ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Струилица или Каньонът на водопадите?

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Родопи Предишната тема
Следващата тема
Струилица или Каньонът на водопадите?
Автор Съобщение
Antonaq



Регистриран на: 29 Апр 2015
Мнения: 2

Мнение Струилица или Каньонът на водопадите? Отговорете с цитат
Здравейте,
Моля за съвет! Другата седмица сме в Родопи, и по план ще се разходим в Каньона на водопадите. Дават го обаче с доста голям шанс за дъжд, и понеже сме с родителите на по 65г., търся по-лека алтернатива в района ако е мокро и хлъзгаво. Екопътеката Струилица-Калето-Лъката дали е по-лесна и по-подходяща за мокро време? Много благодаря предварително, приемам и идеи за друг маршрут!Smile
Чет Апр 30, 2015 10:52 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
martin555



Регистриран на: 07 Яну 2011
Мнения: 844
Местожителство: Русе

Мнение Re: Струилица или Каньонът на водопадите? Отговорете с цитат
Antonaq написа:
Здравейте,
Моля за съвет! Другата седмица сме в Родопи, и по план ще се разходим в Каньона на водопадите. Дават го обаче с доста голям шанс за дъжд, и понеже сме с родителите на по 65г., търся по-лека алтернатива в района ако е мокро и хлъзгаво. Екопътеката Струилица-Калето-Лъката дали е по-лесна и по-подходяща за мокро време? Много благодаря предварително, приемам и идеи за друг маршрут!Smile


Здравей! По която и пътека да поемете, няма да съжалявате! Smile
И двете са еднакви като трудност, т.е. не са трудни, ако вали ще внимавате повече, и гарантирано ще ви харесат! Smile

_________________
http://martinpetrov555.blogspot.com/
Чет Апр 30, 2015 9:33 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Гунди



Регистриран на: 07 Юни 2012
Мнения: 300
Местожителство: Стара Загора

Мнение Отговорете с цитат
Извинявам се,че използувам темата на колегата,но имам питане,свързано с Каньонз на водопадите.На 18.08.ще бъдем в Смолян и мисля да посетим Каньона на водопадите.Моля за актуално инфо-интересува ме дали не са пресъхнали Very Happy ,състояние на екопътеката(ще бъдем с жената и децата)!Знам,че сега не е много сезона на водопадите,но сега имам възможност с отпуската!Благодаря за вниманието и отговорите!Приятен ден! Smile

_________________
Audaces fortuna iuvat!
Опознай Родината за да я обикнеш
Съб Авг 08, 2015 9:44 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Родопи Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov