ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
транспорт од м. Златни мостове

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Витоша Предишната тема
Следващата тема
транспорт од м. Златни мостове
Автор Съобщение
stanimir



Регистриран на: 08 Мар 2009
Мнения: 76
Местожителство: София

Мнение транспорт од м. Златни мостове Отговорете с цитат
Привет Exclamation Знам че имаше маршерутка от Руски паметник до м. Златни мостове . Та изкам да питам дали все ощея има и акоя има ме интересува разписанието Question Благодаря предварително BG
Пет Фев 26, 2010 5:44 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
zhivik



Регистриран на: 24 Апр 2009
Мнения: 20
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Маршрутката е No.10, която по принцип върти в Бояна, но в събота и неделя продължава до Златните мостове. Точно разписание нямам, но първата кола минава в 8:00 през Руски паметник, а интервалът на движение е около половин час през уикенда. Последната маршрутка от Златните мостове за София е в 17:45, ако не се лъжа.

Важно уточнение - при липса на достатъчно пътници или когато пътищата не са почистени добре, шофьорите имат навика да не се качват до Златните мостове. Не се случва твърде често, но съм бил свидетел на подобни ситуации, когато хора са чакали маршрутка да се качи до горе, но така и не се е случвало.

_________________
Насилието е последното средство на некомпетентния.
Пет Фев 26, 2010 6:15 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Друм



Регистриран на: 24 Яну 2008
Мнения: 203

Мнение Отговорете с цитат
Аз съм един от потърпевшитите. Миналото лято една събота се качих в тази маршрутка и на излизане от Сф останах само с шофьора, който на едно по-широко място на пътя най-спокойно си обърна и каза, че е дотук без повече обяснения. Дори не беше стигнал и Бояна. Бях си наумил, че като стигна набързо и лесно с маршрутката до Златните ще стигна на Ч. връх преди обяд. Ама... Но нищо, важното за мен бе, че спря сред горите и успях да хвана една пътечка. Smile
Пет Фев 26, 2010 8:45 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
mimthe



Регистриран на: 05 Окт 2009
Мнения: 44
Местожителство: софия

Мнение Отговорете с цитат
тези шофьори си правят каквото искат и ако може е добре да се сигнализира за тях,защото заради тях е възможно да испаднеш в беда все пак това е планина

_________________
Smile
Съб Фев 27, 2010 10:15 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Витоша Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov