ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Избор на GPS приемник.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4 ... 24, 25, 26  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Литература, карти, GPS ресурси Предишната тема
Следващата тема
Избор на GPS приемник.
Автор Съобщение
JimBoj



Регистриран на: 21 Юли 2009
Мнения: 157

Мнение Отговорете с цитат
половин година по късно все още това ли е лидера "GPSMAP® 60CSx" като надеждност и безотказност?
Вто Дек 15, 2009 4:13 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Май да - утре /живи и здрави/ и аз шси зимам такъв. Rolling Eyes

... след кат ми тафиха още по-сигурната Нокия Е71 у гръчко Laughing Laughing Laughing

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Вто Дек 15, 2009 4:18 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
Да бе Very Happy

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Вто Дек 15, 2009 4:28 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
dobrudjan4e



Регистриран на: 24 Авг 2007
Мнения: 365
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Да определено това е машината.

_________________
Който пие бира не умира!
Вто Дек 15, 2009 4:37 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
dido написа:
Да бе Very Happy

Ти се смееш, ама на мене еднаж не ми е забила, докат навигирах по Рила и Пирин-а с нея.
Апропо - цаним се за бета-тестер на картата на Рила - меткай я Laughing

JimBoj - доказан модел GPS навигатор е тва - от групата от този форум познавам 8 човека с GPS-и, 6 от които са точно с този - даже колегата пещерняк Laughing от по-горния пост вече втори си купува такъв.

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Вто Дек 15, 2009 4:38 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
А, той верно JimBoj писал - ами това е лидера, и не виждам какво по-добро могат да изкарат Гармин. Всъщност знам какво би било по-доброто - 60CSX + температурен датчик, външен + моята непатентована система за гласово маркиране на точки. Ама едва ли ще го направят че са бая консервативни ония ...

Ице, за тестване на картата няма проблем. В момента пътищата и пътеките са готови (около 8000 км сумарно, от които 7500 черни пътища). Мога да ти спретна една персонална версия за тестове ...

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Вто Дек 15, 2009 4:52 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
dido написа:
А, той верно JimBoj писал - ами това е лидера, и не виждам какво по-добро могат да изкарат Гармин. Всъщност знам какво би било по-доброто - 60CSX + температурен датчик, външен + моята непатентована система за гласово маркиране на точки. Ама едва ли ще го направят че са бая консервативни ония ...

Ице, за тестване на картата няма проблем. В момента пътищата и пътеките са готови (около 8000 км сумарно, от които 7500 черни пътища). Мога да ти спретна една персонална версия за тестове ...

Ма я не се бъзикам - с Калата сме решили да се позабравиме у Рила от 19-ти натам...с прекъсвания за слизане при ятаците за ден-два Laughing
Даже и убаво време съм поръчал... Cool

Не са консервативни ИЧ - ти представяш ли си такава машинка с описаните от тебе нововъведения и един по-съвременен дисплей... Другите им модели ше умрат веднагически. Маркетинг, деа Sad

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Вто Дек 15, 2009 5:03 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
Абе обикновени педера*и дагеа .... Laughing

Дано имате време, че докъм 20-и ще минат 2 стабилни средиземноморски циклона с бая валеж в югозападните части ...

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Вто Дек 15, 2009 5:09 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
bushy_7



Регистриран на: 24 Яну 2009
Мнения: 52

Мнение Избор на GPS Отговорете с цитат
Много моля да ми помогнете в избора на GPS! Нямам си и идея какво трябва да гледам при избор.Мога да отделя само 250лв. имайте го в предвид при препоръчване на модел.
Благодаря ви предватително!

_________________
Там далече в планината,
в царството на вечния сняг,
еделвайс цъфти усамотен
сред дивия планински мир.
Пътник нивга не минава
край теб, любим и нежен цвят.
Еделвайс, защо цъфтиш, кажи,
на никому ненужен ти?
Еделвайс, любимо цвете ти,
за теб сърцето ми тупти.
Съб Яну 02, 2010 10:13 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lz1gjd



Регистриран на: 30 Мар 2011
Мнения: 98

Мнение Отговорете с цитат
Хайде да подновим темата към 2012-та година.

Кой е по-добрият GPS навигационен уред работещ с картите на BGMountains и OFRM подходящ разбира се основно за пешеходен туризъм ?

1. Dakota 20
2. Oregon 450
3. 60CSX
4. Друг ?
Пет Фев 10, 2012 10:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ivo@home



Регистриран на: 05 Ное 2011
Мнения: 114

Мнение Отговорете с цитат
lz1gjd написа:
Хайде да подновим темата към 2012-та година.

Кой е по-добрият GPS навигационен уред работещ с картите на BGMountains и OFRM подходящ разбира се основно за пешеходен туризъм ?

1. Dakota 20
2. Oregon 450
3. 60CSX
4. Друг ?

Etrex 30 - добър чип, по-добра подръжка за растерни карти и за GLONASS.Още преди 3 месеца се намираше за 180 евро в италианския EBAY. Изчакай още малко и ще падне под 400 лева ( поне в Австрия и Германия,де).И аз май ще вземам такъв за БГ, че там растерни карти йок, само този шибан Гармин Evil or Very Mad
Съб Фев 11, 2012 12:02 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lz1gjd



Регистриран на: 30 Мар 2011
Мнения: 98

Мнение Отговорете с цитат
Ако е с производителност на Etrex 20, ами не - мерси. Имах възможноста да го разгледам и ми се стори адски муден, тромав и неудобен за работа.
Съб Фев 11, 2012 12:39 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ivo@home



Регистриран на: 05 Ное 2011
Мнения: 114

Мнение Отговорете с цитат
lz1gjd написа:
Ако е с производителност на Etrex 20, ами не - мерси. Имах възможноста да го разгледам и ми се стори адски муден, тромав и неудобен за работа.
Определено НЕ!
Доста по-бързо работи, цветен е, има вграден висотомер и триосен компас. И други неща , които ги няма в 20-ката. Това за мен е най-доброто, което Гарминци са изкарали на пазара за (що годе) малко пари.
Съб Фев 11, 2012 12:57 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
martinov



Регистриран на: 04 Юни 2010
Мнения: 79
Местожителство: софия

Мнение Отговорете с цитат
Има един модел Монтана с голям дисплей и много екстри по него и доста скъп.Не знам само дали не е много
голям и тежък за носене в планината не съм го виждал на живо ,някой ако го е виждал да си каже мнението.

_________________
martinov66@abv.bg
Съб Мар 03, 2012 7:21 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lz1gjd



Регистриран на: 30 Мар 2011
Мнения: 98

Мнение Отговорете с цитат
Чакам си навигационния уред Vista HCX, като го получа ще пиша отзиви ...


Последната промяна е направена от lz1gjd на Съб Мар 24, 2012 12:45 am; мнението е било променяно общо 1 път
Пет Мар 16, 2012 4:49 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Литература, карти, GPS ресурси Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4 ... 24, 25, 26  Следваща
Страница 3 от 26

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov