ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Маршрут за връх Вихрен

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Пирин Предишната тема
Следващата тема
Маршрут за връх Вихрен
Автор Съобщение
bobita



Регистриран на: 29 Май 2011
Мнения: 8

Мнение Маршрут за връх Вихрен Отговорете с цитат
Моля , маркирайте правилния маршрут от хижа Вихрен до Връх Вихрен!Има ли места , където може да объркам пътя и др. подробности. Отдавна мечтая за Вихрен и моментът дойде!Денят е утре. Пожелайте ми успех и дано върхът ме допусне до себе си,а аз обещавам да внимавам!
Съб Юли 30, 2011 7:33 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kisssy



Регистриран на: 12 Юли 2011
Мнения: 13
Местожителство: Bulgaria

Мнение Отговорете с цитат
Като следваш маркировката, няма как да се объркаш.
Съб Юли 30, 2011 11:57 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
bobita



Регистриран на: 29 Май 2011
Мнения: 8

Мнение Отговорете с цитат
Правилно! Всичко беше наред с маркировката, но не бях сигурна. Някъде във форумите прочетох ,че може да се обърка неопитния турист. Днес бях на върха и съм щастлива!Все пак ,благодаря!
Нед Юли 31, 2011 10:59 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
Браво за разходката до Вихрен! Наистина има проблем с пътеката над х. Вихрен, в първите 200-300 метра. Понеже пътеката има много варианти в този участък, доста хора се объркват и отцепват право нагоре или леко наляво посока улеите под Хвойнати връх Smile

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Пон Авг 01, 2011 1:27 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
tanjai



Регистриран на: 09 Апр 2011
Мнения: 210
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
За колко часа се качи и се върна ?
И аз мисля да правя това упражнение в четвъртък, но ще ме гони и часовникът Rolling Eyes
Значи се следва само маркираната пътека ?
Пон Авг 01, 2011 7:24 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bobita



Регистриран на: 29 Май 2011
Мнения: 8

Мнение Отговорете с цитат
tanjai написа:
За колко часа се качи и се върна ?
И аз мисля да правя това упражнение в четвъртък, но ще ме гони и часовникът Rolling Eyes
Значи се следва само маркираната пътека ?


Три часа и половина до върха от хижа Вихрен, но без да си даваме зор. Така ,че...ако се пришпориш-може и по- бързо. Не те съветвам да бързаш. Първо-няма да е безопасно и второ- кога ще се насладиш на тази красота. Все бързаме. И в работата , и в къщи...Остани насаме с планината и се наслади на емоцията!Успех и да разказваш после!Следвай маркировката и всичко ще е наред.
Пет Авг 05, 2011 10:43 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tanjai



Регистриран на: 09 Апр 2011
Мнения: 210
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Благодаря, така и направих. Шест часа общо качване и слизане.
Много снимки, много гледане. Бях забравила колко е трудно казването му.
Всъщност няма как да се обърка човек, всичко е добре маркирано, а отделно има толкова много хора.
Съб Авг 06, 2011 1:02 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
krasi.ka



Регистриран на: 16 Юли 2009
Мнения: 37
Местожителство: гр.София

Мнение в.Вихрен Отговорете с цитат
И ние успяме да качим гиганта на Пирин в.Вихрен. В неделя на 18.09 макар и времето следобяд да се скапа и да ни валя и дъжд все пак успяхме да се качим на върха и той да ни се разтвори за невероятната гледка от там. Препоръчвам на всеки да се качи на В.Вихрен,уникално е.

http://photo-zona.net/index.php?APP_ACTION=DISPLAY_IMAGE&ALBUM_ID=51463
Вто Сеп 20, 2011 12:02 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Пирин Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov