ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Избор на панталон
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
Избор на панталон
Автор Съобщение
Trand



Регистриран на: 14 Юли 2010
Мнения: 69
Местожителство: Пловдив

Мнение Re: може и по шорти Отговорете с цитат
баир_будала написа:
Very Happy
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/82/%D0%A2%D1%83%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B5_%D1%88%D0%BE%D1%80%D1%82%D1%8B.png?uselang=bg
Wink


Никога не съм обичал да ходя лятото по баирите с къс панталон Rolling Eyes !
Пет Апр 12, 2013 6:14 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
brainbox



Регистриран на: 04 Сеп 2013
Мнения: 1

Мнение Отговорете с цитат
Здравейте! Какво ви е мнението за ето тези панталони http://www.zajo.net/bg/zenith-pants-black.p206-1.html
Благодя предварително!
Нед Сеп 22, 2013 4:36 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1693
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Според мен си заслужав да си ги вземеш добри материали са. Пък и цената е ниска. Скачай
Пон Сеп 23, 2013 11:21 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rincewind



Регистриран на: 09 Апр 2013
Мнения: 874

Мнение Отговорете с цитат
Наскоро си взех ето тези панталони: SIMOND Alpinism Pants
Закупих ги от нашия Декатлон за 90 лева. На сайта на производителя се предлагат за 49.95 евро, в западните декатлони - отново за посочената в евро цена. Панталоните са чудесни, освен това си отговарят напълно на номерацията, за разлика, например, от Trimm, MILO и разни други, които съм пробвал из нашенско.

Но ... не това е главното в случая. Нямаше да ви занимавам с тази ми придобивка, ако при закупуването й нямаше наистина куриозен момент. Търсейки разни неща за зимния сезон, обиколих повечето софийски магазини за туристическа екипировка, при което в небезизвестен наш туристически магазин ми предложиха СЪЩИЯ ПАНТАЛОН, при това с висящ на него картонен етикет от Декатлон (!!), за скромната сума от 196 лева. Съпътстващият коментар бе, че за тази цена панталонът бил направо без пари, като се има предвид колко била реномирана марката и т. н., и т. н.
Изводите оставям за вас ...


Последната промяна е направена от Rincewind на Пет Ное 29, 2013 4:35 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Пет Ное 29, 2013 2:43 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1693
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
в кой магазин кажи да си имаме едно на ум , че ми е писнало от тарикати.
Пет Ное 29, 2013 3:44 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rincewind



Регистриран на: 09 Апр 2013
Мнения: 874

Мнение Отговорете с цитат
EXIIIT написа:
в кой магазин кажи да си имаме едно на ум , че ми е писнало от тарикати.


Без думи, за да не съм голословен:

Пет Ное 29, 2013 3:51 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
torah



Регистриран на: 30 Авг 2011
Мнения: 336

Мнение Отговорете с цитат
Rincewind написа:
EXIIIT написа:
в кой магазин кажи да си имаме едно на ум , че ми е писнало от тарикати.


Без думи, за да не съм голословен:


Eee, Аутсайдер са си общо взето битак и не са сериозни търговци според мен. Нищо чудно това да го е оставил някой за продажба и той да си е определил цената. Почти нищо не съм взел от тях, а това значи, че не са от най-читавите. Казвайте когато има такива неща, от една страна ние да сме информирани, от друга търговците / сигурен съм че четат /, да видят, че трябва да могат да си обосновават цените. Wink
Пет Ное 29, 2013 4:02 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rincewind



Регистриран на: 09 Апр 2013
Мнения: 874

Мнение Отговорете с цитат
Битак - не битак, сериозни - несериозни, има ли значение за конкретния случай? Още повече, че панталонът не е в графата "оказионна екипировка" на сайта и в магазина не висеше сред нещата втора употреба ...
По-лошото е, че имам основания да подозирам и други техни колеги в същите номерца. Изнасям конкретния случай само защото, така да се каже, мога да го онагледя с доказателство. Иначе мисля, че подходът "ако мине" е присъщ на много родни търговци вкл. на туристическа екипировка ...
Пет Ное 29, 2013 4:10 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
torah



Регистриран на: 30 Авг 2011
Мнения: 336

Мнение Отговорете с цитат
Rincewind написа:
Битак - не битак, сериозни - несериозни, има ли значение за конкретния случай? Още повече, че панталонът не е в графата "оказионна екипировка" на сайта и в магазина не висеше сред нещата втора употреба ...
По-лошото е, че имам основания да подозирам и други техни колеги в същите номерца. Изнасям конкретния случай само защото, така да се каже, мога да го онагледя с доказателство. Иначе мисля, че подходът "ако мине" е присъщ на много родни търговци вкл. на туристическа екипировка ...


Правилно, това е начина и коректива.
Пет Ное 29, 2013 4:19 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1693
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
196 ЦИРЕЯ ЗА ТЯХ
Пет Ное 29, 2013 4:31 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Rincewind написа:
Наскоро си взех ето тези панталони: SIMOND Alpinism Pants
Закупих ги от нашия Декатлон за 90 лева. На сайта на производителя се предлагат за 49.95 евро, в западните декатлони - отново за посочената в евро цена. Панталоните са чудесни, освен това си отговарят напълно на номерацията, за разлика, например, от Trimm, MILO и разни други, които съм пробвал из нашенско.

Но ... не това е главното в случая. Нямаше да ви занимавам с тази ми придобивка, ако при закупуването й нямаше наистина куриозен момент. Търсейки разни неща за зимния сезон, обиколих повечето софийски магазини за туристическа екипировка, при което в небезизвестен наш туристически магазин ми предложиха СЪЩИЯ ПАНТАЛОН, при това с висящ на него картонен етикет от Декатлон (!!), за скромната сума от 196 лева. Съпътстващият коментар бе, че за тази цена панталонът бил направо без пари, като се има предвид колко била реномирана марката и т. н., и т. н.
Изводите оставям за вас ...

Rincewind написа:
Без думи, за да не съм голословен:

Колега, първо хубаво сравнявай моделите. Цената в аутсайдер е нормална - става на въпрос за модела с Novadry® мембрана!
Ето го - SIMOND Alpinism 700 Pants, Man - 99,95 Евро.
Твоя е обикновения.
Не съм на процент в аутсайдер. И не съм мерило за "читав" магазин Wink Laughing

пп - по-скоро мислите ви трябва да вървят в посока кое качество/цедка идва у нас от даден продукт/модел.

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Съб Ное 30, 2013 12:12 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sten



Регистриран на: 02 Окт 2011
Мнения: 39

Мнение Отговорете с цитат
Какво ви е мнението за въпросния панталон SIMOND Alpinism Pants от 90 лева?
Какво ще рече 240g/m² water-resistant fabric guarantees?
Съб Ное 30, 2013 9:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
slavei



Регистриран на: 07 Авг 2007
Мнения: 261

Мнение Отговорете с цитат
sten написа:
Какво ви е мнението за въпросния панталон SIMOND Alpinism Pants от 90 лева?
Какво ще рече 240g/m² water-resistant fabric guarantees?



Зависи за какво ще го ползваш??
Ако е за зимата аз не бих си го купил.

Тия дни и аз обикалях за панталон и видях този в аутсайдера и този в декатлона - двата модела от 90 лв от декатлона и този 196 в аутсайдера няма нищо общо Smile Ако човека по-горе ги е видял и двата на живо не разбирам как може да се обърка?!!

Конкретно този от 196 лв не е лош като цена/качество. Аз лично исках нещо по-леко.
Днес си харесах панталон в магазин Алпи, но цената е по-висока. Има не лош избор.
Нед Дек 01, 2013 12:24 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sten



Регистриран на: 02 Окт 2011
Мнения: 39

Мнение Отговорете с цитат
Защо според теб не е подходящ за зимен панталон за туризъм с или без ски?
Нед Дек 01, 2013 10:50 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
slavei



Регистриран на: 07 Авг 2007
Мнения: 261

Мнение Отговорете с цитат
sten написа:
Защо според теб не е подходящ за зимен панталон за туризъм с или без ски?


Опа! Не си спомням конректна причина.
Разгледах ги и по някой показател не са отговаряли на критериите ми. Признавам си, че съм взискателен към екипировката си, но за тези дори не се замислих, затова и написах горното мнение толкова уверено.
Сря Дек 04, 2013 7:41 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
Страница 4 от 10

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov