ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Как ли изглежда Беласица в момента?

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Всички останали Предишната тема
Следващата тема
Как ли изглежда Беласица в момента?
Автор Съобщение
Yogi



Регистриран на: 19 Яну 2007
Мнения: 8
Местожителство: София

Мнение Как ли изглежда Беласица в момента? Отговорете с цитат
Добре, че поне един от нас не си забрави фотоапарата. Ето му ги снимките от 20-ти януари, а като бонус има накрая и няколко от Кожух, на следващия ден: http://ent.server304.com/belasica/ Laughing
Пон Яну 22, 2007 12:26 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Отговорете с цитат
Поздравления за ходенето!Smile

В момента не знам как изхлежда Беласица, но вчера я гледах от Пирин. Изглеждаше прелестно, както и Кожух, Сенгельова, Огражден, Алиботуш.

Ще пусна снимки. Явно сме си гледали местонахожденията, щото виждам снимки на Пирин и знам къде съм се намирал тогава. Tooth

Между другото как бешя вятъра. На мен ми отвя главата направо в неделя. Cold
Пон Яну 22, 2007 1:02 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Yogi



Регистриран на: 19 Яну 2007
Мнения: 8
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
В събота, по време на изкачването беше шоу. В неделя до обяд, когато си тръгнахме - тихо и спокойно, така както никога не съм я виждал тази планина. Ако не бях вечерта на работа, щяхме да се качим и на в. Конгур.

Забавното, е че все не мога да уцеля подходящата екипировка за тук. Миналата година с Андон не взехме котки, а трябваха. Сега си носихме, пък по подсичащия на билото път, който основно следвахме, беше за снегоходки, каквито нямахме. Smile
Пон Яну 22, 2007 1:58 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Отговорете с цитат
Интересна работа! На мен направо ми отвя главата в неделя в Пирин. Поривите от северозапад бяха много силни. Ще хвърля една тема в Пирин и ще разкажа с няколко изречения.
Чет Яну 25, 2007 4:36 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Всички останали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov