ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Първи сняг 2007
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Обща дискусия Предишната тема
Следващата тема
Първи сняг 2007
Автор Съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Първи сняг 2007 Отговорете с цитат
Дойде време за правене на снежни човеци по планината. Първият сняг и виелицата ни свари ни в района на Тевното езеро в Пирин. Ето няколко кадъра, снимани на 8-и Септември 2007:







Хората от последната снимка трябваше да ми дадат някакви контакти, за да им я пратя. Нещо се разминахме обаче. Нека ми изпратят съобщение по кюто в профила ако прочетата темата...

Поздрави Smile
Нед Сеп 09, 2007 12:19 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
irmelinda



Регистриран на: 07 Май 2007
Мнения: 39

Мнение Отговорете с цитат
юпиии!

Честит първи сняг!

_________________
„Нещата не се променят. Човек просто променя начина, по който ги вижда, това е всичко.“ - Карлос Кастанеда
Нед Сеп 09, 2007 12:38 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Kat



Регистриран на: 08 Юли 2007
Мнения: 872

Мнение Отговорете с цитат
още снимчици Wink





и от мен поздрави Cool
Нед Сеп 09, 2007 12:46 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Тая година нещо подрани май. Уж топла година... Вчера бях в Хисар, от шосето гледам на Стара планина някъде от 1900м нагоре снаг.
Нед Сеп 09, 2007 5:49 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
Мани ми в Пирина беше до около 1500 снега... горе при Тевното 50 см долу горе беше натрупало, на места 70 см и повече навято Sad
Нед Сеп 09, 2007 6:11 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
goro_levskara



Регистриран на: 04 Дек 2006
Мнения: 307
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Супер, отдавна не бях гледал снимки, на които има сняг и езерата не са замръзнали. Браво, много добри попадения Laughing Laughing Laughing Надявам се ще драснете и по някой ред Wink
... А иначе аз лично не си спомням кога за последно снегът е падал по планините още в началото на септември. Май зимата ще бъде тежка и сурова, но нека да не съм лош пророк Oops
Нед Сеп 09, 2007 10:52 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
goro_levskara написа:
Май зимата ще бъде тежка и сурова, но нека да не съм лош пророк Oops


Не значи. Може да е тежка, може и да не е. (Ставам за метеоролог Wink ) Просто трябва да свикнем с резките климатични промени и катаклизми. Климатът в днешно време е вече такъв!
Пон Сеп 10, 2007 9:23 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Отговорете с цитат
Снимката с тия пичове на Превалски ез. е мнго яка.! Laughing Ама как се е нахилил в снега гол до кръста! Cool Браво, браво!

Между другото снега вече почти го няма в Пирин. Тая сутрин е на петна над 2550-2600 м н. в. Вероятно до довечера и той ще зачезне, ако не навали нов сняг. Дават уж валежи тая нощ.
Вто Сеп 11, 2007 11:00 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
А, мани той се търка целия със сняг, после се къпа в езерото Smile

Хъм тука има сняг по Витоша, не е като да се е стопил...
Вто Сеп 11, 2007 11:13 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Отговорете с цитат
Витоша е в друг климатичен пояс явно! Bleh
Вто Сеп 11, 2007 12:04 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
bojidar



Регистриран на: 27 Юни 2007
Мнения: 22
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
"Витоша е в друг климатичен пояс явно! Bleh", географията си казва думата. тра-ла-ла тра-ла-ла тра-ла-ла
Снимките са много яки. Браво !!!.
Аз имам един спомен от далечната 88 г., когато бях на 9 г. и с нашите ходихме на Урдини езера. Тогава беше 9 септември и нищо не предвещаваше, че на сутринта като се събудим палатката ще бъде покрита от сняг. Тъй като до обяд времето си беше екстра и до вечерта се развали и през ноща заваля сняг.
Вто Сеп 11, 2007 4:21 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Kat



Регистриран на: 08 Юли 2007
Мнения: 872

Мнение Отговорете с цитат
Бе не е точно същото Wink
Времевия интервал - да, ама аз примерно имах в предвид, че евентуално може и да завали, и си взех и ръкавици, и зимната ми шапка, и гети. Така ние се оказахме едни от малцината, които бяха добре екипирани, другите вървяха с плитки чепички с овързани найлони на краката Very Happy
Вто Сеп 11, 2007 11:51 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
Stoyan



Регистриран на: 30 Май 2007
Мнения: 14
Местожителство: София, Казанлък, Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Браво Дидо за снимките Smile

Абе то и за иглута сняг натрупало достатъчно,
ще мушна триона за секи случай в раницата Wink

Спииди дочувам че ще идваш тоя уикенд, верно ли?, драго ще ми е.
Сря Сеп 12, 2007 10:26 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Speedy



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 2551
Местожителство: Неврокопъ

Мнение Отговорете с цитат
Stoyan написа:
Браво Дидо за снимките Smile

Абе то и за иглута сняг натрупало достатъчно,
ще мушна триона за секи случай в раницата Wink

Спииди дочувам че ще идваш тоя уикенд, верно ли?, драго ще ми е.


Ами така смятам, но има една немалка вероятност и да не успея. Все пак ще гледам да съм на линия. Дано да разкарам проблема. Confused
Сря Сеп 12, 2007 4:40 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Kat



Регистриран на: 08 Юли 2007
Мнения: 872

Мнение Отговорете с цитат
И тъй, снега за 2008 падна. Някой да е бил в планината и да е направил снимки? Rolling Eyes
Пет Сеп 19, 2008 10:32 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Обща дискусия Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov