ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Избор на Раница
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 86, 87, 88  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
Избор на Раница
Автор Съобщение
didara



Регистриран на: 18 Юни 2009
Мнения: 16
Местожителство: Сандански

Мнение Отговорете с цитат
Незнам, не ми се струва да е 90 литра. А и на тази ниска цена все трябва да й има нещо. Изглеждами добре да е объркана щампата Laughing

Иначе и аз не съм я пробвал още, но скоро ще я! И аз ще споделя след това, пък дано впечетленията да са добри Smile

_________________
Твоето неразбиране не е лудостта на другия!
Пет Авг 14, 2009 1:44 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
itilien



Регистриран на: 10 Юли 2007
Мнения: 84
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
На тая раница няма ли някакъв етикет на който да пише "вносител - алабала", защото един приятел си беше взел дъждобран ферино, на чийто етикет пишело - "вносител Стената". Та ако и на раницата пише същото, ще можеш да разбереш произхода. Обаче изглежда съмнителна разликата в цените. Някъде по други форуми бях чел за други раници от метро - май лоу алпин, които са били със сигурност менте.
Аз в последно време силно се чудя дали ще ми се побере багажа за пътешествието в моя дойтер непал 60+10, ама някакси хич не ми се ще да купувам друга раница, че читавите са скъпи. Ферино имат добри обеми, ама нещо им нямам доверие. Май само на дойтер вярвам, главно откъм удобство.

Цецо, я кажи тая 80 литрова ташевка много ли е неудобна ?
Пет Авг 14, 2009 2:01 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
jasonsmith



Регистриран на: 12 Авг 2009
Мнения: 5

Мнение Отговорете с цитат
пич, сравних я с на приятел 60+10л и е доста по-голяма. Няма как да и има нещо - просто МЕТРО са верига, имат своите изисквания и съответно може би най-ниските цени. Единственият по-евтин магазин от тях според мен е КАрфур, чакам с нетърпение да го отворят и тук.
Според мен раничката си е перфектна и не може да има нищо объркано, просто МЕТРО не може да си позволи да продава нещо което не е това което трябва да бъде, поне аз така мисля...
Пет Авг 14, 2009 4:11 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
да се самоцитирам от предната страница:

Gamina написа:
попаднаха ми две раници (аванта), уж от прилична марка, но взети от МЕТРО... и на двете презрамкмите се разпраха за 1-2 носения! Не знам дали са пълни ментета, но при всяко положение са с много съмнително качество.


Имайте едно наум с МЕТРО Wink
Пет Авг 14, 2009 4:18 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
itilien



Регистриран на: 10 Юли 2007
Мнения: 84
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Пак ти казвам, провери какво пише на етикетите. Метро продават и стоки, на които не са вносител самите те. И въобще като е голям магазина, не означава, че продават оригинални и качествени стоки. Боклуци в метро с лопата да ги ринеш. Навярно си виждал велосипедите по 100-200 лева които се продават там. Те дали са качествени ?
Провери цената на раницата в някой онлайн магазин, за да разбереш на какви цени върви. И да направиш сравнение.
Но факта,, че в нормалния магазин ферино са по-евтини от ташев дори, не ми говори добро за марката.

А дали има или няма какво да и има, това времето ще го покаже, дано да и няма. Иначе възможности колкото щеш, като започнем от късане на шевове.
Пет Авг 14, 2009 4:30 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
jasonsmith



Регистриран на: 12 Авг 2009
Мнения: 5

Мнение Отговорете с цитат
Вносител е Стената. На техният сайт не виждам да предлагат вече Ферино, може би вече не работят с тях и са залежали количества, затова са толкова евтини,
В МЕТРО както и във всеки друг магазин има и боклуци, но марката си е марка. Т.Е ADIDAS закупен от там си е ADIDAS, а не менте.
По същият начин ако си купиш някоя китайска раница 50л за 15 лв от там с незнайна марка, нормално е да се разпори след няколко носения..
Пет Авг 14, 2009 6:02 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
Тея моите не бяха от световно неизвестна марка Wink
Дано с Феррино-то няма такива изненади Wink
Пет Авг 14, 2009 7:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
didara



Регистриран на: 18 Юни 2009
Мнения: 16
Местожителство: Сандански

Мнение Отговорете с цитат
Дано да е така, както казваш Very Happy Ще се радвам много ако излезе здрава, каквато изглежда при оглеждане Rolling Eyes

_________________
Твоето неразбиране не е лудостта на другия!
Съб Авг 15, 2009 9:46 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dobrudjan4e



Регистриран на: 24 Авг 2007
Мнения: 365
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
itilien написа:
Цецо, я кажи тая 80 литрова ташевка много ли е неудобна ?


Не съм писал, че е неудобна - просто ми е голяма Smile.
Ташевките са прилични раници, но ако имаш пари си купи дойтер.

_________________
Който пие бира не умира!
Пон Авг 17, 2009 3:33 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
amorphus



Регистриран на: 09 Окт 2008
Мнения: 2

Мнение FERRINO HAUTE ROUTE 90 Отговорете с цитат
В "Метро - Варна днес нямаше и следа от FERRINO HAUTE ROUTE 90, изкупени са още първия ден на промоцията. Ще следя за отзиви тук, както и за следваща промоция. Smile Малко ме притеснява това, че няма достъп към раницата отдолу или отстрани (или греша?).


Последната промяна е направена от amorphus на Вто Авг 18, 2009 4:48 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Вто Авг 18, 2009 4:43 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
didara



Регистриран на: 18 Юни 2009
Мнения: 16
Местожителство: Сандански

Мнение Отговорете с цитат
За моята вече съм сигурен, че не е 90 литра. И аз направих сравнение! Моята, самоче е купена доста по-отдавна, преди 2 месеца някъде, такаче може новата промоция да е от 90 литрови Rolling Eyes

_________________
Твоето неразбиране не е лудостта на другия!
Вто Авг 18, 2009 4:47 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
amorphus



Регистриран на: 09 Окт 2008
Мнения: 2

Мнение Отговорете с цитат
Преди 2 месеца промоцията беше на 75-литровия вариант.

Та моля някой притежател на 90-литровия да сподели има ли достъп отнякъде до долната част на раницата или трябва да се вади целият багаж в горната част, ако ти трябва нещо, което е най-отдолу. Благодаря. Smile

Edit: Благодаря за информацията, didara. Голяма мистерия с тези литри. Rolling Eyes


Последната промяна е направена от amorphus на Вто Авг 18, 2009 5:48 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Вто Авг 18, 2009 5:02 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
didara



Регистриран на: 18 Юни 2009
Мнения: 16
Местожителство: Сандански

Мнение Отговорете с цитат
Означението на раницата е за 90 литра. Достъп отдолу няма.

_________________
Твоето неразбиране не е лудостта на другия!
Вто Авг 18, 2009 5:15 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
alexstoilov



Регистриран на: 01 Сеп 2009
Мнения: 6

Мнение Отговорете с цитат
Чудя се между тия две раници:

http://www.eshop-gorgona.com/catalog/product_info.php?cPath=32_34_48&products_id=85

и

http://www.eshop-gorgona.com/catalog/product_info.php?cPath=32_34_49&products_id=1395

Знам че Deuter е най-доброто, но този модел е нисък клас и немога да преценя кой вариант е по - добър, пробвах и двата, Дойтера ми се стори с много твърд гръб, но може би трябва да е така!Благодаря предварително за мненията ви!
Пет Сеп 25, 2009 7:58 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
taurus



Регистриран на: 08 Юли 2009
Мнения: 204
Местожителство: София

Мнение Практична раница, ежедневна, две отделения; (30-35л) Отговорете с цитат
Търся раница подобна на Ташев рок ъгъл 35.
Около 30л, само че с две големи прегради, а не с една голяма и една малка (както е при рок-игъл,на който всичко друго му е ОК : гръб, презрамки,ципове, здрава материя...черен цвят).

Ще се позлва за ежедневни нужди в града , за еднодвевни преходи в планината и за кратки трипове из родината... Idea

Само че + още един цип (голямо отделение), може и с ласт
http://www.tashev.bg/bul/rock_eagle_30_ps.htm
http://www.tashev.bg/bul/rock_eagle_30_cr.htm

_________________
- Ядрото на човешкият дух се изгражда с новите преживявания.
Пон Окт 26, 2009 9:10 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 86, 87, 88  Следваща
Страница 4 от 88

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov