ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
7-те езера - панаира на Рила!
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Рила Предишната тема
Следващата тема
7-те езера - панаира на Рила!
Автор Съобщение
igurbev



Регистриран на: 23 Авг 2008
Мнения: 2406
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Аз също бих споменал няколко неща:
- разбира се тази част от Рила е "Национален парк" и опъването на палатки е забранено; и отново - разбира се, както е типично за нашето ежедневие - забраните важат само за някои
- самият аз често преспивам на палатка, много рядко се задържам две нощи на едно място, никога не оставам боклуци и въпреки това следи от престоя ми се забелязват и то като се има предвид, че ако разполагаш с подходяща екипировка не ти се налага да прибягваш до помоща на "подръчни" средства. Струва ми се трябва да си много наивен, за да твърдиш, че предстоя на толкова хора седмици наред, години наред, остава без никакви последствия. Между другото преди наколко години през септември обхождах хълма, който определено най-малко изглеждаше девствен - с изорани пътеки, оскубан клек навсякъде, където може да се разчисти равно местенце за опъване на палатка и общо взето имаше вид на някоя кошара, след като овцете са излезни на паша; и не само това: не беше трудно да се намерят скрити в храстите буркани с разни варива, затиснати найлони ... Sad
Нед Авг 24, 2008 7:34 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
kiriuga



Регистриран на: 19 Ное 2008
Мнения: 1

Мнение Отговорете с цитат
Пичове,точно там съм уцелвал конгреси на йоги и дановисти.Спахме вав фойето на новата хижа на походни легла .Циркът беше точно 2 пъти по голям
Сря Ное 19, 2008 8:11 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Рила Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov