ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
С две мацки на Черни връх посред нощ...

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Витоша Предишната тема
Следващата тема
С две мацки на Черни връх посред нощ...
Автор Съобщение
ferdi_mruvkata



Регистриран на: 27 Авг 2009
Мнения: 640

Мнение С две мацки на Черни връх посред нощ... Отговорете с цитат
Здравейте колеги Smile

Вчера след работа направих едно качване на Черни връх с две мацки. Беше им първото излизане и реших да ги опъна на Лалето нагоре и после на Черни връх пак да ги опъна. В 21 тръгнахме от паркинга на Лалето. за 45-50 мин качихме до края на Лалето. Двете котенца се справиха чудно. Даже се изненадах. От там на пълна луна , свтло като ден, продължихме нагоре. Не съм много сигурен от къде се качихме, но на зиг-заг между Романски и горно лале влека мисля че беше излязохме на горна станция на Романски. Тука писенцата малко изнемогнаха защото на места се потъваше до коляно. Не бяха в стихията си. Тука пак леко се попрецакахме защотото хванахме да вървим под някакъв влек който отива до Черни връх. Абе гадна работа. . ако бях слязал до пътеката за 15 мин щях да го взема разстоянието . . ама уви драпах го повечко. Излезе лек вятър ....лек лек колко да е лек.. ами колкото да ми замръзне цифката Smile Времето беше обаче кристално ясно. София блещукаше много жизнерадостно... сигурно заради наближаващите местни избори ?! Виждаше се Старата. И магистрала Хемус, разни самолети кацаха по летището, един джебчия сви чантата на една мацка в Младост 1А, там до метрото близо, некви се бяха чукнали леко в Бутонец, чакаха КАТ. Абе времето наистина си беше доста ясно Wink От Черни връх бях много разочарован. . ХОРЕМАГ -а беше затворен. Така се бяхме наточили с мацетата за купон... Е купотн имаше - на сетивата. И Рилата се появи от другата страна. Така зловещо белееше в черното. Отразяваше отразената слънчева светлина. И като че ли и тя беше доста спокойна. Така, лигни мога да си говория и до утре, но си стана 23:30 , а си трябваше да се и слиза, че пустия капитализъм ме изисква всяка сутрин навреме и СВЕЖ. Така надолу хванахме по пътеката, тъкмо беше стегнала с приятна коричка отгоре Smile Смъкнахме се на х. Алеко. от там пак на Лалето. Придвидливо си носих лайнонов чувал. Пистата тъкмо беше обработена. Седнах на чувала и за 0 време се спуснах до паркинга при каляската. Долу на лалето някав излезе от трактора дето тъпчеше пистата и учтиво ме попита " Къв си ти тук авеййй, ко прайш на пистата по тва време, а бее, шш, аз за кой я правя тая пита ве , деййй..а ваш...а м...м...а" И аз го поздравих. пожелах му лека нощ. И така.
Останах приятно изненадан от котенцата. Много добре се справиха. Некви помиярки, азиатски. .китайска порода ми казаха че са. Ама за тез пари , толкова Smile Обещах им да ги водя на Ботев следващия път.
Сря Яну 19, 2011 11:22 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dobber



Регистриран на: 04 Дек 2009
Мнения: 244

Мнение Отговорете с цитат
Човек като те чете, ще каже чи си се качил до горе с персийка и сиямка... то било китайки :П Smile
Сря Яну 19, 2011 11:58 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
albena :-)



Регистриран на: 16 Яну 2009
Мнения: 700

Мнение Отговорете с цитат
китайски котенца а Laughing

честити, много върхове да покориш с тях и безаварийно! Smile
Чет Яну 20, 2011 12:29 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mediator37



Регистриран на: 14 Сеп 2010
Мнения: 198
Местожителство: Русе

Мнение Отговорете с цитат
Снимки дай !
Чет Яну 20, 2011 6:48 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ferdi_mruvkata



Регистриран на: 27 Авг 2009
Мнения: 640

Мнение Отговорете с цитат
mediator37 написа:
Снимки дай !


Няма свестни снимки. Нокиа 5800 не се спрява със снимки на тъмно
Чет Яну 20, 2011 3:40 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Весела Ягодова



Регистриран на: 17 Окт 2007
Мнения: 541

Мнение Отговорете с цитат
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Laughing Alcohol Cold Trampoline
РАЗБИВАЩО СМЕШНО Е !!!
Спуках се да се хиля сама в къщи, сега на следващата планина спукана ще ходя Very Happy
Как ни тЪ е срам да пишеш тъй уа Very Happy Very Happy Very Happy
Чет Яну 20, 2011 3:51 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
Честити мачки Smile

И аз съм с новенички котараци, ама така и не ги извадих от раницата тоя уикенд из Балкана, за компенсация ще ги заведа на Мусала другия.
Чет Яну 20, 2011 3:56 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
ferdi_mruvkata



Регистриран на: 27 Авг 2009
Мнения: 640

Мнение Отговорете с цитат
ve_san написа:
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Laughing Alcohol Cold Trampoline
РАЗБИВАЩО СМЕШНО Е !!!
Спуках се да се хиля сама в къщи, сега на следващата планина спукана ще ходя Very Happy
Как ни тЪ е срам да пишеш тъй уа Very Happy Very Happy Very Happy


Ами щом си се спукала, мога да ти препоръчам да се залепиш. . . пробвай с дъвка примерно тра-ла-ла HarHar

Gamina написа:
Честити мачки Smile

И аз съм с новенички котараци, ама така и не ги извадих от раницата тоя уикенд из Балкана, за компенсация ще ги заведа на Мусала другия.


Мерси мерси Wink
Четох аз за похода из Балкана Wink На Мусала става, ама на Ботев по става ;-P
А тоя викенд май ще е зле времето ?!

Bad Mood
Чет Яну 20, 2011 4:17 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
29-30ти имах предвид. Дано не е много зле тогава... Confused Ама зле, зле... колко да е зле. То и миналата зима вятърът се опитваше да ни издуха от въжето, ще се справим и тая Laughing
Чет Яну 20, 2011 4:53 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Витоша Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov