ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Лятно термо бельо
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
Лятно термо бельо
Автор Съобщение
fena73



Регистриран на: 16 Окт 2011
Мнения: 1930
Местожителство: Ст.Загора

Мнение Отговорете с цитат
izvetrql написа:
За ходене или колело, класацията при мен вече е: Craft с Pro Cool, след това Nike - нещо с Dri Fit. Stay Cool на Fuse - все по-рядко го ползвам. Трудно се навлича това дръво, след като си усетил нежния допир на другите. Smile)

За ходене ползвам Hi-tec с cool max платно-не е черно-сиво е и съм много доволен от вентилационните му св-ва!А и зимата държи прилично топло...
За колелото си взех комплект на Newline-останах очарован,защото не очаквах-много добре отвежда потта а и е много приятно на допир-нежно ,та чак "лигаво" Laughing
Сря Апр 18, 2012 10:15 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
latzi



Регистриран на: 05 Апр 2010
Мнения: 75
Местожителство: Струмско

Мнение Отговорете с цитат
ZCEZBPM написа:

Имам един проблем с Ташевката когато нося нещо полиестерно(футболни,колоездачни фланелки).
Тялото ми се чувства добре с тях.
Много са хлъзгави обаче и раницата висва на раменете ми.
С памучните няма такъв проблем и раницата направо залепва за гърба ми, но при тях направо ме втриса като сваля раницата или просто спра за почивка даже и без да я свалям. Потен като ме духне оня ми ти вятър.
За това реших да пробвам за баш лятото с някое тънко мерино, а искам да е с дълги ръкави, защото на няколко пъти ми изгоряха ръцете въпреки че бяха здраво почернели.
Ще взема 190 пък ако ми е жега ще го запазя за по-хладното и ще си нося памучните лятото.


И аз съм със същите претенции. Wink Затова много правилно си се ориантирал към мериносово термо бельо. както казах мойто дето го ползвам лятото е 185 и е поносимо. Така че смело взимай някакво такова или по тънко.
Сря Апр 18, 2012 11:22 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bradley



Регистриран на: 22 Апр 2012
Мнения: 54

Мнение Отговорете с цитат
Привет - конкретно питане...

НЕ съм кой знае какъв турист, но и на мен ми се случва да походя 8+ часа из Родопите, за съжаление по-често Витоша...

Някой виждал ли е в магазин в София ей таквиз ГАщЕ - не е задължително да са найк/бадидас или ъндърармър Mr. Green :


http://reviews.nike.com/9191/269604/nike-pro-combat-core-compression-6-mens-shorts-reviews/reviews.htm



че да си дебел е кофти и след 4/5 часа усилено ходене има същинска вероятност да се претърка человек от вътрешната страна на краката в едни много приятни зони Laughing Laughing Laughing Laughing Mr. Green и не е хубаво усещането.
Основното изискване е да да от изкуствена материя (полиестер/полиамид) и да са с с подобна на снимката дължина. От години ползвам летни боксерки на фюс ама са късички и чат-пат ми става доста забавно Laughing Laughing Laughing Laughing
Нед Апр 22, 2012 10:48 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
latzi



Регистриран на: 05 Апр 2010
Мнения: 75
Местожителство: Струмско

Мнение Отговорете с цитат
Иди по веломагазините. Само гледай да не ти дадът с памперс (подложки). Не че няма да ти е неудобен но няма смисъл да даваш по-висока цена.
Пон Апр 23, 2012 10:35 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Лахесис



Регистриран на: 15 Яну 2012
Мнения: 237

Мнение Отговорете с цитат
А някой знае ли къде в София мога да намеря бикини или хипкини на Icebreaker? Изобщо продават ли тънко долно мерино бельо някъде или само клинове за по-студено? Мерси предварително.
Пет Апр 27, 2012 12:54 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
torah



Регистриран на: 30 Авг 2011
Мнения: 336

Мнение Отговорете с цитат
Лахесис написа:
А някой знае ли къде в София мога да намеря бикини или хипкини на Icebreaker? Изобщо продават ли тънко долно мерино бельо някъде или само клинове за по-студено? Мерси предварително.


Вземи си синтетика, не мога да разбера защо искаш да ходиш с мокър задник. вълната съхне много бавно. Wink
Пет Апр 27, 2012 2:08 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Лахесис написа:
А някой знае ли къде в София мога да намеря бикини или хипкини на Icebreaker? Изобщо продават ли тънко долно мерино бельо някъде или само клинове за по-студено? Мерси предварително.

Мисля че не. Но можеш да звъннеш и да питаш тук /Icebreaker и Ortovox/ и тук.

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Пет Апр 27, 2012 2:32 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov