ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Ком - Емине опити за рекорди
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » E-3 Ком-Емине Предишната тема
Следващата тема
Ком - Емине опити за рекорди
Автор Съобщение
andriii



Регистриран на: 09 Яну 2019
Мнения: 178

Мнение Отговорете с цитат
packo packov написа:
Преднината варира, не е все голяма, ама преди Чумерна е почти два часа пред Божо. Малкия наказва, браво, дано запази темпото.


Като го гледам на много места, където Божо е седял по час и повече да почива, Ицо се задържа по доста по -малко. Все някъде ще трябва да дремне за малко предполагам. Интересно ще е, че после и отговор се очаква Laughing
Нед Юли 31, 2022 9:37 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
wanderer_142



Регистриран на: 19 Фев 2022
Мнения: 69

Мнение Отговорете с цитат
Предположението ми е, че това момче ще подобри рекорда. Гледах няколко интервюта с него и оставам с впечатление, че освен дарбата му да е издръжлив, бяга бързо и с главата си. Не мисля, че ще форсира за под 100 часа, а ще си поддържа до края час, два разлика.
Нед Юли 31, 2022 10:52 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2273

Мнение Отговорете с цитат
В момента в който се усетят, да гледат още по-добре времето и да спрат да бягат в тези смазващи жеги, може да се подобрят още малко май нещата. Сега това момче уцели добро време, вероятно е да са го гледали внимателно.
Пон Авг 01, 2022 11:25 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2273

Мнение Отговорете с цитат
Нещо ГПС-а се телепортира от след Котел, право посока град Върбица, по асфалтовия път, сигурно му е паднала батерията Smile
Пон Авг 01, 2022 3:06 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
packo packov



Регистриран на: 04 Юли 2013
Мнения: 1221
Местожителство: 144 м денивелация под и на 580 м или 10 мин от Витоша 100

Мнение Отговорете с цитат
kaloyanv написа:
Нещо ГПС-а се телепортира от след Котел, право посока град Върбица, по асфалтовия път, сигурно му е паднала батерията Smile


По на Киро времето редовно някой пейсър прибираше без да иска в неговата раница ГПС, после го оправяха Smile

_________________
Не мога да спра.
http://ke-2013.blogspot.com/
Пон Авг 01, 2022 4:19 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
andriii



Регистриран на: 09 Яну 2019
Мнения: 178

Мнение Отговорете с цитат
Обръщам се към хората, които ме подкрепяха до сега в опита си за скоростно преминаване на маршрута Ком-Емине. След пристигането ми на Ришки проход с време 84:20:44 взех решение да прекратя движението си. Контузия не ми позволява да продължа към морето, но няма да се откажа. Човек е голям, колкото са големи мечтите му. Благодаря на всеки, който отдели от времето си, за да ме подкрепи. Дадох всичко от себе си.

Oт ФБ на Ицко.. Бил е напред с 2 часа и 20 минути от рекорда. Дано бързо възстанови Smile Жив и здрав да е.
Божо пише, че края на Август най вероятно тръгва.
Пон Авг 01, 2022 9:04 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2273

Мнение Отговорете с цитат
Ами браво на Христо за желанието и хъса, времето е пред него. Браво и на Божо е че е решил да побяга в малко по -човешки условия, вместо да се смазва в жегата. Така ако уцели температура добра, може и да си бие рекорда.
Пон Авг 01, 2022 9:59 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
wanderer_142



Регистриран на: 19 Фев 2022
Мнения: 69

Мнение Отговорете с цитат
Жалко и браво!!! Така ми се искаше да подобри рекорда... Това момче каза, че взима поука от всяка своя несполука и предвид годините му, вярвам че тепърва ще се чува за него.
Вто Авг 02, 2022 11:07 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2273

Мнение Отговорете с цитат
Явно след многото ултри дето им надуха главите, Ком-Емине става все по желано и сред бегачите. Предполагам понеже е нещо съвсем ново като усещане и като продължителност ...
Утре вечер тръгват други хора..

Цитат:
Двама много сериозни бегачи Пирин Галов и Павлин Райчев ще се пробват по маршрута.. Стартът е изтеглен по-рано в четвъртък привечер 04.08.2022г(последна актуализация)... Това е линк за следене в реално време.


На мен ще ми е интересно понеже го знам Пирин Галов, от съсловието на "ултра" - та е , като цяло бавен, обаче много издръжлив и затова ще ми е интересно точно какво ще направи, не е дал цели за рекорд, но щом го обявява публично, значи иска да натрупа малко точки пред публиката .. Този другия не го знам какъв е .. Пуснали са и линк за проследяване .

https://gps.tracksport.eu/map/priiatelski-po-pietekata-kom-emine-pavlin-i-pirin-2022?fbclid=IwAR2s6v9AIozsTLFIp70Vrlc-aroOvRK4_TFy1wUpRHvG6Q3VhBQTDh47jug
Сря Авг 03, 2022 8:13 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
andriii



Регистриран на: 09 Яну 2019
Мнения: 178

Мнение Отговорете с цитат
kaloyanv написа:
Явно след многото ултри дето им надуха главите, Ком-Емине става все по желано и сред бегачите. Предполагам понеже е нещо съвсем ново като усещане и като продължителност ...
Утре вечер тръгват други хора..

Цитат:
Двама много сериозни бегачи Пирин Галов и Павлин Райчев ще се пробват по маршрута.. Стартът е изтеглен по-рано в четвъртък привечер 04.08.2022г(последна актуализация)... Това е линк за следене в реално време.


На мен ще ми е интересно понеже го знам Пирин Галов, от съсловието на "ултра" - та е , като цяло бавен, обаче много издръжлив и затова ще ми е интересно точно какво ще направи, не е дал цели за рекорд, но щом го обявява публично, значи иска да натрупа малко точки пред публиката .. Този другия не го знам какъв е .. Пуснали са и линк за проследяване .

https://gps.tracksport.eu/map/priiatelski-po-pietekata-kom-emine-pavlin-i-pirin-2022?fbclid=IwAR2s6v9AIozsTLFIp70Vrlc-aroOvRK4_TFy1wUpRHvG6Q3VhBQTDh47jug


В интервю някъде Пирин каза, че ще се опита за 5 или по малко дни да мине Smile Почти цялото го направи на отделни участъци от по 70-80-100 км. Успех на тях, здраве и добро време Wink
Сря Авг 03, 2022 9:08 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2273

Мнение Отговорете с цитат
andriii написа:
kaloyanv написа:
Явно след многото ултри дето им надуха главите, Ком-Емине става все по желано и сред бегачите. Предполагам понеже е нещо съвсем ново като усещане и като продължителност ...
Утре вечер тръгват други хора..

Цитат:
Двама много сериозни бегачи Пирин Галов и Павлин Райчев ще се пробват по маршрута.. Стартът е изтеглен по-рано в четвъртък привечер 04.08.2022г(последна актуализация)... Това е линк за следене в реално време.


На мен ще ми е интересно понеже го знам Пирин Галов, от съсловието на "ултра" - та е , като цяло бавен, обаче много издръжлив и затова ще ми е интересно точно какво ще направи, не е дал цели за рекорд, но щом го обявява публично, значи иска да натрупа малко точки пред публиката .. Този другия не го знам какъв е .. Пуснали са и линк за проследяване .

https://gps.tracksport.eu/map/priiatelski-po-pietekata-kom-emine-pavlin-i-pirin-2022?fbclid=IwAR2s6v9AIozsTLFIp70Vrlc-aroOvRK4_TFy1wUpRHvG6Q3VhBQTDh47jug


В интервю някъде Пирин каза, че ще се опита за 5 или по малко дни да мине Smile Почти цялото го направи на отделни участъци от по 70-80-100 км. Успех на тях, здраве и добро време Wink



Мда, специално на него. Той е много корав и съм почти сигурен, че той може да бяга поне 48 часа без да спре, въпреки по-ниската скорост. Но то въпроса тук е, че след 48 часа не спираш а тепърва започваш, това е драмата на 600-те километра Smile

На мен специално ще ми е много интересно неговото преминаване , по много причини.
Сря Авг 03, 2022 9:22 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
andriii



Регистриран на: 09 Яну 2019
Мнения: 178

Мнение Отговорете с цитат
Пирин из Стара планина Laughing
https://fkt.bg/trackingnorest/pavlin-pirin-22/
Чет Авг 04, 2022 11:32 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2273

Мнение Отговорете с цитат
И те в момента вървят под рекорда, да видим дали ще издържат така до края Smile Според мен или ще забавят да починат в някой момент или dnf по някое време.


Те имат 2 екипа подръжка, които ги следват и един , който е обозначен с photo. Явно си целят баш рекорд, с толкова много персонал Smile
Пет Авг 05, 2022 11:58 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2273

Мнение Отговорете с цитат
Вече са 6 часа назад, явно са решили да намалят темпото. Това значи според мен че искат да си го направят така както са го заявили, без напъване и рекорди. Но така стартираха бързо под рекорда и то за доста километри, че човек се зачудва. .. Но едно е сигурно тръгнали ли са вече така, със сигурност пак ще пробват Smile следващата година.
Съб Авг 06, 2022 1:37 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2273

Мнение Отговорете с цитат
Хъмз, явно са се отказали, понеже ЕКИП2 е при тях, а та слеизат след х.ехо , право надолу посока Рибарица. Освен ако ГПС, не е останал пак у екипа Smile)), както каза Пацката.
Съб Авг 06, 2022 1:41 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » E-3 Ком-Емине Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 2 от 5

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov