ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Транспорт до Стара планина
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Стара планина Предишната тема
Следващата тема
Транспорт до Стара планина
Автор Съобщение
Rain



Регистриран на: 03 Юли 2013
Мнения: 652
Местожителство: Стара Загора-София

Мнение Отговорете с цитат
Tito написа:
Обявата да, но рейсчетата миналата година съм ги виждал. За Казанлък от Троян съмнително, това е по-вероятно да проработи от Севлиево или Габрово.

Smile ..ами освен да се върна през Балкана до с. Тъжа. SmileSmileКолко му е!И колата ще оставя хем в селото! Smile
Благодаря !
Сря Юли 03, 2013 10:06 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
zezo



Регистриран на: 15 Сеп 2010
Мнения: 191
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
http://www.apriltsi.net/%D0%A0%D0%B0%D0%B7%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%B0%D0%B2%D1%82%D0%BE%D0%B1%D1%83%D1%81%D0%B8.html

Това изглежда актуално. Обаче ми се струва, че през Троян е много сложно. Трябва да хванеш автобуса Плевен - Пловдив, който минава сутрин и вечер, да слезеш в Карлово и оттам да търсиш начин да се придвижиш до Казанлък. Мисля, че и влаковете по Подбалканската са спрени в този участък поради ремонт до 8-ми юли (ако се вярва на сайта на БДЖ).
Защо не потърсиш начин да минеш през Габрово? От там има много повече автобуси, които през Шипка минават през Казанлък. Може би телефоните, които са в линка ще ти помогнат да получиш някаква информация Smile
Сря Юли 03, 2013 10:10 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Rain



Регистриран на: 03 Юли 2013
Мнения: 652
Местожителство: Стара Загора-София

Мнение Отговорете с цитат
@zezo Smile така и ще направя!През Габрово най -удачно!Само ,дето ще си разваля цялото впечатление от разходката по автогарите и висенето ,но.. Sad
Благодаря ти!
Сря Юли 03, 2013 10:43 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rain



Регистриран на: 03 Юли 2013
Мнения: 652
Местожителство: Стара Загора-София

Мнение Отговорете с цитат
Ето констатацията ми за транспорта от Априлци към Казанлък и Стара ЗагораSad
Предвид ,че слизам от Х.Тъжа,т.е.по обяд съм там,вече съм "изтървала всички влакове". SadНито 'гражданите' на Априлци,нито по автогарите ,където звъннах предварително,знаят отговора на въпроса какъв точно транспорт има.Интернет няма актуализирана инфо;по тел.казват:"май"...
До Габрово няма нищо! Sad
Отиваш в Севлиево,и то ако успееш да се метнеш на маршрутка в 13 ч.,обиколна,каквото и да значи това.SadОттам има за Габрово пак маршрутно в 14 и после 18 ч.Това добре,ама мен не ме устройва,защото от Габрово вече нямам нищо за Казанлък,да не говорим за Стара Загора.
Единствения начин за заралии е/освен на;стоп;/:ПРЕДИ 12 ч да са в Острец,оттам Севлиево и 14.55 автобус от Плевен-Севлиево-Габрово-Казанлък-Стара Загора.Аз успях да го хвана,защото ме качи един голям камион,каквито карат непрестанно курсове Севлиево-Априлци-Севлиево.SadSad Искам да кажа,че нашата държава нивга няма да развие и туризъм,както и всичко останало.Или поне аз няма да съм жива да го видя!...Убихме се от бързане!Не успяхме да поседим край реката и да се порадваме на кв.Острец!Sad Да не говоря за тревожното усещане 'жена на стоп'... Sad
/ Автобус има за София в 15 и 16 ч. Слава Богу!/

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=edqH0ofRQrM
Чет Юли 11, 2013 9:15 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
Говори ми, в края на май на връщане от Пирин хартисахме в 19ч в Благоевград... докато чакахме някакъв митичен автобус за София, в който се оказа, че няма места, изпуснахме последния влак... 19.10, Благоевград, 21 век - никъв шанс да стигнеш до столицата... дето са стотина километра. За стоп не ставаше много - валеше и скоро щеше да се стъмни. Та - обади се на приятел да си палне колата и да те прибере... тъпня!

_________________
www.summitsweb.com
Пет Юли 12, 2013 9:06 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
bobsixkiller



Регистриран на: 09 Май 2011
Мнения: 62
Местожителство: Търговище

Мнение Транспорт от Априлци към Севлиево Отговорете с цитат
Транспортът до и от Априлци към Севлиево е възможен и с такси извикано от Севлиево. Таксиметровите служби в Севлиево ( или поне тази на която звънях) предлагат извозване от Априлци до Севлиево на цена 23-26 лв. Малко е по-скъпо от автобусният превоз – но при липса на алтернатива и при малка група, таксата не е чак толкова страшна. Лично аз не успях да ползвам услугите им, поради преждевременният край на похода ни тази година, но предварително се обадихме на такси в Севлиево и от там потвърдиха готовността да ни извозят.
Информацията за транспорта в сайтовете на Априлци не са актуализирани отдавна.

_________________
Приключения опасни за читатели прекрасни
Пет Юли 12, 2013 9:25 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Rain



Регистриран на: 03 Юли 2013
Мнения: 652
Местожителство: Стара Загора-София

Мнение Отговорете с цитат
Sad при голяма група -ок.Но не е разумно да се дават 26 лв ,за да идеш до място,отдето отново няма шанс да се прибереш...По лесно да си наемеш стая за 12 лв в къщите за гости.Лошото е ,че местните вдигат рамене за всичко...Инак са тръгнали да правят селски туризъм!SadSad

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=edqH0ofRQrM
Пет Юли 12, 2013 11:43 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kokoex



Регистриран на: 20 Яну 2012
Мнения: 34

Мнение Транспорт Карлово - Клисура Отговорете с цитат
Някой може ли да помогне с актуални разписания за транспорт в направлението Карлово - Клисура?
Намерението ми е Вежен - Ехо тръгвайки от подбалканският път над Клисура, а до Карлово с влак.
Предварителни благодарностти!
И много умерено слънчеви дни в планините Smile
Пон Юли 15, 2013 10:01 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Миналия месец пътувах до Хр.Даново, но в 8:15 ли беше........ не помня. Старата информация горе е за 8:30, но си спомням, че като слезнахме от пловдивския зад гарата, отидохме веднага на автогарата и автобуса беше веднага. До Клисура пътуването ще отнеме може би повече от час, защото спира във всички села по трасето, вкл. Певците и Х.Даново, които са в страни.

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Пон Юли 15, 2013 10:41 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
kokoex



Регистриран на: 20 Яну 2012
Мнения: 34

Мнение Отговорете с цитат
А малко по-късно? Защото влака пристига около 9:15, а ако "позакъснее" ... Smile
Другият вариант е да се преспи в Клисура - там дали има къде да се преспи?
Пон Юли 15, 2013 11:01 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Трябва да има към обяд.

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Сря Юли 17, 2013 2:24 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
МИМА



Регистриран на: 05 Авг 2013
Мнения: 3
Местожителство: ВАРНА

Мнение ТРАНСПОРТ ОТ ГР.КАЛОФЕР ДО М-СТ ПАНИЦИТЕ Отговорете с цитат
ЗА ПЪРВИ ПЪТ ПИША В ТОЗИ ФОРУМ.НАДЯВАМ СЕ ДА НАМЕРЯ ТУК ХОРА ,КОИТО СЪЩО КАТО МЕН ОБИЧАТ ПЛАНИНИТЕ/ОСОБЕНО СТАРА ПЛАНИНА/. :D
ПРЕДСТОИ МИ ДА ХОДЯ ДО ХИЖА РАЙ НА 23-25 АВГУСТ И СЕ ИНТЕРЕСУВАМ ОТ ТРАНСПОРТ ОТ ГР.КАЛОФЕР ДО М-СТ ПАНИЦИТЕ.АКО НЯКОЙ ОТ ПРИСЪСТВАЩИТЕ ВЪВ ФОРУМА ИМА АКТУАЛЕН ТЕЛЕФОН НА НЯКОЙ ЗАНИМАВАЩ СЕ ОТ МЕСТНИТЕ КАЛОФЕРЦИ С ТАЗИ УСЛУГА ,МНОГО МОЛЯ ДА МИ ГО НАПИШЕ. БЛАГОДАРНОСТИ.ПОЗДРАВИ ОТ МОРЕТО!


Последната промяна е направена от МИМА на Пон Авг 05, 2013 12:34 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Пон Авг 05, 2013 11:54 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
panzer6



Регистриран на: 14 Мар 2011
Мнения: 100
Местожителство: Варна

Мнение Транспорт от Априлци до Габрово Отговорете с цитат
Здравейте! Има ли удобен транспорт от Априлци /кв.Острец/ до Габрово и обратно?
Пон Авг 05, 2013 12:13 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kokoex



Регистриран на: 20 Яну 2012
Мнения: 34

Мнение Re: ТРАНСПОРТ ОТ ГР.КАЛОФЕР ДО М-СТ ПАНИЦИТЕ Отговорете с цитат
МИМА написа:
ЗА ПЪРВИ ПЪТ ПИША В ТОЗИ ФОРУМ.НАДЯВАМ СЕ ДА НАМЕРЯ ТУК ХОРА ,КОИТО СЪЩО КАТО МЕН ОБИЧАТ ПЛАНИНИТЕ/ОСОБЕНО СТАРА ПЛАНИНА/. Very Happy
ПРЕДСТОИ МИ ДА ХОДЯ ДО ХИЖА РАЙ НА 23-25 АВГУСТ И СЕ ИНТЕРЕСУВАМ ОТ ТРАНСПОРТ ОТ ГР.КАЛОФЕР ДО М-СТ ПАНИЦИТЕ.АКО НЯКОЙ ОТ ПРИСЪСТВАЩИТЕ ВЪВ ФОРУМА ИМА АКТУАЛЕН ТЕЛЕФОН НА НЯКОЙ ЗАНИМАВАЩ СЕ ОТ МЕСТНИТЕ КАЛОФЕРЦИ С ТАЗИ УСЛУГА ,МНОГО МОЛЯ ДА МИ ГО НАПИШЕ. БЛАГОДАРНОСТИ.ПОЗДРАВИ ОТ МОРЕТО!

Мима, отиваш в центъра на Калофер и питаш. Ние поне преди две години така направихме. Питахме една жена на центъра - продаваше плодове и зеленчуци на една сергийка и тя се обади на един местен човек който ни хвърли до паниците. Тогава беше 10 лева курса. Успех и се наслади на красотата ГОРЕ!
Пон Авг 05, 2013 12:34 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
МИМА



Регистриран на: 05 Авг 2013
Мнения: 3
Местожителство: ВАРНА

Мнение Re: ТРАНСПОРТ ОТ ГР.КАЛОФЕР ДО М-СТ ПАНИЦИТЕ Отговорете с цитат
НАДЯВАМ СЕ ДА НАМЕРЯ ТУК ХОРА ,КОИТО СЪЩО КАТО МЕН ОБИЧАТ ПЛАНИНИТЕ/ОСОБЕНО СТАРА ПЛАНИНА/. Very Happy
ИНТЕРЕСУВАМ ОТ ТРАНСПОРТ ОТ ГР.КАЛОФЕР ДО М-СТ ПАНИЦИТЕ.АКО НЯКОЙ ОТ ПРИСЪСТВАЩИТЕ ВЪВ ФОРУМА ИМА АКТУАЛЕН ТЕЛЕФОН НА НЯКОЙ ЗАНИМАВАЩ СЕ ОТ МЕСТНИТЕ КАЛОФЕРЦИ С ТАЗИ УСЛУГА ,МНОГО МОЛЯ ДА МИ ГО НАПИШЕ. БЛАГОДАРНОСТИ.

Когато разполагаш с ограничено време,всеки час ти е важен!
Вто Авг 06, 2013 8:25 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Стара планина Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Следваща
Страница 6 от 11

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov