ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Вихрен и Кончето
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Пирин Предишната тема
Следващата тема
Вихрен и Кончето
Автор Съобщение
Дженгала



Регистриран на: 21 Юли 2008
Мнения: 174

Мнение Вихрен и Кончето Отговорете с цитат
През уикенда бях на Пирин, по точно в района на Кончето и Вихрен. Беше фантастично - не бях ходил там от почти 4 години и няма да повторя тази грешка. Ето снимки с малко текст - тук.



Very Happy
Пон Ное 23, 2009 7:13 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Отговорете с цитат
Голямо драпане е паднало Жоро. Снимчурките са много готини. Поздравления!

_________________
Пирин - географски и етимологичен речник
Пирин - пътеводител
Пон Ное 23, 2009 8:06 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
stanimir



Регистриран на: 08 Мар 2009
Мнения: 76
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
BG Страхотни снимки BG
Пон Ное 23, 2009 9:05 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dobrudjan4e



Регистриран на: 24 Авг 2007
Мнения: 365
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Жорка как може 4 години да пропускаш това райско място ... Гледам времето е било с вас... всичко е супер.

_________________
Който пие бира не умира!
Пон Ное 23, 2009 11:14 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
koce



Регистриран на: 04 Сеп 2007
Мнения: 81

Мнение Отговорете с цитат
Чудесни снимки,чудесен преход.Зимно време преживяването си е друго.Поздравления,особено за участъка по склона към връх Вихрен.

_________________
Мила Родино,
ти си земен рай,
твойта хубост,
твойта прелест,
ах, те имат край.
Вто Ное 24, 2009 12:12 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lubitel



Регистриран на: 06 Фев 2008
Мнения: 469
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Такава красота - просто нямам думи!!!


Последната промяна е направена от lubitel на Вто Ное 24, 2009 9:28 am; мнението е било променяно общо 1 път
Вто Ное 24, 2009 12:47 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6374

Мнение Отговорете с цитат
страхотно време в края на ноември, не е за вярване направо. Снимките и разказа са чудесни Жоро, мерси. Мисля време е да смениш фотоапарата с нещо по-сериозно Wink

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Вто Ное 24, 2009 1:57 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
BateBorko



Регистриран на: 01 Авг 2008
Мнения: 318
Местожителство: Враца

Мнение Отговорете с цитат
Чудесно време за ходене и добри снимки.
Снимките са удоволствие!
Вто Ное 24, 2009 10:52 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
jordy



Регистриран на: 13 Авг 2009
Мнения: 330

Мнение Отговорете с цитат
Браво момчета,големи смелчаци сте!Страхотен преход!Невероятни снимки!
Вто Ное 24, 2009 11:28 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Леле, Жоре - много яка расодка. Последния път и аз яко драпах към Кутело от там, дето и вие сте го качили от з. Казана по реброто.
Засърбеха те тебе краката за скаляк и сняг Very Happy
Предполагам сте били сами на з. Кончето?
Ама яко сте се накефили на гледки. То тоз викенде беше уникален в това отношение. Навсякъде по БГ планините.
Поздрави за смелостта да се метнете там по тва време на годината.

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Вто Ное 24, 2009 1:17 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Lawina



Регистриран на: 19 Окт 2008
Мнения: 50

Мнение Отговорете с цитат
Аз мисля,че пред Пирин просто се мълчи,притаил дъх!Каквото и да кажа,слабо ще е!Полкон!И благодаря,че го има и е даден на нас!
Вто Ное 24, 2009 5:32 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kat



Регистриран на: 08 Юли 2007
Мнения: 872

Мнение Отговорете с цитат
И от мен поздрави, Жоре. Хубаво време и голяма емоция. Ма само се чудя как успя цели 4 г. да пропускаш това място Rolling Eyes
Много ми хареса таз снимка:


а и таз не е лоша, ма от слънцето са се получили много кофти бликове, дали заради стъклото на обектива или заради нещо друго...:


Поздрави още веднъж ръкопляскания

_________________
Сря Ное 25, 2009 11:32 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
Дженгала



Регистриран на: 21 Юли 2008
Мнения: 174

Мнение Отговорете с цитат
Не знам от какво е, но Дидо е прав, време е да си взема по хубав фотоапарат. Smile

Ами така се получи, че почти 4 години не съм ходил в този район, а миналата година през месец май бях на косъм да достигна з.Кончето от х.Яворов, но изненадващо имаше много пресен сняг от Великден и се отказахме пред вр.Баюви дупки, че там...козирки от двете страни на иначе изключително тесния ръб.

А до въпроса на Ристо, дали сме били сами на заслона - не. Още при тръгването от х.Бъндерица се засякохме с 3-ма, които също отиваха към з.Кончето, но през Джамджиевия ръб. Но няма да коментирам за тях, защото пристигнаха към полунощ на заслона. Слава Богу, живи и здрави. Наблюдавахме по тъмно от заслона техните челници как слизат по северозападния ръб на Вихрен... После преди да си легнем да спим със спътника ми в заслона, решихме да оставим фенерчето, което имахме в нас да свети с премигване на масичката пред заслона - за кураж и подкрепа за тримата, а и също за ориентир за местоположението на заслона.

Весел ден,
Жоро
Сря Ное 25, 2009 12:59 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
elena



Регистриран на: 11 Юни 2009
Мнения: 134
Местожителство: Г.ДЕЛЧЕВ

Мнение Отговорете с цитат
Браво момчета, силен поход с много красота.Особено вълнуваща е снимката пред връх Вихрен с оснежена снага.Разбира се, че най- красив е Вихрен гледан от Кутело. BG

_________________
В ПЛАНИНАТА Е КРАСОТАТА НА ЖИВОТА.
Чет Ное 26, 2009 4:16 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес MSN Messenger
dobrudjan4e



Регистриран на: 24 Авг 2007
Мнения: 365
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
И от Тодорка не е за изпускане с ясно очертания Джамджиев ръб Smile.

_________________
Който пие бира не умира!
Чет Ное 26, 2009 7:33 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Пирин Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov