ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Узана - Шипка - Узана
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Стара планина Предишната тема
Следващата тема
Узана - Шипка - Узана
Автор Съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение Отговорете с цитат
Венци, разгледах и края на расказа ти. Средата и видеото ще кометирам като ги разгледам, видеото се отваря.

Значи много ме разсмиваш като кажеш новобранец и новобранска работа. Верно е, че си точно такъв, ама знаеш ли ква е почти единствената разлика между тебе и старите големи планинари? Ами това че те се имат за големи планинари, ама някой път като се напия достатъчно ще ти разправя кви лайнари са всъщност обикновено. Накратко, всички сме едни и същи боклуци. Като тук включвам дори и себе си, който не съм никакъв планинар и дори бих сметнал подобно нещо казано ми за обида. Второ, чакай че забраих. А, стига си се извинявал за това какво си снимал, как си снимал, какво си направил или не си напарвил и за какво ставаш и не ставаш. Казвай го, без да се извиняваш. На когото не му харсева да не те чете, да не зяпа, и т.н. Прави квото ти е кеф и коментирай както ти е кеф. Като напише някой от уважаемите съфорумци пътепис като твоя да ми прати ЛС , аз ще му пратя кашон с уиски по негов избор.
И един непоискан съвет: карай бавно и прави лесни неща. Остави ги съфорумните и извънфорумни овци дето се нахвърлят на трудното - се едно че чета рубриката вицове като им зачитам глупостите. Тва ако си сериозен де, ако ли не, прави квото си искаш, няма да си нито първата, нито последната будала.
Ако зачета още или разгледам видеото- ще коментирам.
Всичко хубаво! Smile
Вто Дек 29, 2020 2:18 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vency911



Регистриран на: 05 Авг 2020
Мнения: 64

Мнение Отговорете с цитат
ray написа:
Венци, разгледах и края на расказа ти. Средата и видеото ще кометирам като ги разгледам, видеото се отваря.

Значи много ме разсмиваш като кажеш новобранец и новобранска работа. Верно е, че си точно такъв, ама знаеш ли ква е почти единствената разлика между тебе и старите големи планинари? Ами това че те се имат за големи планинари, ама някой път като се напия достатъчно ще ти разправя кви лайнари са всъщност обикновено. Накратко, всички сме едни и същи боклуци. Като тук включвам дори и себе си, който не съм никакъв планинар и дори бих сметнал подобно нещо казано ми за обида. Второ, чакай че забраих. А, стига си се извинявал за това какво си снимал, как си снимал, какво си направил или не си напарвил и за какво ставаш и не ставаш. Казвай го, без да се извиняваш. На когото не му харсева да не те чете, да не зяпа, и т.н. Прави квото ти е кеф и коментирай както ти е кеф. Като напише някой от уважаемите съфорумци пътепис като твоя да ми прати ЛС , аз ще му пратя кашон с уиски по негов избор.
И един непоискан съвет: карай бавно и прави лесни неща. Остави ги съфорумните и извънфорумни овци дето се нахвърлят на трудното - се едно че чета рубриката вицове като им зачитам глупостите. Тва ако си сериозен де, ако ли не, прави квото си искаш, няма да си нито първата, нито последната будала.
Ако зачета още или разгледам видеото- ще коментирам.
Всичко хубаво! Smile


Винаги с кеф чета какво си написал. Явно докато умра няма да стана сериозен планинар, тъй като не пия Smile разбира се, че ще правя лесни неща, проучвам си добре маршрута преди това и така, апропо, бегача се казва Кирил Драганов, след това ми писа и се запознахме. Тоя човек има много успехи, на 47 е и бяга като планинска коза Smile 1/4 да вървя като него, стигане нямам Smile весели празници!
Вто Дек 29, 2020 8:22 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ray



Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 1681

Мнение браво Отговорете с цитат
Разбирам те напълно - и аз съм така. Зачитам си стотици пъти коментарите и винаги ме кефят. Благодаря на себе си. Та затова не ми остава вазможност да зачета чуждите коментари. Обаче твоето видео го разгледах. И то докрай. Което нямаш ваображение достатъчно да си предктавиш какъв комплимент е. Накрапко, най-якото видео за 2020. Не само в орума, ами изобщо които съм срещал. Расбирай видео наи-широко, като видеоизобръжение, тоест, включвам и филми и сичко, и профи и непрофисионално, и комерс и не. Моите уважения и възхищения. Имам кво да коментирам по горния ти коментар, но не сега че зцяло нош сме къркалри. А за средната част на расказа - когато го зачета. А, стига си ме рецитирал като ми отговаряш, не съм чак толкоз голяам автритет. Макар че от друга страна с кво един меснер е нещо повече? Ами ако съм честен - с абсолютно нищо.
Сря Дек 30, 2020 7:39 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Стара планина Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov