ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Два дена из карстовото било на Северен Пирин
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Пирин Предишната тема
Следващата тема
Два дена из карстовото било на Северен Пирин
Автор Съобщение
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Отговорете с цитат
Kat написа:
Леле мале.. Дидо, всякакви снимки съм гледала, ама твоите са невероятни, а и панорамките добре си ги направил. Впрочем, би ли споделил с мен какъв ти е апарата?
А това впрочем е мечтан маршрут - през Яворов нагоре - Разл. Суходол, Каменитица .. и така до Вихрен. А снимките на разсъмване.. нямам думи.. всъщност откакто се качих за първи път на Вихрен имам голям мерак да съм горе на разсъмване.. но ще стане. Благодаря на теб и Speedy на разказа с картинки Very Happy
Тъкмо днес се чудих как ще ходя на работа, нали е неделя, а аз дори и един свободен ден нямам таз седмица за търчане някъде-- но вие спасихте положението.. всъщност малко късно погледнах поста, но по добре, отколкото никога Very Happy

Поздрави от мен


Лоша работа е това човек да няма време. За този маршрут тази събота и неделя, която след няколко часа отминава бе също добре. Пожелавам ти скоро да има пак такава ако решиш да отидеш, че по тоя маршрут е рядкост.

Като гледам как е работата май пак ще има снимки от района от изминалия уикенд. Laughing

Добре дошла във форума! BG
Нед Юли 08, 2007 9:23 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Kat



Регистриран на: 08 Юли 2007
Мнения: 872

Мнение Отговорете с цитат
Благодаря ти, Speedy, за приветствията Very Happy
Аз всъщност съм от известно време тук, ама досега не можехте да ме видите..
Пирин съм си го пожелала, пък дано скоро има ходене натам Very Happy
А вие как се уговаряте къде и кога?
Пон Юли 09, 2007 12:33 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6372

Мнение Отговорете с цитат
Здрасти и от мене. Снимам с Canon350D + обектив 17-40 F4.0L, в общи линии прилична комбинация като за планината. Уговорките - има секция във форума, хората имат и кю-та публикувани повечето в профилите.
Пон Юли 09, 2007 8:37 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Пирин Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov