втория не е категорично "да" ич и няма да ви зачета глупостите.

Всичко хубаво.
Сря Дек 16, 2020 12:33 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
ray написа:
Само дето се надигат некои въпроси, които вие некак удобно избикаляте:

1. Дали и доколко коментиращите и читящите тук се различаваме от тия нещастни човешки същества?

2. Дали все пак отговорността за случилото се не е наша, на всеки един от нас?

Ще ми е интересно кво всеки от вас мисли по първия въпрос, ама ако отговора ви на втория не е категорично "да" ич и няма да ви зачета глупостите.

Всичко хубаво.

1. Що се касае за писалите по темата до тук без теб /не те познавам/ - Да, много.
2. Да, тя е И наша и не за да четеш.

Интересно ми е ако червените дойдат на власт /пази б./, дали Тома ще е толкова усърден природозащитник.

А ти лично колко сигнала на 112 си подал за бракониерство, след като си чул изстрели в резерват/НП или си видял риболовци по езерата?

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Сря Дек 16, 2020 12:47 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Dimov



Регистриран на: 22 Дек 2017
Мнения: 317

Мнение Отговорете с цитат
Нищо особено драматично не виждам! Ами застреляли са ги хората, какво толкова? Нали трябва да всички да ядем суджуци, пържоли, кюфетета. Да не би вечерята ни да не е била застреляна, заклана, обезглавена, измъчвана, одрана жива или оставена да се задуши?

Нормални неща са това... Бон Апети' - няма драма.
Сря Дек 16, 2020 1:42 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Пирин Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov