ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
до х.Бенковски

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Стара планина Предишната тема
Следващата тема
до х.Бенковски
Автор Съобщение
dobrudjan4e



Регистриран на: 24 Авг 2007
Мнения: 365
Местожителство: София

Мнение до х.Бенковски Отговорете с цитат
Здравейте.
Малко за последното скиторене : преминаване на билото на Стара Планина от юг към север. За хижа Бенковски, който не е ходил го съветвам да отиде, за втори път съм там и мога да кажа, че е една от най- хубавите хижи в България. А хижарката Олга е душа човек... Ходенето започна от с. Антон до Бенковски (към 6 часа без почивките) при това може да се каже, че сняг нямаше... в смисъл никъде не сме затъвали до кръста, максимум до коляно Cool . Билото на Стара Планина си е своенравно място, имахме голям късмет, че вятъра който ни брули бе южен и топъл... ако беше северняк мисля, че пътя щеше да е Антон - билото - Антон Smile...
Ето снимките :
http://picasaweb.google.com/dobrudjan4e/oJbozF

Айде бъдете здрави и разумни.

_________________
Който пие бира не умира!
Вто Мар 25, 2008 9:41 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Очевидно е било хубаво!
Само се измъчих с тоя проклет, гаден сървър където си качил снимките! Мразя пикаса!!!!!!! Evil or Very Mad
Сря Мар 26, 2008 3:16 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6372

Мнение Отговорете с цитат
Ти ако видиш bgphoto.net каква драма е. Никси там си публикува снимките, вече съм вдлъбнал стената до компа да си удрям главата ...
Сря Мар 26, 2008 3:57 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Отговорете с цитат
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Пирин - географски и етимологичен речник
Пирин - пътеводител
Сря Мар 26, 2008 4:31 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Niksi



Регистриран на: 01 Окт 2007
Мнения: 562
Местожителство: софия

Мнение Отговорете с цитат
Laughing Laughing Laughing

Хахаха...леко с главата/ите ей...

Зор е, мамка му...требе скоро да сменям сървъра...Ама къде да е другия - дад ис дъ куесшън ??

_________________
Планинското притегляне е обратно на земното - нагоре, а не надолу.
Сря Мар 26, 2008 7:47 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
Kat



Регистриран на: 08 Юли 2007
Мнения: 872

Мнение Отговорете с цитат
Laughing Laughing Laughing
тая Пикаса и на мен ми писна, затова напоследък спрях да качвам там, най-вероятно ще да е и окончателно Very Happy
Впрочем, Цеци, аз разбрах от петъка, че ще си на Стара планина, ние също бяхме там, но в друг район на палатка Very Happy
Поздрави
Чет Мар 27, 2008 1:32 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
dobrudjan4e



Регистриран на: 24 Авг 2007
Мнения: 365
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Значи чакам фотопътепис Laughing . Мен пикасата засега ме устройва, ако намерите по- добър обществен сървър споделете. Кате как беше на палатката, мен по едно време ми се струваше, че вятъра иска да отвее хижата, за навън не ми се мисли ... Cold

_________________
Който пие бира не умира!
Чет Мар 27, 2008 10:38 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Spas



Регистриран на: 12 Ное 2007
Мнения: 159
Местожителство: Sofia

Мнение Отговорете с цитат
Пробвайте тук, аз и тук качвам снимки и бързо се зареждат, ето линка -
http://www.imgshare.eu/images.php
Чет Мар 27, 2008 10:44 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
dido написа:
Ти ако видиш bgphoto.net каква драма е. Никси там си публикува снимките, вече съм вдлъбнал стената до компа да си удрям главата ...

О, да, аз бегефотото съм го отсвирил отдавна! Tooth

Ако имате стара регистрация в яхо пробвайте http://flickr.com/ . Иначе аз си ползвам fotofile.ru, скоро го прекръстиха: http://photofile.name/index.php
Чет Мар 27, 2008 4:09 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Kat



Регистриран на: 08 Юли 2007
Мнения: 872

Мнение Отговорете с цитат
ами, Цеци.. какво да ти кажа Very Happy
В събота вятъра беше приличен, по-надолу беше по-завет Cool затова с оглед на повече сън, слязохме по-нисичко.
в неделя, обаче, посрещнахме сутринта със силен вятър, и наистина към 8 ч. стана бая силен и бурен, чак се стреснахме, че ще отвее палатката. Но не беше много студено. Cold само повече вятър Very Happy
Чет Мар 27, 2008 8:36 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Стара планина Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov