ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Ком-Емине (Е3): 2024 г.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » E-3 Ком-Емине Предишната тема
Следващата тема
Ком-Емине (Е3): 2024 г.
Автор Съобщение
vladofff



Регистриран на: 26 Апр 2011
Мнения: 3045

Мнение Отговорете с цитат
kaloyanv написа:
...

Когато имах такава не ми беше до снимки.
инак ей така изглеждат тия работи, като локален екзоскелет:
https://www.goldenstateortho.com/wp-content/uploads/2022/02/shutterstock_2109224129-scaled.jpg
струва ми се обаче, че задълбаете ли по тая тема ще идем към темата за християнството, и конкретно - "Исуса Христосов - жертва на прекалили с екстензиите аматьори-ортопеди...
Чет Яну 04, 2024 12:03 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
packo packov



Регистриран на: 04 Юли 2013
Мнения: 1221
Местожителство: 144 м денивелация под и на 580 м или 10 мин от Витоша 100

Мнение Отговорете с цитат
Съсипахме и тази тема Smile Мале, Калоянчик, добре са те подсилили.
Да пишем в Куцо, Кьораво и Сакато.

_________________
Не мога да спра.
http://ke-2013.blogspot.com/
Чет Яну 04, 2024 12:23 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2273

Мнение Отговорете с цитат
vladofff написа:
kaloyanv написа:
...

Когато имах такава не ми беше до снимки.
инак ей така изглеждат тия работи, като локален екзоскелет:
https://www.goldenstateortho.com/wp-content/uploads/2022/02/shutterstock_2109224129-scaled.jpg
струва ми се обаче, че задълбаете ли по тая тема ще идем към темата за християнството, и конкретно - "Исуса Христосов - жертва на прекалили с екстензиите аматьори-ортопеди...


А при теб защо са сложили външен фиксатор... Да не е била отворена фрактурата или просто риска от инфекция към момента е бил много голям .. Това май се слага в краен случай. Не си спомням вече, то май и не си е за спомняне. Или ако трябва човека да пътува донякъде. Има там един случай, където човека е направил фрактура като моята на ски, но в друга страна, слагат му външен такъв фиксатор да се прибере в америка и там си прави същинската операция.
Чет Яну 04, 2024 12:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vladofff



Регистриран на: 26 Апр 2011
Мнения: 3045

Мнение Отговорете с цитат
packo packov написа:
Куцо, Кьораво и Сакато.

Абе и аз от години все се каня да направя велоспедно преминаване. След като се оказа, че повече няма да мога да ходя нормално заради окончателно увредения глезен и най-много да мога да тикам колело, т.е да се подпирам на него като на проходилка, докато ми направят артродеза, защо пък да не направим едни параолимпийски игри с колела по Ком Емине...
Ще направим и филм /ийстърн/, вместо "Добрия, Лошия и Злия" - "Куция, Кьоравия и Сакатия".
Чет Яну 04, 2024 3:17 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2273

Мнение Отговорете с цитат
Гледам Антон Башев е пуснал видео от тяхното вело преминаване на ком-емине. И той не иска да пише вече. Обаче интересното е че видеото не става, само първия и втория ден. Дефакто така се получава че от толкова бързане, не му остава време даже и да снима и го няма това. Не може да те докосне, ако го беше написал щеше да е друго. Например тук има линк към преминаването му от 2020, много по стойностно за читателя. А от това видео за тази година, единственото е че е 5 дни 23 часа и някакви минути .

Дефакто няма смисъл от това видео. Например Пламен Петков го беше направил за 7 дни, пак е бързал много, обаче явно не него целта са му видеата и го е пресъздал много хубаво. Значи все пак при него по основното е да даде съдържание за хората и канала му, освен да бърза. То не случайно Божидар само бяга, а основната работа по филма е дал на друг човек. Но който няма екип ...
Пон Яну 08, 2024 8:06 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
boris_borisov



Регистриран на: 23 Ное 2010
Мнения: 616

Мнение Отговорете с цитат
kaloyanv написа:
Гледам Антон Башев е пуснал видео от тяхното вело преминаване на ком-емине. И той не иска да пише вече. Обаче интересното е че видеото не става, само първия и втория ден. Дефакто така се получава че от толкова бързане, не му остава време даже и да снима и го няма това. Не може да те докосне, ако го беше написал щеше да е друго. Например тук има линк към преминаването му от 2020, много по стойностно за читателя. А от това видео за тази година, единственото е че е 5 дни 23 часа и някакви минути .

Дефакто няма смисъл от това видео. Например Пламен Петков го беше направил за 7 дни, пак е бързал много, обаче явно не него целта са му видеата и го е пресъздал много хубаво. Значи все пак при него по основното е да даде съдържание за хората и канала му, освен да бърза. То не случайно Божидар само бяга, а основната работа по филма е дал на друг човек. Но който няма екип ...

До един момент въпросът е "Мога ли да го мина?". До тоя момент са и интересните пътеписи. В момента, в който вече знаеш, че можеш да го минеш и вече искаш да го минеш бързо, няма време за снимане и пътеписи Laughing
Пон Яну 08, 2024 8:34 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2273

Мнение Отговорете с цитат
boris_borisov написа:
kaloyanv написа:
Гледам Антон Башев е пуснал видео от тяхното вело преминаване на ком-емине. И той не иска да пише вече. Обаче интересното е че видеото не става, само първия и втория ден. Дефакто така се получава че от толкова бързане, не му остава време даже и да снима и го няма това. Не може да те докосне, ако го беше написал щеше да е друго. Например тук има линк към преминаването му от 2020, много по стойностно за читателя. А от това видео за тази година, единственото е че е 5 дни 23 часа и някакви минути .

Дефакто няма смисъл от това видео. Например Пламен Петков го беше направил за 7 дни, пак е бързал много, обаче явно не него целта са му видеата и го е пресъздал много хубаво. Значи все пак при него по основното е да даде съдържание за хората и канала му, освен да бърза. То не случайно Божидар само бяга, а основната работа по филма е дал на друг човек. Но който няма екип ...

До един момент въпросът е "Мога ли да го мина?". До тоя момент са и интересните пътеписи. В момента, в който вече знаеш, че можеш да го минеш и вече искаш да го минеш бързо, няма време за снимане и пътеписи Laughing


Така е, обаче той се е опитал да сглоби нещо, обаче само си е загубил времето. Това имах предвид. По-добре да не го прави, а да действа както теб Smile .. Имам предвид самото видео, понеже няма материал да стане добро.
Пон Яну 08, 2024 9:08 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2273

Мнение Отговорете с цитат
Днеска се чух с Борката. Тренира сериозно, взел си е и колело .. Аз и затова му писах, да видя на какво се е спрял, понеже и аз търся. И най-интересното е че сме се спрели на едни и същи ... Само че той вече го има, а аз тепърва ще го купувам.

Аз съм назад с тренировките, още тренирам с патериците, ама ще наваксам ..

Няма лабаво тука ... тая година ще прелитаме баирите по ком-емине Smile .......
Сря Яну 24, 2024 8:19 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
packo packov



Регистриран на: 04 Юли 2013
Мнения: 1221
Местожителство: 144 м денивелация под и на 580 м или 10 мин от Витоша 100

Мнение Отговорете с цитат
Епааа освен да играете Дуо, хем да ви съпортна едновременно двамата. Ама оня много черпи после...

_________________
Не мога да спра.
http://ke-2013.blogspot.com/
Чет Яну 25, 2024 11:02 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2273

Мнение Отговорете с цитат
packo packov написа:
Епааа освен да играете Дуо, хем да ви съпортна едновременно двамата. Ама оня много черпи после...


Хехе, той обича лятото на жегата да ходи, аз много много не ги тача тези мъчения, предпочитам по хладно и по-лежерно Smile Smile .. Ама да видим де .. ако влеза във форма може и аз да се понапъна.
Чет Яну 25, 2024 11:05 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
boris_borisov



Регистриран на: 23 Ное 2010
Мнения: 616

Мнение Отговорете с цитат
Абе, не е, че обичам жегата, ама много мразим калта и да ме вали дъжд... Търся сухо време, а такова обикновено се придружава от жега, нема две добри. Дори едночасов дъжд на неподходящо място и време може да съсипе рекорда и едногодишна подготовка. Така че ше търпиме жегата, нема начин... Все пак стартът тая година се предвижда да е вечерта, малко преди стъмване, та хем да сляза от Ком по светло, хем баирът към Тръстеная да го катеря в много ранните и хладни сутрешни часове. За по-нататък вече - както дойде и според ситуацията...
Засега идеята за спътник е за отсечката от втория ден Кашана-Беклемето, с бако Андрей ше си правиме пешеходна ултра 57 км, дано да успее да дойде Smile Ако не - и сам войнът е войн! Laughing
Чет Яну 25, 2024 6:18 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Svetlix



Регистриран на: 22 Фев 2013
Мнения: 815
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Заформя се интересно лято. Следя с интерес Wink

_________________
Маршрут E3: Ком - Емине
Маршрут Е4: Витоша - Верила - Рила - Пирин - Славянка
Маршрут Е8: Рила - Родопи
Нед Яну 28, 2024 9:23 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
andriii



Регистриран на: 09 Яну 2019
Мнения: 178

Мнение Отговорете с цитат
Даниел Иванов, опит за зимно преминаване: https://gps.tracksport.eu/map/daniel-ivanov?mibextid=xfxF2i

https://filternews.bg/ultramaratoneczat-daniel-ivanov-sthe-pravi-skorostno-preminavane-po-marshruta-kom-emine/
Съб Мар 02, 2024 12:18 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kaloyanv



Регистриран на: 22 Авг 2018
Мнения: 2273

Мнение Отговорете с цитат
andriii написа:
Даниел Иванов, опит за зимно преминаване: https://gps.tracksport.eu/map/daniel-ivanov?mibextid=xfxF2i

https://filternews.bg/ultramaratoneczat-daniel-ivanov-sthe-pravi-skorostno-preminavane-po-marshruta-kom-emine/


Хъмз, много неподходящо време е избрал, нито е зимно, нито пролетно .. А и сега е доста променливо... ОСвен това не съм сигурен че точно той има подходящия зимен опит .. Балкана не е шега работа и с тази преумора ... Гледам го сутринта в 7 часа е стигнал на Витиня. Това преуморяване зимата е много опасно, понеже не е като лятото като ти стане нещо, да си поседнеш и да полегнеш за малко, понеже отиваш в джаза бързо. А той на предишното преминаване беше получил криза, затова че е малко склонен към това ..Ама така е, като искаш да си "инфлуенсър" и да трупаш популярност .. така става
Дано да мине без произшествия.
Съб Мар 02, 2024 9:17 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
andriii



Регистриран на: 09 Яну 2019
Мнения: 178

Мнение Отговорете с цитат
Предполагам си е преценил всичко, предвид че тръгва в тези условия и си е взел изводите от миналото лято. Иначе да, късмет и успех и най вече да се забавлява Smile
Съб Мар 02, 2024 9:54 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » E-3 Ком-Емине Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Страница 2 от 6

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov