ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
път до х. пионерска

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Рила Предишната тема
Следващата тема
път до х. пионерска
Автор Съобщение
сия



Регистриран на: 03 Сеп 2007
Мнения: 5

Мнение път до х. пионерска Отговорете с цитат
искаме да отидем до седемте рилски езера. въпросът ми е докъде може да се стигне с лека кола (например до х. пионерска може ли) и оттам колко е пътя до езерата. има ли някой, който е ходил с деца там? мойте са на 6 и 2 и половина и се чудя дали с тях ще мога да мина прехода
Пон Сеп 03, 2007 2:19 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
От хижа Пионерска до х.Рилски езера го дават 1:30 часа, до х.Седемте езера 2:30 часа. Двегодишното май ще трябва да го носите като багаж повечето време. Така ми се струва.
Пон Сеп 03, 2007 3:48 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
сия



Регистриран на: 03 Сеп 2007
Мнения: 5

Мнение Отговорете с цитат
а до пионерска с лека кола стига ли се. то за двегодишното ми е ясно. то и на витоша трудно се качва.
Пон Сеп 03, 2007 4:07 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Не съм ходил там. Дават го 15 км асфалт от Сапарева баня. Не би трябвало да е проблем лятно време.
Успех!
Пон Сеп 03, 2007 6:21 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
itilien



Регистриран на: 10 Юли 2007
Мнения: 84
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Миналата година август месец се качвах от там. Стигнахме с колите (пежо 307 и другата я забравих каква беше) до самата х.Пионерска. Пътя там около и малко преди хижата беше поразкопан - някакви дренажи се правеха, но нямаше проблем да се мине. Тая година обаче не знам как е положението. Мислещ казва, че пътя бил час и половина, но аз мисля че е повече. Като цяло, в началото пътя е доста стръмен и с отвратителен чакъл. Мори доста нагоре, а надолу подбива краката. Не мисля, че толкова малко дете изобщо ще стигне до някъде. Ще трябва да го носите изцяло. И имайте предвид, че стигането до х.Рилски езера не е стигане до самите езера. Нататък има още ходене, а за да се обиколят всичките езера трябва още катерене към окото и сълзата, където също е стръмничко.
Пон Сеп 03, 2007 9:01 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
itilien написа:
Мислещ казва, че пътя бил час и половина, но аз мисля че е повече. Като цяло, в началото пътя е доста стръмен и с отвратителен чакъл. Мори доста нагоре, а надолу подбива краката. Не мисля, че толкова малко дете изобщо ще стигне до някъде. Ще трябва да го носите изцяло. И имайте предвид, че стигането до х.Рилски езера не е стигане до самите езера. Нататък има още ходене, а за да се обиколят всичките езера трябва още катерене към окото и сълзата, където също е стръмничко.


Така го пишат. Аз винаги си умножавам с коефициент, като си знам възможностите. Така и всеки друг си знае и си прави сметката. Пък и времената се дават без почивки. Wink
Вто Сеп 04, 2007 9:48 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
сия



Регистриран на: 03 Сеп 2007
Мнения: 5

Мнение Отговорете с цитат
благодаря ви за отговорите. ние в крайна сметка се отказахме да ходим поради лошото време - с деца си е опасно, а ние бяхме с три - на 2 и половина, 4 и 6. но ходихме до стобските пирамиди и кирилова поляна, където беше страхотно - качването не е много, хубав път и може да се ходи с деца Very Happy
Пон Сеп 10, 2007 3:04 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6372

Мнение Отговорете с цитат
Добре, че сте проявили благоразумие - времето не беше като за хлапета по чукаря тия дни Very Happy
Пон Сеп 10, 2007 3:16 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Рила Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov