ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Ком-Емине (Е3): 2022 г.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » E-3 Ком-Емине Предишната тема
Следващата тема
Ком-Емине (Е3): 2022 г.
Автор Съобщение
tzezko



Регистриран на: 21 Фев 2012
Мнения: 1246
Местожителство: софия

Мнение С теб сме.... Отговорете с цитат
....Калоянчик. От вторник 06.09. до петък ще те чакам в Св. Влас, та ако се забързаш малко, може да черпя по бира или бяло винце с риба.
От 10-и те чакам на нос Караагач. Дай знак и ще пребегам с лодката до Емине за да изядем една студена диня заедно.
Чет Сеп 01, 2022 11:20 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2257

Мнение Re: С теб сме.... Отговорете с цитат
tzezko написа:
....Калоянчик. От вторник 06.09. до петък ще те чакам в Св. Влас, та ако се забързаш малко, може да черпя по бира или бяло винце с риба.
От 10-и те чакам на нос Караагач. Дай знак и ще пребегам с лодката до Емине за да изядем една студена диня заедно.


С най-голямо удоволствие, обаче сигурно ще се разминем Smile) Като започна да пиша ще разбереш защо. Ама да мине първия, втория ден, че аз докато не тръгна, гледам да не пиша, че се получават винаги препятствия.
Чет Сеп 01, 2022 11:40 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2257

Мнение Отговорете с цитат
Утре = старт Smile Доживяхме поне за началото. Утре ще е големия ден!
Съб Сеп 03, 2022 9:03 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
meco puh



Регистриран на: 18 Яну 2011
Мнения: 1865
Местожителство: обл.Разград

Мнение Отговорете с цитат
kaloyanv написа:
Утре = старт Smile Доживяхме поне за началото. Утре ще е големия ден!

Пожелавам ти успешно завършване. Съвет - бавно бързай!

_________________
Kom Emine 1987
Kom Emine 2011
Ком Емине 2013 на седем десет без седем
Балкана символ на цял полуостров
Съб Сеп 03, 2022 9:43 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Tito



Регистриран на: 22 Юни 2011
Мнения: 856

Мнение Отговорете с цитат
Спорна крачка, Калояне Сигурно ще газиш бая кал, но поне чешмите ще са дашни след потопите напоследък. Ако закъсаш по високото пращай димни сигнали в северно направление. Дислоциран съм в Острец трета седмица Capitulate

_________________
От Ком до Емине 2012
Ком-Емине GPS трак
Нед Сеп 04, 2022 2:46 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2257

Мнение Отговорете с цитат
Еее благодаря ви момчета, това е голяма работа, така да има подкрепа. Ще пиша по натам. Но общо взето…

Ден 1 - село Емона - хотел хан крум (ришки проход ) 115 км 1969 метра денивелация.

Та това е изненадата, карам го наобратно и съм с колело, но само до половината живот и здраве Smile .. затова и нямам проблем с кал и тн , тука си е сухо. Като цяло колометрите са 110 май. Обаче на една чешмасе улисах и там е кофти марката, та се завъртях като един пълен люхман и теъгнах по алтернативния път напбратно. По едно време си викам , “брей каква прясна следа, минал е някой като мен с колело, докато не се усетих и щах да падна Smile чак такъв льохман да съм не е било SmileSmile има и други интересни неща.

Хотел хан крум е за такива пишман туристи като мен , дето искат да завършат на хубаво. Тук е суупер, хубава храна , прекрасно за почивка , нищо че е н прохода Smile

Около 11 часа и половина от които 9:30 в движение. Тръгнах не много рано след 6.30 и не исках да се мъча излишно Smile

П. С - тук пих, бира, ракия и уиски, след малко откривам оркестър ком-емине Smile
Нед Сеп 04, 2022 8:48 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Tito



Регистриран на: 22 Юни 2011
Мнения: 856

Мнение Отговорете с цитат
Усещам, че си попаднал под нечие влияние с това движение в правилната посока

_________________
От Ком до Емине 2012
Ком-Емине GPS трак
Нед Сеп 04, 2022 9:53 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2257

Мнение Отговорете с цитат
Някой знае ли между котел и чумерна дали може да се спи някъде на закрито? Или алтернативецвариант?
Пон Сеп 05, 2022 7:08 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Svetlix



Регистриран на: 22 Фев 2013
Мнения: 814
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Само на заслон. Агликина поляна примерно. Има и 1-2 навеса по пътя, но не вярвам това да е представата ти за "закрито".

_________________
Маршрут E3: Ком - Емине
Маршрут Е4: Витоша - Верила - Рила - Пирин - Славянка
Маршрут Е8: Рила - Родопи
Пон Сеп 05, 2022 9:21 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2257

Мнение Отговорете с цитат
Svetlix написа:
Само на заслон. Агликина поляна примерно. Има и 1-2 навеса по пътя, но не вярвам това да е представата ти за "закрито".



Аз се забих хубаво сутринта в едно дере на луда камчияя SmileSmile затова че днес ще го карам лежерно и ще остана в котел Smile
Пон Сеп 05, 2022 9:56 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Svetlix



Регистриран на: 22 Фев 2013
Мнения: 814
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Кога успя бре .... Laughing

_________________
Маршрут E3: Ком - Емине
Маршрут Е4: Витоша - Верила - Рила - Пирин - Славянка
Маршрут Е8: Рила - Родопи
Пон Сеп 05, 2022 10:45 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2257

Мнение Отговорете с цитат
Аз не бях стигнал още. То и като казах така си е… мамата в джаза. Колелото аут Smile дълго за разправяне. Ето затова не се приказва предварително. Деня хич не беше лежерен жестоко бутане и после тичане до колелото направоо .. Smile

Даже бях много далеч от котел и още си нямах и на представа за проблемите , които ще последват.
Пон Сеп 05, 2022 10:03 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2257

Мнение Отговорете с цитат
Ден 2 - мотел хан крум - котел 70 км 2450 метра денивелация 10.30 часа в движение иначе около 14. Прекия път не беше много пряк. В лефтеровата къща е супер.


Досега теленор имаха обхват навсякъде. Но от гс елешница, до билото преди котел няма никой, да се знае, включително и на върбишки проход.

За съжаление , продължавам без колело, няма кой да ми го оправи утре . Национален празник, дано хижа начумерна работи. Аз ке им се обадим. Утре по-късно тръгване.
Пон Сеп 05, 2022 11:56 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2257

Мнение Отговорете с цитат
Зверско драпане днес, на чумерна съм продължавам до буковец Smile
Вто Сеп 06, 2022 10:01 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2257

Мнение Отговорете с цитат
Ден 3 - Котел - Буковец . 64 км 2750 м денивелация 15 часа от които 13.30 в движение. Просто така се случиха нещата, след вчерА. Нямаше как . Хижа начумерна не ми вдигнаха дори, нямат ток или обхват. Иначе са там, светеше. Утре ще спя до късно и ще правя лек ден. Тези 2 такива отначало , не ми харесват. Въобще не очаквах че ще бутам и нося колело още на втория ден, а на третия ще трамбовам до 23.00 часа . Ама здраве да е , важното е да има кеф. Сега хижара на буковец си легна и ми остави половин литър ракия SmileSmile аз не бързам да си лягам. Чудя се рехабилитацията на шалте или на шише да е SmileSmile


Искам да кажа само, че това което го правя по този начин е глупава работа Smile тоя преход не трябва да се минава така. Имам предвид хамалогията , а не посоките Smile
Сря Сеп 07, 2022 12:55 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » E-3 Ком-Емине Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Страница 7 от 8

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov