ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Вятър и мъгла по Мусала (30/31.01.2010)
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Рила Предишната тема
Следващата тема
Вятър и мъгла по Мусала (30/31.01.2010)
Автор Съобщение
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Вятър и мъгла по Мусала (30/31.01.2010) Отговорете с цитат
Не че имаше кой знае какви гледки, освен през нощта, но сапунерчето не го бива в това упражнение. Тръгнахме сутринта в събота от Боровец, качихме върха в много противен вятър, спахме горе и в неделя обратно. Вече не духаше чак толкова много.

За информация - хижа Мусала работеше, заслона се праскаше по шевовете, станцията също беше пълна.

http://gamina.blog.bg/turizam/2010/02/01/viatyr-i-mygla-po-musala.484202

и снимки да не е без хич:

http://picasaweb.google.bg/lvstamenova/201002#










Пон Фев 01, 2010 4:34 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
matix



Регистриран на: 11 Дек 2009
Мнения: 110
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Браво, браво, хубави снимки. Трябва и аз да се кача на Мусала, не съм бил там през зимата. Разправят, че имало много народ и било като магистрала, но какво пък, може и да пожертвам някой уикенд Rolling Eyes
Пон Фев 01, 2010 5:30 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6372

Мнение Отговорете с цитат
Това все едно е снимано средата на Ноември, не е истина колко малко сняг има горе.

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Пон Фев 01, 2010 5:41 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
matix - много, много... колко да е много. Сега целия заслон беше зает, но не беше кой знае колко натоварено към върха. Миналата зима имаше повече народ, ама и времето беше по-читаво.
За огромен късмет Маркуджиците не работеха и нямаше скиори по Мусаленска "пътека", с 6-7 души да сме се разминали.

Дидо - много малко сняг, некъв ужас направо.
Пон Фев 01, 2010 5:41 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
ferdi_mruvkata



Регистриран на: 27 Авг 2009
Мнения: 640

Мнение Отговорете с цитат
Най - важното което научих от разказа е че Анатема ще свирят в Бг Smile))
Вто Фев 02, 2010 12:11 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
ferdi_mruvkata написа:
Най - важното което научих от разказа е че Анатема ще свирят в Бг Smile))


Аз не бих разчитала особено на това, организиратор са ония негодници от НМА, май ще се вдигна до Истанбул на 7ми май Razz
Вто Фев 02, 2010 12:59 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
ferdi_mruvkata



Регистриран на: 27 Авг 2009
Мнения: 640

Мнение Отговорете с цитат
Gamina написа:
ferdi_mruvkata написа:
Най - важното което научих от разказа е че Анатема ще свирят в Бг Smile))


Аз не бих разчитала особено на това, организиратор са ония негодници от НМА, май ще се вдигна до Истанбул на 7ми май Razz


аз като се замисля датата е кофти - 6 май . .. ще се събере хубаво блокче от почивни дни за мерене на баири Smile ша ма извиняят
Вто Фев 02, 2010 1:04 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ИЗВЪНЗЕМЕН



Регистриран на: 25 Дек 2009
Мнения: 6
Местожителство: Русе, София

Мнение Отговорете с цитат
хижа Мусала в момента НЕ РАБОТИ !!! Онзи ден се върнах от един страхотен поход ! Денят в който изкачвахме върха беше слънчев и ясен, като предния и следващия бяха мъгливи, ветровити и със силен снеговалеж - просто поръчково време Twisted Evil Само лошото е, че следващия не можахме да стигнем до някоя Мальовишка тераса
Sad , ама пак беше хубаво....

Таа спахме в това

http://photo-zona.net/images/user60928/album21891/large/1265710900_innz3489_SDC10110.JPG
http://photo-zona.net/images/user60928/album21891/large/1265710908_wgiz8309_SDC10119.JPG


Иначе, беше яка емоция

http://photo-zona.net/index.php?APP_ACTION=DISPLAY_IMAGE&ALBUM_ID=21891
Вто Фев 09, 2010 1:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
Ние като минахме работеше. Явно е до настроение и количество мързел Laughing Не че бих спала в тая хижа, освен ако не е крайно наложително. Миналата зима и ние спахме в "това", но просто там ни настаниха Laughing
Вто Фев 09, 2010 1:51 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
technobeast



Регистриран на: 09 Окт 2008
Мнения: 22
Местожителство: Русе

Мнение Отговорете с цитат
Я, Любо... от де се намери тука Smile

5 снимки "на кръст" и от мен - http://picasaweb.google.bg/technobeast/472010

ИЗВЪНЗЕМЕН написа:
хижа Мусала в момента НЕ РАБОТИ !!!


_________________
http://technobeast.net
Вто Фев 09, 2010 9:33 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ Номер
ИЗВЪНЗЕМЕН



Регистриран на: 25 Дек 2009
Мнения: 6
Местожителство: Русе, София

Мнение Отговорете с цитат
Реших туй да е първия ми пост Tooth
Пет Фев 12, 2010 5:58 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kat



Регистриран на: 08 Юли 2007
Мнения: 872

Мнение Отговорете с цитат
Добре дошъл тогава Very Happy

_________________
Нед Фев 14, 2010 8:20 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
BateBorko



Регистриран на: 01 Авг 2008
Мнения: 318
Местожителство: Враца

Мнение Отговорете с цитат
Поздравления за хубавата разходка! Благодарности за споделената информация!
Ако можеш, дай повече инфо относно преспиването на върха - необходима ли е резервация, тел. за връзка.
С поздрав и пожелания за нови успешни трекинги : BateBorko
Пон Фев 15, 2010 12:36 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
BateBorko написа:
Поздравления за хубавата разходка! Благодарности за споделената информация!
Ако можеш, дай повече инфо относно преспиването на върха - необходима ли е резервация, тел. за връзка.
С поздрав и пожелания за нови успешни трекинги : BateBorko


За съжаление нямам телефон за връзка. Аз звънях на заслона и хижарят пое ангажимент да ни настанят горе, защото при него беше съвсем пълно.


Последната промяна е направена от Gamina на Пон Фев 15, 2010 1:38 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Пон Фев 15, 2010 12:45 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6372

Мнение Отговорете с цитат
Не съм много сигурен, но е възможно да навредите на стопаните горе ако публикувате подобна информация.

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Пон Фев 15, 2010 1:32 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Рила Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov