ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Търся мнение за обувки
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
Търся мнение за обувки
Автор Съобщение
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Превод на маймуницата на cennia :wink: :wink: Отговорете с цитат
здравейте и от менSmile Аз съм нов в този сайт,а сега вече имам нужда и от малко инфо. Студент съм и доста честичко ходим по планините на разни хижички,а от там и на походчета естествено...Та имам аз едни обикновенни гадни кубинки,но от последния поход тотално се убедих че се нуждая от нещо наистина добро за крачетата ми,че адски се изкъртих на въпросния последен поход...и реших ако е гарга поне да е рошава...та на въпроса-доста гледах из форумите,събрах малко инфо и в крайна сметка си купих според мен нещо добро ЛОВА Ренегаде.И сега въпроса ми е дали тези обувки са наистина толкова добри колкото си мисля(защото доста лекички ми се видяха,а са качествени според мен-със вибрам,горе-текс),колко време биха ме искърали,на какви терени биха могли да са най- експлодативни,най-добри,мога ли да ги нося из града,няма ли да им се повреди подметката и най-важното-как да ги поддържам? Просто дали си заслужават парите? Може да ги видите в sportbul.com
Вто Дек 11, 2007 9:20 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
mrdobrev



Регистриран на: 26 Юни 2008
Мнения: 7

Мнение obuvkite v momenta Отговорете с цитат
Vij Trezeta Altitude v Namaste ili modelite na Raichle v ekipirovka.com naprimer 60-degree - 200 leva!!!
Чет Юни 26, 2008 3:39 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Jonnie_Walker



Регистриран на: 21 Май 2008
Мнения: 94

Мнение Здравейте Отговорете с цитат
Лятото докато се наканя да си взема обувки, то дойде зимата. Та въпроса ми е следния, надали, ще ми отговори някой до обяд, но аз днес взимам парите и отивам право в "Стената", искам да попитам за мнения за следните обувки : http://stenata.com/?itemID=268&groupID=&categoryID=62&brandID=&start=&max=20&order=&direction=&search_submit=&search_word=

_________________
Take the first step and keep walking
Пон Дек 22, 2008 9:59 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tenebrum



Регистриран на: 14 Яну 2009
Мнения: 13
Местожителство: Бургас

Мнение Отговорете с цитат
Аз вече 4 година търкам един HI-TECH и не е мръднал.Но смятам да си взема харесах си едни обувки на REGATTA незнам дали ще излезат сполучливи.Някой ако е запознат с тази марка обувки да каже.

_________________
Общуването с величието на природата-това е за мен туризмът!
Сря Яну 14, 2009 8:40 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
pepyZX5



Регистриран на: 16 Яну 2009
Мнения: 59
Местожителство: SOFIA

Мнение Отговорете с цитат
Тези обувки http://www.stenata.com/?itemID=268&groupID=13&categoryID=&brandID=12&start=&max=20&order=&direction=&search_submit=&search_word= са добри за катерене не за ходене за ходене по добри са http://www.stenata.com/?itemID=460&groupID=&categoryID=62&brandID=&start=&max=20&order=&direction=&search_submit=&search_word= Smile
Пет Яну 16, 2009 10:36 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov