ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Проблем.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Проблеми и препоръки Предишната тема
Следващата тема
Проблем.
Автор Съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
Ристо Туристо написа:
Сигурно нещо аз съм бъгав, но във форумите, в които пиша, дари не ми е идвало на ум да се интересувам кои са модератори/админи.


Освен ако не им кроиш шапката Wink

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Пет Май 08, 2015 11:13 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
dido написа:
Ристо Туристо написа:
Сигурно нещо аз съм бъгав, но във форумите, в които пиша, дари не ми е идвало на ум да се интересувам кои са модератори/админи.


Освен ако не им кроиш шапката Wink

Причини има много за такова нездраво любопитство. Нюанси разнообразни със съответните възможности за адекватен психологически анализ.

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Пет Май 08, 2015 11:17 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
Ристо Туристо написа:
dido написа:
Ристо Туристо написа:
Сигурно нещо аз съм бъгав, но във форумите, в които пиша, дари не ми е идвало на ум да се интересувам кои са модератори/админи.


Освен ако не им кроиш шапката Wink

Причини има много за такова нездраво любопитство. Нюанси разнообразни със съответните възможности за адекватен психологически анализ.


Може може, представи си примерно Mariana1000 с кожени излъскани ботуши, вече модератор, нервно потупва с бича и гледа лошо под фуражката ...
Разбирам му спонтанната реакция на Балканджията - засегнали са му тънката струна Wink

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Пет Май 08, 2015 11:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Balkandjiq



Регистриран на: 19 Ное 2009
Мнения: 582

Мнение Отговорете с цитат
dido написа:

Модераторите в този форум не искат да бъдат третирани като по-различни потребители от всички останали, отдето предполагам иде скриването на статуса (синичко излиза да не е равно на зеленичко, дори и в обикновените разговори).


Много плоско оправдание.Платформата позволява никовете им да ги има и в полето на всеки раздел,и долу в каре и къде ли още не...Да не говоря че и цвета може да се направи да не се различава от на останалите потребители.Ся-не сме от село и не ядем доматите с колците.

Цитат:
Сигурно нещо аз съм бъгав, но във форумите, в които пиша, дори не ми е идвало на ум да се интересувам кои са модератори/админи.


Просто така е по-удобно за всеки един потребител да знае.Кой му е преместил темата,към кой да се обърне ако иска темата му да се слее,премести,редактира нещо по нея което той не може и т.н.С това мисля че всички тук ще се съгласим и няма две мнения по него.Участвам във форум в който разните раздели са с разни модератори.Там дори въпросните са задължени в подписа си да сложат на кой раздел са модератори.Примерно-ник Иванов-в подписа му пише-Модератор раздел "Чушки и домати".

Цитат:
Освен ако не им кроиш шапката


Що винаги трябва с лошото и трябва да се подозира че дадено питане е свързано с някъв нездрав интерес?Ми то и подобно криене на модераторите буди съмнения...

_________________
Планини има много,но Балкана е само един!

http://hubavetz.com/
Пет Май 08, 2015 11:29 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Изказвам се не като модератор, а като обикновен форумец, защото съм си такава.
Не възнамерявах да пиша, но името ми вече се споменава под път и над път, та не мисля че ще е нередно да кажа няколко думи.
Спомена се по-горе и Пешко. Спомняте ли си какво се случи с него, пък той най-безобидно разказваше за срещите си с кучета, кози и магарета. А сега от един месец има хора, които обиждат и нищо не се случва с тях. Нищо чудно, че стават все по-нагли и по-нагли.
Не съм отговаряла на обидите, ако се навежда човек да хвърля камъни по всяко куче, което го лае, той никога няма да стигне до мястото, към което е тръгнал.
Но ме отвращават мъже, които се опитват да се налагат над жените с намеци и обиди за пола им, семейното положение, личния и сексуалния живот. В другите страни за това си има наименование и ако живеехме там щяха да бъдат осъдени за сексуален тормоз.
Та който иска може да се възхищава на такива хора и да нарича грубостта им прямота. Аз лично се радвам, че в този форум са повече другите и благодаря на тези, които ми писаха за да ми кажат по някоя добра дума и да споделят, че не одобряват това което става.
От мен толкова. И това не ми се искаше да пиша, но знаете, колкото и човек да не се засяга от обидите, все пак не е лесно за жена да търпи подобни гнусни изказвания. Особено когато виновниците продължават да се държат все така нагло и безпардонно...

П.П. Дидо, ти не се радвай много, защото Балканджията вече те знае, че си от модераторите и следващата му фантазия ще бъдеш ти. Не напразно човекът иска да знае и вашите имена. Сега сигурно рови за снимки... Wink

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Пет Май 08, 2015 11:31 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
Balkandjiq написа:
dido написа:

Модераторите в този форум не искат да бъдат третирани като по-различни потребители от всички останали, отдето предполагам иде скриването на статуса (синичко излиза да не е равно на зеленичко, дори и в обикновените разговори).


Много плоско оправдание.Платформата позволява никовете им да ги има и в полето на всеки раздел,и долу в каре и къде ли още не...Да не говоря че и цвета може да се направи да не се различава от на останалите потребители.Ся-не сме от село и не ядем доматите с колците.



Не може. Новите да, но тази е твърде стара.

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Пет Май 08, 2015 11:32 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
vedrin



Регистриран на: 25 Авг 2010
Мнения: 5781
Местожителство: 1116 m н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Ристо Туристо написа:
Сигурно нещо аз съм бъгав, но във форумите, в които пиша, дори не ми е идвало на ум да се интересувам кои са модератори/админи.

В зората на ползването на Интернет за граждански цели, преди измислянето на HTTP протокола и WWW сървърите, най-близкото съответствие на днешните форуми, социални мрежи и тем подобни неща бяха така наречените newsgroups. Те работят въз основа на друг протокол (NNTP) и една съществена тяхна особеност е че са напълно разпределени и участниците в тях -- равнопоставени. Няма собственик на публикуваното съдържание, няма централно място на което то се съхранява, липсват и администратори и модератори. Единствената формалност беше, че за да бъде основана нова newsgroup-a трябваше да се проведе гласуване и да се събере някаква подкрепа от желаещи да четат или пишат по дадена тематика в нея. На мен лично такъв начин на работа и до днес ми се вижда много по-добър от разни други, но трябва да призная също че постепенно с появата на повече различни участници в тези newsgroup-и, се увеличи с порядъци и количеството на боклука в тях до такава степен че спрях да ги поглеждам дори, въпреки всичките ми симпатии и това че съм допринасял в някои от тях в продължение на поне десетина години. Технологиите понякога, наред с това че решават полезни задачи, допринасят също и за осветяване и подчертаване на разни присъщи на хората недостатъци. Така че, Ристе, не се кахъри -- хора има всякакви, а пък анонимността и усещането за физическа недосегаемост дават крила на какви ли не пориви, често отпадат и основни задръжки...


Последната промяна е направена от vedrin на Пет Май 08, 2015 11:41 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Пет Май 08, 2015 11:36 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Balkandjiq



Регистриран на: 19 Ное 2009
Мнения: 582

Мнение Отговорете с цитат
dido написа:

Може може, представи си примерно Mariana1000 с кожени излъскани ботуши, вече модератор, нервно потупва с бича и гледа лошо под фуражката ...
Разбирам му спонтанната реакция на Балканджията - засегнали са му тънката струна Wink


Ти почна с квалифицирането за колежката ти,така че имам правото да продължа безнаказано. Razz
По-скоро-селски старшинка.Снощи е препил и днеска пообяд става.Целия свят му е крив,а в стомаха гори пожар.Първата му работа е да погледне през прозореца и да потърси жертва с кой да се заяде...
Щото е дебел,има осем диоптъра,шефа го мачка,а жена му го бие...
Садо-мазото е тънка и интелигентна работа.Не случайно феновете на BDSM има изследвания че имат IQ средно над 15единици над останалата популация.
Мариана е по "тънките и интелигентни работи" колкото е по тънките работи слон влязъл в стъкларски магазин.Или като сте зачекнали психологията-казано с две думи-"не е такъв архитип".

_________________
Планини има много,но Балкана е само един!

http://hubavetz.com/
Пет Май 08, 2015 11:40 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
Тъй. Викам както почнахме, така да престанем.
Времето, дето отделям аз и още четирима души, е твърде непропорционално на твоята особа.

Форумът си има правила, хората не искат да те гледат как псуеш като каруцар наляво и надясно. Ще те помоля да престанеш, ако не - да напуснеш форума.

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Пет Май 08, 2015 11:44 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Balkandjiq



Регистриран на: 19 Ное 2009
Мнения: 582

Мнение Отговорете с цитат
Mariana1000 написа:


П.П. Дидо, ти не се радвай много, защото Балканджията вече те знае, че си от модераторите и следващата му фантазия ще бъдеш ти. Не напразно човекът иска да знае и вашите имена. Сега сигурно рови за снимки... Wink


Ти да видиш.И чефтето стягам.Ще ги дебна като Хищникът-4 да ги опушкам по време на някой от походите им.
Останалото което си писала даже и няма смисъл да го коментирам.Демагогия за масите...
Чувствала се обидена.Била жертва на сексизъм.А аз трябва да се чувствам много радостен че всеки един мой пост отиваше в коша на общо основание,може би!?Често с изсмукани от пръстите аргументи,а още по-често и въобще без никакви.Имало там думата "ебане" в поста и давай да трием.Че и заплахи ми разпращаше на лични за тоя пост.
Не си ти тая която ще ми дава наклон на патерицата какъв да е стилът ми на писане.На няколко пъти подканих модераторите ако не им уйдисва това че пиша тук-да ме баннат,да ми изтрият акаунта и т.н.При всички положения обаче не очаквай да променя начина по който пиша.Така че ако още не си вдянала-бориш се с вятърни мелници и работата ти е небъдна.Света е красив защото е шарен и защото в него живеят хора които не мислят като нас и не се изразяват като нас.

_________________
Планини има много,но Балкана е само един!

http://hubavetz.com/
Пет Май 08, 2015 11:56 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
Ако смяташ, че бан или триене на профила е удобно за тебе решение на общия проблем - правим го на секундата. Това ли предпочиташ да е начина, или ще ни спестиш 500 милисекунди, като изолираш обидните квалификации и нецензурния език от постовете си?

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Съб Май 09, 2015 12:02 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Иване, всички тези неща защо не ми ги каза на живо пред жена ти и пред брат ми?
Га яде тортата ни рива, сега що ривеш?

Дидо, мисля че всичко е ясно, този човек няма да спазва правилата, сам си го каза. Evil or Very Mad

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Съб Май 09, 2015 12:03 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
"Баннаха ме в туристическия форум, защото не им спестявах нищо, пишех каквото мисля и не цепех басма на никого" With pride.

Mariana1000 написа:
....
Дидо, мисля че всичко е ясно, този човек няма да спазва правилата, сам си го каза. Evil or Very Mad

Мани ги форумните правила - балканджията погази елементарни, фундаментални и чисто човешки граници наскоро. With pride.

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки

Последната промяна е направена от Ристо Туристо на Съб Май 09, 2015 12:17 am; мнението е било променяно общо 1 път
Съб Май 09, 2015 12:07 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Balkandjiq



Регистриран на: 19 Ное 2009
Мнения: 582

Мнение Отговорете с цитат
dido написа:

Времето, дето отделям аз и още четирима души, е твърде непропорционално на твоята особа.


А твоята особа ква е-няква много велика сигурно.Наполеон Бонапарт може би!?

dido написа:

Форумът си има правила, хората не искат да те гледат как псуеш като каруцар наляво и надясно.


За твое сведение от бая време не се сещам да съм псувал никой тук.Което не значи че няма да го направя още утре ако някой си го заслужи.И между другото докато не ви изкарвах кирливите ризи и дребните интриги на модераторите тук бях добър нали!?Щото това го е писал един друг модератор преди няколко месеца:

Ристо Туристо написа:

Balkandjiq - виден форумен чешит и познавач на гъбите. Това да говориш и пишеш, каквото мислиш, е безценно и показател за силен характер;



dido написа:
Ще те помоля да престанеш, ако не - да напуснеш форума.

Въобще не мисля нито да престана,нито да напускам форума.Ако имаш куража и си много сигурен в това което правиш-то можеш да ме баннеш.

И ако обичаш недей да лъжеш хората че платформата е много стара и поради това не позволява модераторите да са видни...


Mariana1000 написа:

Иване, всички тези неща защо не ми ги каза на живо пред жена ти и пред брат ми?


Казвал съм ти го и преди това и след това.По време на въпросната среща се видяхме за 5минути точно.

Mariana1000 написа:

Дидо, мисля че всичко е ясно, този човек няма да спазва правилата, сам си го каза.


Демек,дай да го баннем а??Ми айде де,куражлии...Кво още чакате?То така е най-лесно.Като не ни уйдисва някой какво казва да му затворим устата.Нет человека-нет проблема...

_________________
Планини има много,но Балкана е само един!

http://hubavetz.com/
Съб Май 09, 2015 12:08 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6366

Мнение Отговорете с цитат
Банът на Balkandjiq е активен.
Първо действие от мелодрамата свърши, чакаме следващите.

П.П. Залагаме за развоя на нещата - еле е мАж или е не-мАж.

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy

Последната промяна е направена от dido на Съб Май 09, 2015 12:23 am; мнението е било променяно общо 1 път
Съб Май 09, 2015 12:16 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Проблеми и препоръки Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
Страница 4 от 10

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov