ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Рила- Среща с Буда и Злия Зъб, разбира се...

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Рила Предишната тема
Следващата тема
Рила- Среща с Буда и Злия Зъб, разбира се...
Автор Съобщение
W_sjankata



Регистриран на: 12 Ное 2007
Мнения: 345
Местожителство: Sofia

Мнение Рила- Среща с Буда и Злия Зъб, разбира се... Отговорете с цитат
Не знаехме, че ще се срещнем точно с него, но Буда , и чичо му Венци бяха на Вазов.
Иначе тригнахме с Данчо от Предел за Македония,.... походихме с Боре до под Венеца,.... после през Шишковица, Жандармите (естествено и малко под тях!!, но малко), Възела, Маринковица, Водни връх, Кобилино,... Попова капа, под и по Купените, Ловница, в/у Зъба, Орловец, през улея до Еленино езеро,...разцъкване до Вазов,... Отовица, Кабул, псетата под Таш Мандра /пазете се от тях, че са четири едри и расови, но най-вече гладни!!!!!/, Зелени Преслап и... та до Сапарева Баня.
Снимките са там: http://picasaweb.google.bg/njamatakyv/PredelSapareva#.
Поздрави!
Скоро ще се напъна да спретна по някоя дума под снимките.
ДАНИ продължи след Вазов в друга посока, но той да пише.
Пак поздрави!
Пон Авг 23, 2010 11:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6382

Мнение Отговорете с цитат
Ще чакам за текста под снимките - доста обширен район сте обиколили за няколко дни. Като гледам твоите и на Ицо снимките, ще ми се да си попълня липсата на рилски гледки Very Happy Croc

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Пон Авг 23, 2010 11:42 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Много качествена разходка в идеално време за оденье.
Напълниха ми се очите с рилските убавини.
Е нямахте ли още един ден да разцъкате по Калин-ите, Поличите или по билото към Ашикларски и Черни връх и да слезете в Дупнишка Бистрица?
Croc

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Вто Авг 24, 2010 8:41 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
W_sjankata



Регистриран на: 12 Ное 2007
Мнения: 345
Местожителство: Sofia

Мнение Отговорете с цитат
Здасти Ристе, благодаря за отзивите!
Естествено, че какви ли не идеи ми се въртяха в главата. Отовишкото съм минавал доста отдавна, но като цяло не ми е тръпкаhttp://picasaweb.google.bg/Wsjankata/ZeleniRidSamoranowo22240406#.
Виж Калини- Поличи са като магнит за мен, макар да се разминавам и стях напоследък- все пак сме били тамhttp://picasaweb.google.com/small0er/6#. Знаеш вероятно, че при слизането през тях преди Бистрица има едно Вангелово чешме- с кеф щях да се напия с вода от едноименната чешма, но....
Върнах се на Кабул, защото там има няколко не много популярни пътеки и ми се иска една по една да ги мина. Преди две години натрясох сина ми с един негов приятел в едни гори "тилилейски" 2-3 ч. над Овчарци над р. Горица- http://picasaweb.google.bg/Wsjankata/MaljovicaWazovOvcharci#. Бях се амбицирал да "поправя оценката" за пред децата и за туй подкарах Кабулските пътеки, започвайки с тази.
Вто Авг 24, 2010 4:16 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Рила Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov