ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Дрон xky k10 500m
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Предлагам / Търся Предишната тема
Следващата тема
Дрон xky k10 500m
Автор Съобщение
Milsem



Регистриран на: 29 Юни 2022
Мнения: 106

Мнение Отговорете с цитат
Николай_K написа:
Milsem написа:
Дрона още се продава. Склонен съм да го пусна за 300лв

Ще склониш още... За 20 минути полет ти давам 20 лева за дрона. Последна предколедна оферта...


За 20лв ще ти дам да го пуснеш един път
Нед Дек 17, 2023 10:37 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Milsem



Регистриран на: 29 Юни 2022
Мнения: 106

Мнение Отговорете с цитат
270лв само защото празници идват Smile
Пон Дек 18, 2023 9:06 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Milsem



Регистриран на: 29 Юни 2022
Мнения: 106

Мнение Отговорете с цитат
Ако не отговоря на телефона, пишете ЛС ще отговоря максимално бързо
Вто Дек 19, 2023 1:19 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Николай_K



Регистриран на: 03 Фев 2021
Мнения: 131

Мнение Отговорете с цитат
Размислих!!! Давам ти 10 лв., а ти добавяш към дрона бутилка "Карнобатска гроздова". Very Happy
Вто Дек 19, 2023 4:33 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2272

Мнение Отговорете с цитат
Николай_K написа:
Размислих!!! Давам ти 10 лв., а ти добавяш към дрона бутилка "Карнобатска гроздова". Very Happy


Добре де, да си го кажем честно. На този дрон, след като е разопакован вече и при тези параметри, каква е реалната му цена ? Да е честно и за купувача и за продавача. Понеже аз не разбирам, а съм си мислил за дрон да поснимам нещо, но хич не разбирам ... и все още се колебая въобще дали да си купувам дрон ...

П.С - питам защото продавача досега ми е пратил най-малко 20-30 съобщения на лично, където цената варира между 350 и 250 лева, при положение че не съм му отговарял досега. В момента в който стигне 250 лева, на следващия ден цената вече е 280, все едно някаква машина ми пише Smile .... или да кажем човек който не продава 1, а да кажем има количества от 50 такива дрона най-малко Smile
Вто Дек 19, 2023 8:20 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefan_iliev38



Регистриран на: 25 Сеп 2009
Мнения: 3291
Местожителство: Кюстендил; София, кв. „Овча купел"

Мнение Отговорете с цитат
Калояне, можеш да напишеш в търсачката на Гугъл „xky k10“ и да видиш какви резултати ще ти излязат.

А именно: Де що има форум за риболов, лов, планина, в ОЛХ и в Базар.бг я има обявата за въпросния дрон.

Цените в различните форуми варират – от 420 лв до 270 лв. Разбира се, намалението е „само за този форум“.

Между другото, авторът на обявите е заявил местожителство Карнобат, та затова е закачката с „Карнобатска гроздова“ на Николай_K по-горе. Smile


П.П. От дронове не разбирам, ама гледах в ЮТуб, че рекламират първо да си вземеш дрон за 20 долара, за да се научиш да го управляваш, пък после да се хвърляш на по-скъпото. Защото често стават злополуки с дроновете и ако загубиш 20 долара, няма да те е яд толкова много.



____________________
Rish Horror delenda est!
Освен това смятам, че Ужасът на Риш трябва да бъде отстранен!
____________________________________________________________
Закон на Мърфи: Приятелите идват и си отиват. Враговете се натрупват!
Вто Дек 19, 2023 9:14 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Николай_K



Регистриран на: 03 Фев 2021
Мнения: 131

Мнение Отговорете с цитат
kaloyanv написа:
Николай_K написа:
Размислих!!! Давам ти 10 лв., а ти добавяш към дрона бутилка "Карнобатска гроздова". Very Happy


Добре де, да си го кажем честно. На този дрон, след като е разопакован вече и при тези параметри, каква е реалната му цена ? Да е честно и за купувача и за продавача. Понеже аз не разбирам, а съм си мислил за дрон да поснимам нещо, но хич не разбирам ... и все още се колебая въобще дали да си купувам дрон ...

П.С - питам защото продавача досега ми е пратил най-малко 20-30 съобщения на лично, където цената варира между 350 и 250 лева, при положение че не съм му отговарял досега. В момента в който стигне 250 лева, на следващия ден цената вече е 280, все едно някаква машина ми пише Smile .... или да кажем човек който не продава 1, а да кажем има количества от 50 такива дрона най-малко Smile


Когато една стока е разопакована, само тествана (според думите на продавача) и обявена за продажба, цената е 0.00 лв., защото са възможни поне две хипотези:
1. Продаваче е получил дефектна стока.
2. Стоката е повредена при теста.

Ако ти трябва дрон, най-добре посети на място някой физически магазин за дронове, разгледай, разпитай, тествай... и прецени дали си струва. Виж например тук https://drones.bg/category/evtini-dronove/. Имат и сервиз, така, че можеш да се осведомиш доколко е ремонтируем дрона, който си избрал. Не обръщай внимание на Милен от Карнобат - той ще има още доста дълго време да продава този дрон.

Личното ми мнение, че дрона трябва задължително да е с безчеткови мотори, GPS, автопилот, телеметрия и няколко резервни акумулатора.
Сря Дек 20, 2023 11:36 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2272

Мнение Отговорете с цитат
Благодаря ти много Николай, ще трябва наистина да прочета малко повече и да видя кое какво е, а не да бързам.
Сря Дек 20, 2023 12:25 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dilaro2



Регистриран на: 17 Апр 2010
Мнения: 127

Мнение Отговорете с цитат
Колегата наистина се е престарал със обявите на дрона из форумите Very Happy
Сря Дек 20, 2023 3:19 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vladofff



Регистриран на: 26 Апр 2011
Мнения: 3044

Мнение . Отговорете с цитат
Всичко е въпрос на цена.
Аз пускам обяви тук не за друго, ами неща които не ползвам, да намерят истински ползвател и да се скапят от носене, а не от престой в мазето.
За себе си съм доволен, че нещата намират реална употреба, предполагам и че тези които са ги вземали, пак са имали някава, ако ще и да е малка, но все пак полза.
И всичко е приключвало много бързо.
Ако обаче искаш "да му вземеш парите" на нещо, което си го купил, но сега се чудиш за чий ти е, май наистина се стига дотам да си правят и бъзици с теб.
Сря Дек 20, 2023 3:34 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2272

Мнение Отговорете с цитат
Цитат:
Milsem Milsem е на линия
Наблюдател
Регистриран
12.12.2023
Мнения
24

230лв и го пращам с ЕКОНТ. Преглед и тест


Цитат:
дядо борю

Тоя шмекер продаде цял тир дронове играчки на балъците,а се прави,е е само един и не му трябва вече.Това е пчеларски форум,а не спекулантски.Трийте вече темата.


Това от пчеларския форум, а при мен освен че ми прати 30 съобщения на лично, "падна" на 250 лева. Както и предполагах тоя е мошеник, обаче от тези галантните, тъй като никой досега не го е баннал. Не е и много нагъл Smile ...............

Даже в пчеларския форум го е пуснал на 420 лева на 12 Дек. ама и там не са му цепили басма много много..

https://pchelari.com/forum/showthread.php?t=5016
Съб Дек 23, 2023 10:52 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
marinrr



Регистриран на: 25 Ное 2023
Мнения: 3

Мнение Отговорете с цитат
То и в Офроуд форума е цирк!
Нед Дек 24, 2023 8:49 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Milsem



Регистриран на: 29 Юни 2022
Мнения: 106

Мнение Отговорете с цитат
230лв

За контакт:
0884637707
Съб Яну 06, 2024 12:10 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
didkopitko



Регистриран на: 27 Юни 2016
Мнения: 297

Мнение Отговорете с цитат
Стига вече. Не струва толкова. Не сме балъци. Същия тип "играчки" ги има в алито.
Пон Яну 08, 2024 9:19 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Milsem



Регистриран на: 29 Юни 2022
Мнения: 106

Мнение Отговорете с цитат
230лв е добра цена
Пон Яну 08, 2024 11:14 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Предлагам / Търся Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
Страница 3 от 10

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov