ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Ситуацията по Пътеката в Западна Стара Планина в 2021г.
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » E-3 Ком-Емине Предишната тема
Следващата тема
Ситуацията по Пътеката в Западна Стара Планина в 2021г.
Автор Съобщение
Сотиров



Регистриран на: 28 Юли 2008
Мнения: 3360
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Петре, разбирам защо не си снимал мечката. Кажи все пак две думи за срещата. Кой кого изплаши?
Вто Юли 20, 2021 6:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
raskoll



Регистриран на: 30 Юли 2008
Мнения: 474

Мнение Отговорете с цитат
да ви питам, от кога пътеката от хижа Тръстеная посока Издремец (тоест посока Емине) веднага след хижата е затворена? Говоря за пътя през малините. сега минах от там преди минута и от двете страни е затворено, има табела Частен Имот, бодлива тел, дори под портата има тел... последно преди 3 години бях минал под нея, тогава пак беше заключена... има и табела за обход, на изток. вярно, че не е кой-знае какво, ама ми стана неприятно.
Сря Апр 06, 2022 4:48 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefan_iliev38



Регистриран на: 25 Сеп 2009
Мнения: 3270
Местожителство: Кюстендил; София, кв. „Овча купел"

Мнение Отговорете с цитат
Би ли споделил маршрута, по който си минал? И по-конкретно каква е маркировката по него?
Пишеш, че има табела за обход – снима ли табелата? Ще може ли да дадеш снимка на тази табела?
Имаш ли джипиес-трак на обходния маршрут, за да се нанесе на картата БГМаунтийнс? По обходния маршрут има ли маркировка?

Миналата година (юни месец) не е имало бодлива тел под портата.

Снимка на Станислава Лозанска от 04.06.2021 г.:


____________________
Rish Horror delenda est!
Освен това смятам, че Ужасът на Риш трябва да бъде отстранен!
____________________________________________________________
Закон на Мърфи: Приятелите идват и си отиват. Враговете се натрупват!
Сря Апр 06, 2022 5:16 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
andriii



Регистриран на: 09 Яну 2019
Мнения: 171

Мнение Отговорете с цитат
Преди 2 години също беше затворена, обикаля се отляво целия малинак, има маркировка мисля..удължава се 400-500 м, като не е по права линия от хижата Smile
Сря Апр 06, 2022 6:23 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2241

Мнение Отговорете с цитат
Аз си карах направо лятото и не видях никакви огради, те май бяха паднали от самосебе си.

П.С - всъщост това беше по към есента , а не лятото, даже вече не помня Smile
Сря Апр 06, 2022 8:39 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
raskoll



Регистриран на: 30 Юли 2008
Мнения: 474

Мнение Отговорете с цитат


това е от днес. вярно, пътеката през малините е 300 метра, а заобиколната е 600, не е нещо, но все пак се учудих.
тази плантация е разделена на три имота в кадастъра, два от тях, включително най-големия и този с пътеката е "общинска частна" собственост. малък имот в северо-източната част на плантацията е "частна обществени организации".

на снимката може би не се личи добре, но в долната част също има тел, ограда, за да не се слиза както правехме преди.

stefan_iliev38 написа:
Би ли споделил маршрута, по който си минал? И по-конкретно каква е маркировката по него?
Пишеш, че има табела за обход – снима ли табелата? Ще може ли да дадеш снимка на тази табела?
Имаш ли джипиес-трак на обходния маршрут, за да се нанесе на картата БГМаунтийнс? По обходния маршрут има ли маркировка?


аз направих разходка Своге - връх Кравя - връх Издремец - Лакатник - Гара Лакатник. на слизането от Издремец мислех да мина край хижата само щото е там, като видях табелата завих не на изток, както посочва тя, а на запад, понеже бях за Лакатник, така че не проверих обходния маршрут.
Сря Апр 06, 2022 11:07 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » E-3 Ком-Емине Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov