ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Такси от Кюстендил до Трите буки?

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Всички останали Предишната тема
Следващата тема
Такси от Кюстендил до Трите буки?
Автор Съобщение
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Такси от Кюстендил до Трите буки? Отговорете с цитат
Мислим да качваме Руен и да си спестим първоначалното ходене по шосе от Кюстендил до Трите буки.
Може ли някой да ми каже има ли възможност да се вземе такси до там и колко приблизително ще ни струва?
Също така се чудя на връщане дали ще може да си извикаме такси в обратната посока? Мислехме да слезем в Гюешево, за да не ни е пътя един и същ на отиване и връщане, но сега погледнах че има само един влак, който тръгва в 15:10 и пристига в София в 20:04. Видя ми се много да пътувам пет часа, че то няма и 200 километра сигурно Shocked Та май колкото и да ми е неприятно, ще трябва да се върнем в Кюстендил.
Благодаря предварително за всеки, който може да ми помогне Smile

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Чет Авг 26, 2010 10:00 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1392
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Като слезнете от влака, зад/пред гарата има таксита. Пазарете се с няколко и за двата курса. Няма да откажат

успех

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Чет Авг 26, 2010 10:30 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
vaskoo, благодаря Smile
Интересено ми беше каква ще е цената, че трябва предварително да кажа на останалите от групата колко горе-долу ще ни струва Question

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Чет Авг 26, 2010 11:11 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vaskoo



Регистриран на: 21 Апр 2007
Мнения: 1392
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Инфото за цената ми е старо - от три години - 30 лева до хижа Осогово - в събота ни закара, в неделя ни взе оттам.
За съжаление нямам телефон. Но пазарлъка тогава започна от 50 лева.
http://www.kustendil.info/home
http://tourism-kn.net/index.php?option=com_content&view=article&id=264%3A2010-05-21-07-32-09&catid=40%3Aservicess&Itemid=114&lang=bg

_________________
Приятелят е човек, който те познава отлично ... и въпреки това те обича
Чет Авг 26, 2010 12:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Обадих се на една от фирмите във втория линк, момичето беше много любезно, каза че цената е 12 лева до хижата и 15 лева до хотела, което напълно ни удовлетворява. Каза че няма проблем да се разберем и за връщането, както и това колата да е с по-голям багажник, ако сме с големи раници (което ще е така).
Давам телефона тук, може да е полезен и на някой друг:
Елит такси: 078/550123

П.П. Добавям информация, че цената на тази фирма е наистина такава и таксиджията беше много любезен. Като разбра че не сме си купили храна ни закара до магазин, изчака ни (като не ни взе допълнително пари) и ни разказа сума ти неща за района.
На връщане пак му се обадихме, дойде максимално бързо, в града ни закара точно където пожелахме и преди да тръгне ни разясни къде се намират всички забележителности, включително и как да стигнем до гарата.

Иначе се оказа, че такситата на автогарата са като тези пред Централна гара в София, опитват се да ти одерат още една кожа като те видят, че си с раница Wink Добре че си бях подготвила домашното, защото хич не умея да се пазаря и щяха да ме прекарат Laughing

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Чет Авг 26, 2010 1:41 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ivailo.hr



Регистриран на: 22 Мар 2010
Мнения: 1355
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
От гара / автогара Кюстендил до х. Осогово - 10 лв. (пробвано преди няколко дни)

От ГКПП Гюешево до РДГП Кюстендил (Гранична полиция), която не е съвсем в центъра - 15 лв. с поръчка на такси.
Чет Юли 09, 2015 9:01 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
DHG



Регистриран на: 23 Юли 2012
Мнения: 433
Местожителство: Кюстендил

Мнение Отговорете с цитат
Ивайло е дал точни цени Wink
Пет Юли 10, 2015 11:49 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
rumi_xristova



Регистриран на: 12 Мар 2012
Мнения: 139

Мнение Отговорете с цитат
От жп. гарата / автогарата до х. Осогово - 12 лв., а до Трите буки - 15 лв. Информацията е от миналата седмица /26-27. септември/, когато се качвахме на горе.
Съб Окт 03, 2015 8:29 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Всички останали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov