ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Препоръки относно публикуването на снимки
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Проблеми и препоръки Предишната тема
Следващата тема
Препоръки относно публикуването на снимки
Автор Съобщение
stefan_iliev38



Регистриран на: 25 Сеп 2009
Мнения: 3270
Местожителство: Кюстендил; София, кв. „Овча купел"

Мнение Отговорете с цитат
vedrin написа:
dido написа:
не виждам снимките в пътеписа. Дали е само при мен това?

Причината е, че снимките пристигат в WebP формат (независимо че имат суфикс .jpg). Вградена поддръжка за WebP в момента има само в Chrome, Opera и Pale Moon браузърите. Mozilla са обявили намерения да добавят такава във Firefox.

Един начин да бъде заобиколен този проблем е от линковете за снимки да бъде изтрит суфикса след предпоследната наклонена черта. Например:

https://lh3.googleusercontent.com/-KiasB3eWM-4/WB9gVT7PrbI/AAAAAAAADD8/RB8_fcvn2rga5rYTtVhrnADMZsUfIpckACJoC/w530-h398-p-rw/IMG_0356.JPG

става:

https://lh3.googleusercontent.com/-KiasB3eWM-4/WB9gVT7PrbI/AAAAAAAADD8/RB8_fcvn2rga5rYTtVhrnADMZsUfIpckACJoC/

и след добавяне на [img] и [/img] таговете:

[img]https://lh3.googleusercontent.com/-KiasB3eWM-4/WB9gVT7PrbI/AAAAAAAADD8/RB8_fcvn2rga5rYTtVhrnADMZsUfIpckACJoC/[/img]

За жалост горното също не се вижда като снимка във форума, ала причината за това вече е друга. Тя може също да бъде заобиколена ако добавим нов суфикс %3Ds800-tmp.jpg

https://lh3.googleusercontent.com/-KiasB3eWM-4/WB9gVT7PrbI/AAAAAAAADD8/RB8_fcvn2rga5rYTtVhrnADMZsUfIpckACJoC/%3Ds800-tmp.jpg

Така вече снимката се вижда във всички браузъри:



stefan_iliev38 написа:
Dido, сега остава и да дадеш пример за нормален БЕЗПЛАТЕН сървър, в който да се качват снимки...

Проблемът е, че някои все още упорстват да се правят на компютърно неграмотни, незнайно защо не желаят да съхраняват снимките си в Гугъл в оригиналния размер и качество, а ги компресират в някакъв екзотичен формат.

На уважаемите модератори остава задачата да редактират адресите на снимките, за да станат видими.
Може и по следния лесен начин, като се замени "p-rw" с "no":

https://lh3.googleusercontent.com/-KiasB3eWM-4/WB9gVT7PrbI/AAAAAAAADD8/RB8_fcvn2rga5rYTtVhrnADMZsUfIpckACJoC/w530-h398-p-rw/IMG_0356.JPG

https://lh3.googleusercontent.com/-KiasB3eWM-4/WB9gVT7PrbI/AAAAAAAADD8/RB8_fcvn2rga5rYTtVhrnADMZsUfIpckACJoC/w530-h398-no/IMG_0356.JPG


...
____________________
Rish Horror delenda est!
Освен това смятам, че Ужасът на Риш трябва да бъде отстранен!
____________________________________________________________
Закон на Мърфи: Приятелите идват и си отиват. Враговете се натрупват!
Сря Ное 09, 2016 12:46 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
donzezi



Регистриран на: 15 Апр 2014
Мнения: 130
Местожителство: Пловдив

Мнение Все още не мога да кача снимки от Гугъл фото . Отговорете с цитат
Здравейте ,
изчетох темата и пробвах различни варианти , но все още не мога да кача снимки от Гугъл фотото.

Пример:

[img]https://lh3.googleusercontent.com/Y-AmWTMi9AjLznWzReFF1P_qY8ftH0HHZebDaHJr2huEIWA4cYnwLBDNHYBvK8uLtIpGaKM0b52djAocegO2UZkY_h1-Cn0Sydj2NyAYQgIieJnvCcovMKIuscb6PLIX2uyPIyaZ2vv7bW4ef_MUbwBOuSNQjmQzVA89t01yaGLu4p6exxl7iQJWFzinBYuzZjEgKEWw2poaa9n6oUW687KEQlQzkNNwvRKgMzEcZdpi8RBYi7of23fLZmtuesp7fFoBpTenVtXx_HEBcqliZDibLsZTjPAC7ehc7vAW0C4Y091gdaQALZhxqz07hHuPN9tws1lvVgnwlep9R9wqxqtBHnQiExE6FMM2jB8egyEq5tQclJ14xHDuz5h87pyfjXLSm_LzzhDA6H1eXoKjMLlw6vJcb0E7HuaOTGbZgc1jyJeXpSzJH7XKpCly8XJP96zqmviFKIJj_VGFDdTjVDzn9AMUtGIGO28WkunkMM1bCSimYe52eOlHI4dh857u1ZNxXjh_UtkOcnpLLN6lAVCDHrprC1HQcOtZII_fWEwUTzIfrg5sqfrIi_QFBIuRstuDuV-d_bV9SGEdTZzYTdO9XSsM-xR2sm71lXcEXiz_6jMSTPUVA7EAXMFMHYbO8fqlFfzavKW9TQxl1N7qukbeSdP8SoaAJOzv-sZ18g=w1280-h628-no[/img]

_________________
Избягвам употребата на БДО, ПКС, ИОМ, ИБПУ, ССОБ и телефонен способ ,но ми се налага !!!
Пон Яну 30, 2017 10:14 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Сотиров



Регистриран на: 28 Юли 2008
Мнения: 3360
Местожителство: София

Мнение Едно решение Отговорете с цитат
Докато се мъчиш, пусни я като линк към страница:

Снимка
Пон Яну 30, 2017 11:26 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
аngel



Регистриран на: 02 Юни 2015
Мнения: 1935

Мнение Re: Все още не мога да кача снимки от Гугъл фото . Отговорете с цитат
donzezi написа:
Здравейте ,
изчетох темата и пробвах различни варианти , но все още не мога да кача снимки от Гугъл фотото.

Пример:

[img]https://lh3.googleusercontent.com/Y-AmWTMi9AjLznWzReFF1P_qY8ftH0HHZebDaHJr2huEIWA4cYnwLBDNHYBvK8uLtIpGaKM0b52djAocegO2UZkY_h1-Cn0Sydj2NyAYQgIieJnvCcovMKIuscb6PLIX2uyPIyaZ2vv7bW4ef_MUbwBOuSNQjmQzVA89t01yaGLu4p6exxl7iQJWFzinBYuzZjEgKEWw2poaa9n6oUW687KEQlQzkNNwvRKgMzEcZdpi8RBYi7of23fLZmtuesp7fFoBpTenVtXx_HEBcqliZDibLsZTjPAC7ehc7vAW0C4Y091gdaQALZhxqz07hHuPN9tws1lvVgnwlep9R9wqxqtBHnQiExE6FMM2jB8egyEq5tQclJ14xHDuz5h87pyfjXLSm_LzzhDA6H1eXoKjMLlw6vJcb0E7HuaOTGbZgc1jyJeXpSzJH7XKpCly8XJP96zqmviFKIJj_VGFDdTjVDzn9AMUtGIGO28WkunkMM1bCSimYe52eOlHI4dh857u1ZNxXjh_UtkOcnpLLN6lAVCDHrprC1HQcOtZII_fWEwUTzIfrg5sqfrIi_QFBIuRstuDuV-d_bV9SGEdTZzYTdO9XSsM-xR2sm71lXcEXiz_6jMSTPUVA7EAXMFMHYbO8fqlFfzavKW9TQxl1N7qukbeSdP8SoaAJOzv-sZ18g=w1280-h628-no[/img]


Ведрин беше отделил време и разработил начина.
1.Преди качване от Гугъл фото във форума, , в самото Гугъл фото промени настройките на снимката - цвят, контраст, и ги запамети. При това адресът й става много по-кратък, горе е огромен.
2. Качвай снимки само когато не си се логнал в профила си - така адреса на снимката също става много по-кратък. Направи албума обществен , но после излез от профила си и тогава качвай .
3.Най важното - накрая на адреса на снимката има символи след равно - в случая =w1280-h628-no. Това се изтрива и заменя с %3Ds1000-tmp.jpg. Не забравяш да сложиш накрая [/img] . Цифрата 1000 може и да е 800, 900 - това е грубо казано размера .
Да видим получава ли се при твоята снимка :

Ето я , става. С няколко опита ще се получи Smile
За да разбереш как се получава, отвори това мнение като цитат и ще видиш разликите в адресът / линка / на успешно качената снимка и в твоят опит за качване , така се вижда точно къде е проблема и как се избягва
Вто Яну 31, 2017 1:27 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Сотиров



Регистриран на: 28 Юли 2008
Мнения: 3360
Местожителство: София

Мнение Удобство или мъка? Отговорете с цитат
Наблюдателю, ти и Ведрин сигурно се оправяте с този извратено сложен алгоритъм за качване на снимки от Гугъла. Но ние обикновените потребители? Преди време опитах да кача една-две снимки и си взех белята. Тогава с Ристо теглихме една майна на Гугъла и аз си останах в склада на photobucket.com. Понеже там изчерпах лимита си (който е огромен), направих си втора регистрация. Качваш елементарно снимките си, после им взимаш кодовете и това е. Ако искаш, можеш да ги пуснеш като "пощенски марки", които да се отварят в голям формат. Има си и редактор на изображенията. Какво му трябва повече на човек? Може би една бира... Very Happy

Да отбележа отново един твърде досаден проблем. Заради някои цитати текстът на страницата става неимоверно дълъг и тя излиза извън екрана. Налага се да движим лентата наляво-надясно. В нашия случай страницата е три пъти по-широка! Защо се случва така и не може ли автоматично да се коригира? Преди време се оплаках и тогава Марияна го оправи ръчно. Но това очевидно не е решение на проблема. Например любимата ми страница на Илчо Войвода за растенията редовно е извън формата, но поне не с много. Защо?
Вто Яну 31, 2017 10:28 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
stefan_iliev38



Регистриран на: 25 Сеп 2009
Мнения: 3270
Местожителство: Кюстендил; София, кв. „Овча купел"

Мнение Re: Удобство или мъка? Отговорете с цитат
Сотиров написа:
... с този извратено сложен алгоритъм за качване на снимки от Гугъла. Но ние обикновените потребители?...

Извратено сложен алгоритъм!? Е, толкова ли е трудно да се замени =w1280-h628-no с %3Ds1000-tmp.jpg?!?

Сотиров написа:
Да отбележа отново един твърде досаден проблем. Заради някои цитати текстът на страницата става неимоверно дълъг и тя излиза извън екрана. Налага се да движим лентата наляво-надясно. В нашия случай страницата е три пъти по-широка! Защо се случва така и не може ли автоматично да се коригира? Преди време се оплаках и тогава Марияна го оправи ръчно. Но това очевидно не е решение на проблема. Например любимата ми страница на Илчо Войвода за растенията редовно е извън формата, но поне не с много. Защо?

Колко пъти да го дискутираме и да го копираме решението на този "проблем"!?
На предходната страница например (само 5 мнения преди настоящото мнение):

stefan_iliev38 написа:
За определяне размера (големината) на снимката, който да се показва във форума: Това става много лесно с Гугъл Фото/Гугъл Снимки:

stefan_iliev38 написа:

dido написа:
...
Една молба също - ако е удобно да намалиш хоризонталния размер на привързаните снимки. Ако са твърде широки, за да четем текста се налага се да скролваме наляво-надясно.

nabludatel50 написа:
Едно въпросче от незнаещ, как се прави това "скролване", за което говори Дидо, за да не се получава толкова дълъг текста?
...
Става въпрос за големината на снимките - не е необходимо във форума да се изобразяват толкова големи снимки - на по-малки екрани трябва да се превърта наляво-надясно и нагоре-надолу, за да се разгледа цялата снимка. Но още по-неудобно е, че и редовете на текста стават прекалено дълги (колкото е дължината на снимката) и е необходимо за всеки ред да превърташ наляво-надясно, за да го прочетеш.

За целта: Цифрите в края на адреса на изображението показват размера на изображението: ...w1274-h955... . Изтриват се символите за дължината и височината след w (тоест изтриват се 1274-h955, но символите след 955 НЕ се изтриват!) и се дописва желаната дължина на изображението. За форума най-подходяща е 800 пиксела: ...w800...

В случая с намереното от Vedrin решение за адресите на снимките в Гугъл Фото - добавя се не ...=w800..., а ...%3Ds800-tmp.jpg

Ако се публикува връзка към интеренет адрес, който е много дълъг, също се получава удължаване на редовете и неудобно четене.
За целта може интернет адресът да се замени с по-кратък текст, който описва връзката:

[url=прекалено дълъг интернет адрес]Кратко описание на прекалено дългия интернет адрес[/url ]

Сотиров написа:
... аз си останах в склада на photobucket.com. Понеже там изчерпах лимита си (който е огромен), направих си втора регистрация. Качваш елементарно снимките си, после им взимаш кодовете и това е. Ако искаш, можеш да ги пуснеш като "пощенски марки", които да се отварят в голям формат. Има си и редактор на изображенията. Какво му трябва повече на човек? Може би една бира... Very Happy
stefan_iliev38 написа:
П. П. Фотокофата (Photobucket) се оказа много тромава и нефункционална. Много време се изисква, за да се изпълнят прости команди (например изтриване на снимката), често изисква да докажеш, че ни си бот (показва ти 12 малки снимки и ти трябва да маркираш тези на които има дървета, или билбордове, или пътни знаци, или витринана магазин - веднъж 3 пъти не успях да се справя Very Happy ). 14 снимки заеха 2 процента от цялото ми пространство (2 гигабайта безплатно). Следователно то би стигнало само за около 700 снимки? Снимките се качват в точно определени резолюции - максималната е едва 1024х768, тоест много малка за детайлни снимки. При сваляне на снимката (както при Фликър) НЕ се запазва оригиналното име на файла. Снимката се сваля в резолюцията, в която е качена на сайта, а НЕ в оригиналната резолюция. НЕ можех да сваля целия албум наведнъж (многократно ми даваше грешка), а в него имаше една 14 снимки. При публикуване на снимката във форума НЕ може снимката да се покаже с произволна желана резолюция, а само в тази резолюция, с която е качена в Photobucket). Има и още...
Изобщо - за качване на единични снимки от време на време във форума - става. За цялостно решение, бързина и функционалност - не.
____________________
Rish Horror delenda est!
Освен това смятам, че Ужасът на Риш трябва да бъде отстранен!
____________________________________________________________
Закон на Мърфи: Приятелите идват и си отиват. Враговете се натрупват!
Вто Яну 31, 2017 11:18 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Сотиров



Регистриран на: 28 Юли 2008
Мнения: 3360
Местожителство: София

Мнение Нещо не се разбираме Отговорете с цитат
Стефане, пропуснал си два елемента от съвета на Ведрин. Сигурно си свикнал с Гугъла и цялата процедура не те мъчи, но на мен ми скъса нервите. Имах и други неприятности с моя албум, макар и състоящ се само от две-три снимки. Но да не досаждам с лични преживелици, за които сигурно сам съм си виновен. А с фотокофата никога не съм имал усложненията, за които споменаваш. Качвам (мога цяла група снимки), взимам кода и това е. Вярно, напоследък станаха отвратително досадни с някакви реклами, но сигурно и за тях си има чалъм. В крайна сметка всеки си свиква с обувките и чуждите неизбежно го убиват.

За ширината на страницата. Не те разбирам. Тази страница, на която в момента пишем, няма големи снимки. Има дълги текстове, които излизат далеч навън. Защо сега, като пиша мнението си, редовете автоматично се вграждат в рамката, а при цитата на адреса от Гугъла редът е три пъти по-дълъг?
Вто Яну 31, 2017 11:32 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
stefan_iliev38



Регистриран на: 25 Сеп 2009
Мнения: 3270
Местожителство: Кюстендил; София, кв. „Овча купел"

Мнение Re: Нещо не се разбираме Отговорете с цитат
Сотиров написа:
... Но да не досаждам с лични преживелици, за които сигурно сам съм си виновен...

Не досаждаш. Ако желаеш, някой ден може да свържем компютрите си и да ти покажа някои тънкости на Гугъл Фото.

Сотиров написа:
А с фотокофата... Вярно, напоследък станаха отвратително досадни с някакви реклами,...

Ама и отвратително досадни реклами ли трябва да се добави към дългия списък с недостатъци на фотокофата? Smile

Ивайло Христов (ivailo.hr) по едно време упорито качваше своите снимки в руски сайтове, където беше пълно с
реклами на разголени жени. Макар за някои това да е приемливо, все пак форумът има и детска посещаемост.

Сотиров написа:
За ширината на страницата. Не те разбирам. Тази страница, на която в момента пишем, няма големи снимки. Има дълги текстове, които излизат далеч навън. Защо сега, като пиша мнението си, редовете автоматично се вграждат в рамката, а при цитата на адреса от Гугъла редът е три пъти по-дълъг?

Защото твоето мнение се състои от много отделни думи, които лесно могат да се пренесат на нов ред.
А цитатът на адреса от Гугъла се състои само от една дума. Нека програмистите да обяснят по-подробно.

____________________
Rish Horror delenda est!
Освен това смятам, че Ужасът на Риш трябва да бъде отстранен!
____________________________________________________________
Закон на Мърфи: Приятелите идват и си отиват. Враговете се натрупват!
Вто Яну 31, 2017 12:41 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ndamov



Регистриран на: 08 Мар 2017
Мнения: 212
Местожителство: София

Мнение Помощ... Отговорете с цитат
Чувал съм за човек, започнал да се дави, но го било срам да извика за помощ и тихичко прошепвал "помощ, помощ бе..." та и аз - прочетох всичко по темата и пак не мога да се справя. Пробвах да кача снимка - моите са в Гугъл снимки и линковете си се качват хубаво - и тържествено се появи написан адреса или както там се казва на снимката, но не и самата тя. Може ли някой да обясни като за идиот - демек за мене - как да кача снимки от Гугъл? Знам, че е писано сто пъти преди и се извинявам; просто темите ми с линкове стават дървени. Благодаря предварително, поздрави, Н.
Вто Сеп 12, 2017 12:17 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
didogen



Регистриран на: 15 Дек 2011
Мнения: 1479
Местожителство: kleta majka balgariq

Мнение Re: Помощ... Отговорете с цитат
ndamov написа:
Чувал съм за човек, започнал да се дави, но го било срам да извика за помощ и тихичко прошепвал "помощ, помощ бе..." та и аз - прочетох всичко по темата и пак не мога да се справя. Пробвах да кача снимка - моите са в Гугъл снимки и линковете си се качват хубаво - и тържествено се появи написан адреса или както там се казва на снимката, но не и самата тя. Може ли някой да обясни като за идиот - демек за мене - как да кача снимки от Гугъл? Знам, че е писано сто пъти преди и се извинявам; просто темите ми с линкове стават дървени. Благодаря предварително, поздрави, Н.

Пробвай да сложиш линковете между тези [img][/img]. Тях ги вземаш от инструментите докато пишеш или редактираш мнение.
П.С. По един линк между две, нали?

_________________
"Пирони,не питони, аз искам върхове!" - Боян Петров R.I.P.
"Пътувайте докато можете!" - Тихомир Севов R.I.P.
Вто Сеп 12, 2017 1:20 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ndamov



Регистриран на: 08 Мар 2017
Мнения: 212
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
[img]https://photos.google.com/photo/AF1QipMa4otrMYh61zc8G6zOKybqGlk67ipCUNb3SKnR[/img

Само това излиза - да не бъркам нещо с линка?

[img]https://photos.app.goo.gl/uMrpfdJCtuWeMgVv2[/img]
Вто Сеп 12, 2017 1:39 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
аngel



Регистриран на: 02 Юни 2015
Мнения: 1935

Мнение Отговорете с цитат


Нема страшно- всички сме се мъчили да го налучкаме.Eто една от твоите снимки качена. Отвори това мнение като цитат и виж къде са разликите в твоето и това качване: не копираш целият адрес на снимката , и накрая има едно =, което се трие заедно с всичко след него и се замества с това :%3Ds950-tmp.jpg - това е формула, която Ведрин откри и предостави да качване на снимки от Гугъл фото.
Има и по-лесен и кратък начин : правите си блог в BLOGGER - той е също гугълски. Там снимки се качват много лесно от Гугъл фото, даже албумите ти излизат по подразбиране в блога и се качва само с кликане. От BLOGGER снимките вече са автоматично готови JPEG формат и много лесни за качване, в PLANINA

_________________
https://blogailiev.blogspot.com
Вто Сеп 12, 2017 3:33 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Сотиров



Регистриран на: 28 Юли 2008
Мнения: 3360
Местожителство: София

Мнение Нова енигма Отговорете с цитат
Втора седмица работя дене-ноще над поправките на моите безценни пътеписи. Very Happy Процедурата е следната: отварям страницата в нашия форум, на която вместо снимки се мъдрят гнусните спидометри на "склада" Photobucket. Все пак успявам по номера на снимката в "склада" да я открия в моя архив. Оттам я качвам в новия "склад" Imgur. Взимам новия адрес и поправям текста във форума. Дотук съм преработил 1000 снимки! Остават още няколко по-дребни мнения. Между другото нека обърна внимание на редовните участници във форума, че много снимки на някои от тях са се загубили и на тяхно място стоят автомобилни знаци. Не е лошо да прегледат старите си мнения.

Забелязах един странен феномен, който не ми е по силите. Някои от тукашните пътеписи съм публикувал със съкращения във форума на един приятел. А там, въпреки че адресите на снимкте са същите (във Photobucket), те се виждат безпрепятствено! Защо е тази аномалия, от която страда нашият форум и най-вече аз? Ето едно сравнение в действие: отваряме рубриката във форума на моя приятел

Кукерите в другия форум

Всички снимки са налице с адресите си. Например втората има адрес https://2img.net/h/i236.photobucket.com/albums/ff116/Logician_photos/DSC00261.jpg
(Истинско щастие е, че адресът съдържа без промени номера DSC00261, под който снимката фигурира в моя архив. Иначе, ако "складът" променяше адресите, щеше да е трагедия!)

А сега да видим какво става в нашия форум. Ето моя разказ тук:

Кукерите в нашия форум

Снимките ги няма. Изключение е първата снимка, но и тя крие тайна! Тя също беше заменена със спидометър като останалите. Когато се опитах да я отворя в нов прозорец, за секунди се мярна нейният адрес - същият, който преписах по-горе, с номера DSC00261, и дори се видя самото изображение. Много бързо обаче адресът се замени с някаква абракадабра, а изображението от снимката се замени с някакви реклами. И тогава... о, чудо! Снимката се появи на страницата с мнението (след релодване)! Радостта обаче ще е кратка, защото снимката отново ще изчезне и ще се замени със спидометъра. Ето, в момента, в който пиша, първата снимка с кукери се вижда в мнението ми, но изчезна втората, с която бях пробвал преди това. Чудо на чудесата!

Не се надявам някой да разгадае тази тайна, особено когато са намесени кукери - може би те са прогонили злите духове от форума на моя приятел и са ги натикали тук? Въпросът обаче остава: защо в онзи форум всичко е наред, а тук не е? Shocked
Сря Май 02, 2018 9:06 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
Не е до форумния софтуер.
Възможно е фотобъкета да засича и брои от кой сайт идват заявките за картинки и ако нашия форум влиза в някаква черна ранглиста, да сервира плява.

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Сря Май 02, 2018 9:30 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Сотиров



Регистриран на: 28 Юли 2008
Мнения: 3360
Местожителство: София

Мнение Твърде вероятно! Отговорете с цитат
Благодаря, Дидо, май "ония" цапат и мажат, както им скимне. Утре-другиден ще сменя адресите на снимките си в темите за кукерите. Да не помисли някой, че "ония" са проявили благосклонност, мамицата им! Cool
Сря Май 02, 2018 10:01 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Проблеми и препоръки Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Страница 4 от 8

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov