ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
milolab

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Връзки Предишната тема
Следващата тема
milolab
Автор Съобщение
Psychosapiens



Регистриран на: 07 Сеп 2010
Мнения: 344
Местожителство: Пловдив

Мнение milolab Отговорете с цитат
http://www.milolab.com/
Някой има ли наблюдения ?
Харесват ми много параметрите на спалните чували, но няма цени...
Предпочитам да поразпитам преди да звъня да питам тва онва.

_________________
Know your Body. Know your Mind. Know your Substance. Know your Source
Вто Окт 12, 2010 9:54 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
albena :-)



Регистриран на: 16 Яну 2009
Мнения: 700

Мнение Отговорете с цитат
този доста ми допада като параметри http://www.milolab.com/article?id=3343&ctxid=1702&lang=bg

айде като научиш цени да споделиш Smile
Вто Окт 12, 2010 10:37 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Psychosapiens



Регистриран на: 07 Сеп 2010
Мнения: 344
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Мале.... не мога да го напиша с цифри къса ми се сърцето ще пробвам с букви.
Чувалчето е четиристотин и двадесет лева. Shocked

По принцип било само на място в магазина в Сф пазаруването за наложен платеж трябвало да се доуточни.

_________________
Know your Body. Know your Mind. Know your Substance. Know your Source
Вто Окт 12, 2010 12:34 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
Доста солидна цена като за чувал, шит в България, с несертифициран температурен обхват.

В тоя ценови клас бих купил модела на CAMP ED 500 PRO. Навън се намира за по 320-380 лева, у нас Намасте го дават за 600.

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Вто Окт 12, 2010 2:15 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Psychosapiens



Регистриран на: 07 Сеп 2010
Мнения: 344
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Аз май ще се задоволя с Vango Rolling Eyes

Целта на темата ми беше инфо относно качеството на фирмата дали някой е взимал нещо от там било то чувал,дреха или каквото там продават ?
Ходил ли е някой в магазина ? Тия мноо ли са отворени,че ми казват такава цена а Duel

_________________
Know your Body. Know your Mind. Know your Substance. Know your Source
Вто Окт 12, 2010 5:59 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
albena :-)



Регистриран на: 16 Яну 2009
Мнения: 700

Мнение Отговорете с цитат
dido написа:
Доста солидна цена като за чувал, шит в България, с несертифициран температурен обхват.

В тоя ценови клас бих купил модела на CAMP ED 500 PRO. Навън се намира за по 320-380 лева, у нас Намасте го дават за 600.


http://www.telemark-pyrenees.com/shop/index.php?cPath=3_498_499&osCsid=2fdfb45ca169901961dbaa428760dbfd

проверих, доставката до БГ е 28 евро обаче.....
а иначе CAMP ED 500 PRO ми е много мерак да купя
Чет Окт 14, 2010 8:46 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
slavei



Регистриран на: 07 Авг 2007
Мнения: 261

Мнение Отговорете с цитат
dido написа:
Доста солидна цена като за чувал, шит в България, с несертифициран температурен обхват.

В тоя ценови клас бих купил модела на CAMP ED 500 PRO. Навън се намира за по 320-380 лева, у нас Намасте го дават за 600.


Чакай малко, 420 лв за кой модел на Мило? Силно се съмнявам толкова да струва трекер модела, към който е далa линк Албена.
Предполагам, че 420 лв е най-скъпият им модел - Хималая, който не може да се сравнява с CAMP 500 PRO. (различни типове са)

Относно качеството на българското Мило - бих казал, че си заслужават парите.

Тоя CAMP ED 500 PRO определено има готини параметри. Smile

Чувал за пролет, лято есен ползвам един на ферино от който съм доволен. Зимата заради теглото си също върши хубава работа по мизерни хижи, такива без отопление или заслони. Просто хвърлям отгоре няколко одеяла.
марка: Ферино
серия lightec
model 700 lady - дамските модели са по-къси, но количеството пух е същото спрямо мъжкия (не знам дали важи за всички марки). Съответно е малко по-дебел и по-топъл. Аз съм 172 см и се събирам на "косъм" Smile
тегло 700 грама
темп на комфорт за мъже: +1; за жени: +5,9 (температурата отговяря при спане без палатка. Поне за моя организъм.)
цена: 227 в сайта на магазин Алпи
Общо взето го препоръчвам, но трябва да се има в предвид, че съм го купувал през 2009-та и междувременно може да се е появило нещо по-добро на пазара за тия пари.
Пон Окт 31, 2011 12:45 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
Мараба Слави,

малко е стара темата, но коментирания чувал е този - http://www.yakobg.com/bg/nachalo/details/489/198/turisticheski-i-alpiyski-stoki/spalni-chuvali---letni-zimni-trisezonni/trisezonni-spalni-chuvali/spalen-chuval-milo-trekker

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Пон Окт 31, 2011 3:54 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
slavei



Регистриран на: 07 Авг 2007
Мнения: 261

Мнение Отговорете с цитат
dido написа:
Мараба Слави,

малко е стара темата, но коментирания чувал е този - http://www.yakobg.com/bg/nachalo/details/489/198/turisticheski-i-alpiyski-stoki/spalni-chuvali---letni-zimni-trisezonni/trisezonni-spalni-chuvali/spalen-chuval-milo-trekker



Ебаси цената Shocked Последния път като им исках оферта Хималая струваше 350 лв, а сега 560 лв.

пп
Вярно е стара. Не бях чел този раздел до сега и затова така съм се объркал (темата беше от последните)
Вто Ное 01, 2011 1:19 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Връзки Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov