ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Е хайде пак да дадем (вариация на Другари, дайте да дадем)
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Срещи и уговорки Предишната тема
Следващата тема
Е хайде пак да дадем (вариация на Другари, дайте да дадем)
Автор Съобщение
Rain



Регистриран на: 03 Юли 2013
Мнения: 652
Местожителство: Стара Загора-София

Мнение Re: Е, как да не си.... Отговорете с цитат
tzezko написа:
.....фундаментална форумна единица?! Няма те, няма те, пък току изчезнеш. Направо си си и самобитна даже!
Тези дни си мислех, че ще е хубаво да го съчетаем с традиционото ежегодно скубане на горски кокичета из района, така че 19-20 март са удобни, сякаш.
Може да се изнеса на позиция още на 18.03. за да имам време за чевермеподготовка и на 19-и към 6.00 да запаля огино.
А?



Smile Smile Smile
ура!!!

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=edqH0ofRQrM
Пон Фев 14, 2022 10:25 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tzezko



Регистриран на: 21 Фев 2012
Мнения: 1246
Местожителство: софия

Мнение Нещо на провала вървят нещата! Отговорете с цитат
Поради прекомерния интерес и неудържимо настъпващата Цветница, организацията се премества за 16.04. нейде из Ихтиманска Средна гора.
Чет Мар 10, 2022 5:53 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
packo packov



Регистриран на: 04 Юли 2013
Мнения: 1219
Местожителство: 144 м денивелация под и на 580 м или 10 мин от Витоша 100

Мнение Re: Нещо на провала вървят нещата! Отговорете с цитат
tzezko написа:
Поради прекомерния интерес и неудържимо настъпващата Цветница, организацията се премества за 16.04. нейде из Ихтиманска Средна гора.


Благословен да си! Че в момента се прибирам от море... И някак ми беше ясно, че ще е нахално от моя страна след това отсъствие да ме няма 3 дни още за форумна сбирка. Ама още малко време и почвам да мъкна дребосъка с мен. И тогава дръжте ни петите Wink

_________________
Не мога да спра.
http://ke-2013.blogspot.com/
Пет Мар 11, 2022 2:03 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vedrin



Регистриран на: 25 Авг 2010
Мнения: 5781
Местожителство: 1116 m н.в.

Мнение Re: Нещо на провала вървят нещата! Отговорете с цитат
tzezko написа:
...нейде из Ихтиманска Средна гора...

Самоковци имат традиция на определен ден лете да се събират в местността "Побит камък". Миналата година приеха и мен в това изключително мъжко братство с всичките кажи-речи хайдушки мурафети -- клетва, стрелба с пистолет и т.н. На склона под големите буки има маси с пейки, някои с навес. Има вода, както и няколко огнища, включително едно пригодено за няколко казана. Пътят е проходим в безснежни условия за леки автомобили с внимателно каране. Става и за разходка ако някой предпочита така. Предполагам, че до средата на април снегът доста ще е понамалял вече, въпреки очаквания доста дълъг и необичайно студен период преди това.

_________________
"Caminante son tus huellas el camino y nada más;
caminante, no hay camino, se hace camino al andar."
-- Antonio Machado
Пет Мар 11, 2022 12:12 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
tzezko



Регистриран на: 21 Фев 2012
Мнения: 1246
Местожителство: софия

Мнение Варианти... Отговорете с цитат
https://kade.si/#map=17/2635716.21/5223771.29/0

Може тук, а може и тук:

https://photos.google.com/photo/AF1QipM8fIf4IXExWvdyw5PHqaLd-F9IDVPLQRCCuBwF

В дясно на заден план до параклиса.
Пет Мар 11, 2022 3:20 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
t.hristov



Регистриран на: 23 Юни 2010
Мнения: 1057

Мнение Отговорете с цитат
Аз бих предложил х.Шумнатица край Боровец, има парно и всичко останало. Условията са повече от добри
Нощувката е 25лв на човек

Това е актуален тел -0885 19 15 11
Пет Мар 11, 2022 4:20 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Петър



Регистриран на: 20 Авг 2012
Мнения: 425
Местожителство: София

Мнение Варианти... Отговорете с цитат
@ tzezko
Цитат:
https://kade.si/#map=17/2635716.21/5223771.29/0

Най-високата точка на Черни/Септемврийски/ рид, вр. Тръна. https://photos.app.goo.gl/7byAFYrq1MQvaJd99
Долният линк не работи.
Съб Мар 12, 2022 9:00 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
tzezko



Регистриран на: 21 Фев 2012
Мнения: 1246
Местожителство: софия

Мнение Нов опит Отговорете с цитат
https://photos.google.com/album/AF1QipN0H79vRV0_vkA93Sksf3SzCjr_db9vu-L5aoDs/photo/AF1QipNMOo6d-pidy8hskj11TnYj1Arpfp7e70PNLFZR

или


https://photos.app.goo.gl/m2hSDfdjYpQBigye8
Пон Мар 14, 2022 10:52 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Петър



Регистриран на: 20 Авг 2012
Мнения: 425
Местожителство: София

Мнение Нов опит Отговорете с цитат
@ tzezko,
"или" се отваря, горният не, направи:
Отвори албумът, който искаш да споделиш.
Клик-->"споделяне"
В изкачащия прозорец, клик-->"копиране на връзката"
В изкачащия нов прозорец, клик-->"копиране"
Този линк поставяш в съобщението тук. Същият е подобен на "или" с различна 17 буквено/цифрена комбинация след"/".
Пон Мар 14, 2022 9:05 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
tzezko



Регистриран на: 21 Фев 2012
Мнения: 1246
Местожителство: софия

Мнение Благодарности! Отговорете с цитат
Това след "или"-то го направих по описания от теб начин. Знам как се прави, но не мога да го запомня и затова понякога не се получава от първия път.
Картинката показва изгледа от терасата на къщата ми в подножието на вр. Тръна, който неведнъж съм посещавал.
Вто Мар 15, 2022 1:28 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Сотиров



Регистриран на: 28 Юли 2008
Мнения: 3360
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Мисля си, докато уредите това другарско "дайте да дадем", дали пък да не се срещнем у дома? Предлагам терен с чудесен изглед към 5 (пет) планини, основно към Витоша и Люлин, но също и към Плана (самотно връхче), Лозенска планина и Стара планина. На масата - монополска ракия; на скарата - свински филета от "Била" (с намаление). Е, със салати, де! Но и със супа, която е запазена марка на дома ми, колкото и да ви учудва вечер. Какво повече ви трябва? Пък ако ви трябва, носете си!
Вто Мар 15, 2022 8:24 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1693
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
ААААААААААААА Сотиров внимавай какво си пожелаваш Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Сря Мар 16, 2022 10:13 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Сотиров



Регистриран на: 28 Юли 2008
Мнения: 3360
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Добре сте дошли! Че няма да довтасате с моторни шейни, зер? Пък ако настоявате да е планина, тогава на вилата в Панчарево. В Плана, 610 м.н.в., изисква кратка аклиматизация. Very Happy
Сря Мар 16, 2022 11:01 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1392
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Датата кой ще определи Rolling Eyes
За географите - Панчарево е във Витоша, Плана е малко по на юг.

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Сря Мар 16, 2022 9:12 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Сотиров



Регистриран на: 28 Юли 2008
Мнения: 3360
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Датата се определя с вишегласие. Приемливи са и различни фракции с различни дати. Що са отнася до границите, обикновено отделителната линия между Витоша и Плана е шосето Бистрица - Железница. Все пак ми се вижда странно Витоша да стига до Искъра! В интерес на истината, вилата ми се намира на границата между Панчарево и Кокаляне. Там има дере, което отделя двете общини и затова стои неасфалтирано вече половин век. Над мен е Дебело Гуно, което сигурно е в Плана. Но ако някой предпочита да е на Витоша, не възразявам!
Сря Мар 16, 2022 9:42 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Срещи и уговорки Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 3 от 4

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov