ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Ком-Емине (Е3): 2023 г.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » E-3 Ком-Емине Предишната тема
Следващата тема
Ком-Емине (Е3): 2023 г.
Автор Съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2257

Мнение Отговорете с цитат
boris_borisov написа:
Дебна прозорец от сухо време, за да се пробвам за под 7 дни с колелото Very Happy


Айде успех и на теб. Така като гледам следват жеги, дано пък да не ти е толкова топло. Пускай информация как върви, дали тук дали на фейсбук, да гледаме.. И не се преуморявай много Smile
Чет Юли 06, 2023 8:26 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2257

Мнение Отговорете с цитат
То пък да му се невиди, дават баш след сряда следващата седмици да идва топла вълна и май ще е яко жега. Не че не му е време ама ..
Пет Юли 07, 2023 3:13 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2257

Мнение Отговорете с цитат
По случайност видях че Борис е тръгнал Не го знам как ги мисли нещата в тая жега и да гони такива резултати, но явно стратегията са нощните карания. Ще го следим с интерес ... Не знам защо не е писал във форума, а е пускал из фейсбук, което ще изчезне, а пък и никаква реклама няма да му направи ...

Цитат на поста по-долу ... Според мен няма да успее да се справи с плана си, тъй като времето е възможно най-тежкото за такива преходи. Ако го направи ще е подвиг.

Цитат:
Тази година имам привилегията и късмета да си направя най-хубавия подарък за 44-тия си рожден ден, а именно - на този ден да започна новия си опит за достигане до морето от връх Ком по гърба на планината! 😃 Пак ще се борим това да се случи за възможно най-кратко време! Дали ще се получи - ще видим! 😃 Но и стартът сам по себе си е една невероятна емоция, ако и да ми е за девети път...😅
Искам да благодаря на моята вярна любов и спътница в живота Svetlana Borisova за това, че ОТНОВО си налага да изтърпи моето хоби и, макар и с мусене и сърдене, пак ме докара до хижа Ком и дори този път ще ми окаже помощ през първия ден, който се планира да е нещо, което не съм правил никога досега, а доскоро не смеех и да си го помисля даже! 😅 Ще видим дали ще се получи.
Хиляди благодарности и на Viktor Tsenkov от tracksport.eu за това, че, въпреки че не съм елитен нито бегач, нито колоездач, се съгласи да ми даде тракер, с помощта на който всеки, който има желание, може да следи движението ми по любимия маршрут. Това става на този линк:
https://gps.tracksport.eu/map/boris-borisov-po-e3-velo
Освен всичко друго, това е и едно работно пътуване, командировка един вид😅, така че не се учудвайте на селфитата, които може да пускам тук-там по маршрута - това не е за да ме гледате колко съм убав, а да ви насоча вниманието към надписа на шапката ми😅😅😅 Тъй де, то ако не кажа, никой няма да забележи...😅😅😅
Еми, това е положението, правим каквото искаме, можем и трябва, пък да става каквото ще! 😃
Старт в 01:06 ч.! 😃

Пон Юли 17, 2023 8:33 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2257

Мнение Отговорете с цитат
22 часа движение и се отбива на Стъргелската мандра да налее водица ... В момента движи, но не съм следил, кога е почивал .. Явно ще спре сутринта, нямам си на идея. Като стана утре ще си каже, дали е спрял на Чавдар или кара изцяло нощно.

П.С - май там си спря за нощувка.

23:18 тръгна преди малко, явно ще кара напред ..
Пон Юли 17, 2023 10:54 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
andriii



Регистриран на: 09 Яну 2019
Мнения: 173

Мнение Отговорете с цитат
Целта за първия му ден е заслона на копривите. Постигната 😃 Успех напред
Вто Юли 18, 2023 7:34 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2257

Мнение Отговорете с цитат
Всъщност е карал съвсем малко още напред до заслона преди Копривите и там е нощувал и още не е тръгнал, явно бая се е поуморил а е 7:35 вече.
Вто Юли 18, 2023 7:35 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
andriii



Регистриран на: 09 Яну 2019
Мнения: 173

Мнение Отговорете с цитат
На Мара Гидия е. Кара. Давай F5 понякога на сайта,😉
Вто Юли 18, 2023 7:48 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2257

Мнение Отговорете с цитат
andriii написа:
На Мара Гидия е. Кара. Давай F5 понякога на сайта,😉


Хахаха да Smile а каква е целта за днес, или както стигне ? Нещо не разбирам, дава че е в движение от 8 часа ? Тоя човек почивал ли е въобще някъде до момента ?
Вто Юли 18, 2023 7:51 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
andriii



Регистриран на: 09 Яну 2019
Мнения: 173

Мнение Отговорете с цитат
Би трябвало да е спал на заслона с копривите. Цели има всеки ден. Всичко мисля беше по хижи. Ще го питам да ми ги драсне. Ако не се лъжа днес...Ехо или Козя
Вто Юли 18, 2023 7:57 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2257

Мнение Отговорете с цитат
andriii написа:
Би трябвало да е спал на заслона с копривите. Цели има всеки ден. Всичко мисля беше по хижи. Ще го питам да ми ги драсне. Ако не се лъжа днес...Ехо или Козя


Абе дано времето да е с него На Дермен кая който е около 1600 метра го дават 25 градуса днес. Не е зле толкова, но слънцето е много силно.
Вто Юли 18, 2023 8:00 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2257

Мнение Отговорете с цитат
Направи по-дълга почивка на кашана и сега тръгва чак.
Вто Юли 18, 2023 10:34 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
andriii



Регистриран на: 09 Яну 2019
Мнения: 173

Мнение Отговорете с цитат
Плана е:Ехо-Мандрата-Хаинбоаз-Котел-Дъскотна-Емине
Вто Юли 18, 2023 12:19 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2257

Мнение Отговорете с цитат
Мен не ми харесва плана. Според мен траверса е най-добре да се тръгва сутрин докато си свеж от добрила или в краен случай дерменка. От ехо е голямо превиване и освен това после и самото спускане супер уморен е кофти. На тия тегавини е добре да се тръгва свеж, особено с велосипед.
Вто Юли 18, 2023 2:00 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2257

Мнение Отговорете с цитат
Така като гледам ще му е тежко до Ехо, закъснява. В момента след Чемериката тръгна да подсича от юг картала без пътека към Планински извори. Но ако планува да движи до късно, може би и в плана да е. Може пък и да си остане с оригиналния план който сподели преди, а именно някъде до района на Вежен.
Вто Юли 18, 2023 4:04 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Yan4o



Регистриран на: 29 Юни 2011
Мнения: 415
Местожителство: Варна

Мнение Отговорете с цитат
На Планински извори е в момента, но трудното тепърва предстои....
Вто Юли 18, 2023 4:45 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » E-3 Ком-Емине Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Следваща
Страница 3 от 12

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov