ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Транспорт до/от Пирин
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Пирин Предишната тема
Следващата тема
Транспорт до/от Пирин
Автор Съобщение
alibotush



Регистриран на: 25 Сеп 2008
Мнения: 52

Мнение Отговорете с цитат
Ето информация от ски зоната, може да ви бъде полезна.

Скъпи приятели и гости на Банско, искаме да Ви съобщим, че от 1ви юли 2013 до 15ти септември кабинковия лифт на Банско ще работи всеки ден от 08:00 до 16:30(последно качване). Горната дестинация е красивата Бъндеришка поляна, където Ви очакват множество атракции за малки и големи - Уникална детска площадка, футболно игрище, драй-слоуп (изкуствена лятна ски-писта) със ски и сноуборд учители и оборудване под наем, улей за тюбинг, както и първокласен ресторант предлагащ разнообразни ястия и напитки.
Освен това от тук тръгват и едни от най-популярните и атрактивни вело и пешеходни маршрути в Пирин планина, буквално за 20 минути пеша може да стигнете Байкушевата мура и хижите Бъндерица и Вихрен. А ето и карта на останалите маршрути.
Цените за летния сезон са следните:
ЦЕНИ НА БИЛЕТИ ЗА КАБИНКОВА ВЪЖЕНА ЛИНИЯ ЛЯТО 2013
ВИД БИЛЕТ ВЪЗРАСТНИ СТУДЕНТИ УЧЕНИЦИ ДЕЦА
Отиване и връщане 15 14 12 10
Еднопосочно 12 10 9 8
Цените са в BGN и са с включено ДДС
Детски билет ползват деца до 12 години /включително/
Студентски и ученически билети се издават след представяне на заверена студентска книжка или ученическа карта
Чет Юли 04, 2013 12:37 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
leningrad



Регистриран на: 27 Юли 2012
Мнения: 8
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Здравейте!Искам да попитам от Добринище до х.Гоце Делчев как можем да стигнем???Мислим да хванем нощната теснолинейка и сутринта да сме в Добринище,но не зная как се стига до горе,до лифта.Има ли маршрутка,нещо??Ако може и цени да ми кажете,ще ни е много полезно!
Благодаря предварително!
Пет Юли 26, 2013 11:02 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
leningrad



Регистриран на: 27 Юли 2012
Мнения: 8
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Много благодаря за бързия отговор!Може и пеша да го хванем,но ще мислим на место!
Съб Юли 27, 2013 9:21 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dan



Регистриран на: 17 Мар 2013
Мнения: 80

Мнение Отговорете с цитат
Преди 10 дни бях там. За 5 човека ми взеха 35лв. от Банско до х. Гоце Делчев- до лифта. Маже да звъннете на 0895008505 или 0886008505- това са тел. на ТРАНС ТАКСИ БАНСКО.Вниманайте, че има и др. таксита, с подобни номера, които са скъпи. Аз вече 2 години ползвам тези таксита .На вас по-евтино ще излезе защото е от Добринище до х. Г.Д..Миналата година ме качиха - пак 5 човека с раниците до х. Вихрен за 25 лв.На другият ден ни чакаха на разклона от х. Демяница.Изключително любезни хора. Обадете им се предварително и те ще ви чакат на гарата. Ние така направихме- чакаха ни на автогара Банско.
Съб Юли 27, 2013 6:19 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
leningrad



Регистриран на: 27 Юли 2012
Мнения: 8
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Благодаря много!Ще запишем всички телефони!
Да ви попитам тогава,виждам че ходите редовно!От Пловдив тръгваме и понеделник трябва да направим Безбог -Тевно езеро.Не сме с кола!Единия вариант ни беше теснолинейката от 9,20 до 14,30,но става късно.Намерихме,че има една теснолинейка в 2,30 през нощта и рано сутринта сме в Добринище,което е по-добрия вариант.А дали има нещо с автобус или маршрутка,че в нета нищо не ми излиза,само един автобус за Гоце Делчев,който тръгва в 14.00ч от Пловдив?!??!?!?
Съб Юли 27, 2013 6:34 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dan



Регистриран на: 17 Мар 2013
Мнения: 80

Мнение Отговорете с цитат
съвет от мен: Отиди до София и от там има много автобуси по твоето направление. Ние хванахме в 8.30 ч. за Хаджидимово от автогара Сердика .Той минава през Банско и Добринище.На х. Безбог бяхме около 13.30ч.Има и автобуси от централната адтогара. Ще търсиш автобуси за Хаджидимово или Гоце Делчев.Те спират на Добринище.
Съб Юли 27, 2013 11:25 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
redpill



Регистриран на: 29 Сеп 2012
Мнения: 19
Местожителство: Варна

Мнение Отговорете с цитат
leningrad написа:
Благодаря много!Ще запишем всички телефони!
Да ви попитам тогава,виждам че ходите редовно!От Пловдив тръгваме и понеделник трябва да направим Безбог -Тевно езеро.Не сме с кола!Единия вариант ни беше теснолинейката от 9,20 до 14,30,но става късно.Намерихме,че има една теснолинейка в 2,30 през нощта и рано сутринта сме в Добринище,което е по-добрия вариант.А дали има нещо с автобус или маршрутка,че в нета нищо не ми излиза,само един автобус за Гоце Делчев,който тръгва в 14.00ч от Пловдив?!??!?!?


С приятелката ми преди 2 седмици хванахме нощната теснолинейка (идеална е за поспиване) и бяхме сутринта в Добринище. На гарата един човек веднага ни предложи транспорт с бусче до х. Гоце Делчев - все пак бяхма единствените с раници, миришехме на планина отдалеч, на фона на останалите "нормални" люде, слизащи от влака. 3 минути по-късно вече пътувахме нагоре. Стигнахме до хижата преди да са пуснали лифта. Взехме визитка - шофьорът се казва Райчо Власев и отговаря на телефон 0885 701 560. Цената е 25лв на курс. Бусчето побира 8 калпака.

П.П. - скоро и снимки ще кача, но това - в друга тема.

_________________
I like my sugar with coffee and cream.
Нед Юли 28, 2013 12:19 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ДИАНА



Регистриран на: 23 Май 2009
Мнения: 820
Местожителство: ПЛОВДИВ

Мнение Отговорете с цитат
Градски, за мен е глупаво да пътуваш от Пловдив за Банско и Добринище през София!

Забрави за обществения транспорт, щом няма удобна връзка и се възползвай от някое подходящо предложение на частния превоз.

Местните хора са свестни и те искат да изкарат някой лев. Договори се и всичко ще е наред! Very Happy

_________________
Жена се милва до зори, планина се до пладне минава.
Човек със знанията си прави от планината или приятел, или враг.
Нед Юли 28, 2013 2:40 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
via306



Регистриран на: 30 Юли 2013
Мнения: 1

Мнение такси Банско-х.Вихрен Отговорете с цитат
Здравейте, знае ли някой колко струва към днешна дата такси от Банско до х.Вихрен след 21:00 ч.?
Вто Юли 30, 2013 1:21 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rasate



Регистриран на: 20 Яну 2013
Мнения: 38
Местожителство: Сандански

Мнение Отговорете с цитат
ZCEZBPM написа:
Някой да има телефонен номер на автогара Сандански?
В *Справки* не е обявен подобен номер , а търсачката ми дава само несъществуващи номера.
Интересуват ме бусчетата до село Лиляново.


Пробвай един от тези
Тел.: 0746/22130, 0746/31296
Нед Мар 30, 2014 4:10 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tanjai



Регистриран на: 09 Апр 2011
Мнения: 210
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Имам разписание от август 2013, ако Ви върши работа:

http://prikachi.com/images/863/7218863l.jpg
Сря Апр 02, 2014 12:03 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
vedrin



Регистриран на: 25 Авг 2010
Мнения: 5781
Местожителство: 1116 m н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Между Сандански и Попина лъка има постоянно движение на лични МПС-та, особено интензивно в почивните дни. Няколко пъти ми се е случвало като поема пеша по този път да ме качат на стоп, при това изобщо без да съм изявявал желание за това. Пътят е доста удобен също и за колоездене -- ако местните бяха по-предприемчиви можеше да организират услуга за еднопосочно наемане на велосипеди.
Сря Апр 02, 2014 9:24 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
vedrin



Регистриран на: 25 Авг 2010
Мнения: 5781
Местожителство: 1116 m н.в.

Мнение Отговорете с цитат
tanjai написа:
Имам разписание от август 2013, ако Ви върши работа:

http://prikachi.com/images/863/7218863l.jpg

Съдейки по гореспоменатото разписание от 2013 г., може би тази табела на спирката на Попина лъка (снимана през лятото на 2009 г.) е все още актуална:



Предполагам също че превоза от/до Попина лъка има спирки по желание, включително и в Лиляново.


Последната промяна е направена от vedrin на Пет Дек 13, 2019 1:13 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Сря Апр 02, 2014 9:35 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Отговорете с цитат
Днес питах в Туристическия информационен център в Сандански за обществен транспорт до Попина лъка. Миналата година е нямало, а за тази все още не се знаело. С таксиметрова кола излиза 20 лв. догоре. Тоест лев и нещо на километър.

В началния пост добавих актуална информация за линиите от Сандански (включително тези от градския транспорт и цени на таксита), Мелник и Рожен.

_________________
Пирин - географски и етимологичен речник
Пирин - пътеводител
Сря Апр 09, 2014 9:23 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
GeorgiP11



Регистриран на: 08 Юли 2012
Мнения: 66

Мнение до хижа Вихрен - транспорт Отговорете с цитат
Видях някакви разписания в темата за транспорт, дали са актуални и най-вече ме интересува дали графика за маршрутките от Банско до хижата е точен ?
И другият ми въпрос е има ли някакви автобуси от Пловдив до Банско, ако знаете, понеже ми е по-удобно отколкото от София ?
Съб Юли 19, 2014 5:19 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Пирин Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Страница 3 от 6

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov