ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Проблем.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Проблеми и препоръки Предишната тема
Следващата тема
Проблем.
Автор Съобщение
cecoibuba



Регистриран на: 30 Юни 2012
Мнения: 57
Местожителство: софия

Мнение Отговорете с цитат
БАН?!? Дреме му на Балканджия.Видя се как действа двойния аршин на началниците.Бира?Ристо да почерпи.Идеята е негова.Аз с вода не черпя.
Съб Май 09, 2015 5:09 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DHG



Регистриран на: 23 Юли 2012
Мнения: 433
Местожителство: Кюстендил

Мнение Отговорете с цитат
Еее, що го баннахте човека бе, аз него си четях Laughing На път съм да издам памфлетче с мисли и размисли на един БАЛКАНДЖИЯ.

Ама иначе, що се случиха такива грозни работи тука? Преди не беше така, съвсем изпростя народа нещо.
Съб Май 09, 2015 8:09 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
DHG написа:
Еее, що го баннахте човека бе, аз него си четях Laughing На път съм да издам памфлетче с мисли и размисли на един БАЛКАНДЖИЯ.

Ама иначе, що се случиха такива грозни работи тука? Преди не беше така, съвсем изпростя народа нещо.


Има дразнители за това. Дразнители в лошия смисъл на думата. Ти пак си издай памфлета, щом те влече, ама що трябва да го чете аудиторията, щом не иска. Та такива ми ти и немити работи.

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Съб Май 09, 2015 10:08 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
DHG



Регистриран на: 23 Юли 2012
Мнения: 433
Местожителство: Кюстендил

Мнение Отговорете с цитат
Шегувам се , разбира се. В интерес на истината, започнах много рядко да влизам в любимия форум заради тия простотии.
Ха дано нещата станат като преди.
Съб Май 09, 2015 2:02 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Dimo Kolev



Регистриран на: 12 Окт 2011
Мнения: 1277
Местожителство: Бургас

Мнение Отговорете с цитат
"Великите личности" ги помни историята. Неразбраните също. Тези дето стоят от страни и мълчат или слушат - остават в забвение. Някакви мисли само. Сори
Съб Май 09, 2015 3:25 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Гунди



Регистриран на: 07 Юни 2012
Мнения: 300
Местожителство: Стара Загора

Мнение Отговорете с цитат
Ристо Туристо написа:

Balkandjiq - виден форумен чешит и познавач на гъбите. Това да говориш и пишеш, каквото мислиш, е безценно и показател за силен характер;

С най-добри чувства към теб,Балканджи! BG Харесвах свежите ти коментари,познанията ти за гъбите( и аз чат-пат обичам да ходя за гъби) !
Към Г-жа и Г-да модераторите Capitulate -Малко ми е тъжно,че се случват такива неща във форума-ограничения,банове и прочие!Аз съм на мнение,че трябва да се търси компромис-като виждаш,че човека пали от раз,не го предизвиквай,предразположи го!Както и да е- аз съм на последната дупка на кавала и не мога да давам мнение на вишестоящите!Все пак-поразмислете,ако трябва-дайте му шанс! Think
п.п. Научих,че админа е Николай Даутов-винаги съм с добри чувства към този мъж,дал толкова много за изучаването и описването на Пирин и пиринския край!Да е жив и здрав-с още много книги да ни радва(дано не се засегне Димо-аз него си го уважавам много)!
Лек ден на всички!Дано се видим по пътеките!

_________________
Audaces fortuna iuvat!
Опознай Родината за да я обикнеш
Съб Май 09, 2015 6:09 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rain



Регистриран на: 03 Юли 2013
Мнения: 652
Местожителство: Стара Загора-София

Мнение Отговорете с цитат
@Гунди
И как точно е бил предизвикан Балканджията ,та да ръси пренебрежение,обиди и пълно незачитане спрямо форума,да демонстрира простащината си?!Или просто да го четем ,докато ''си чеше пръстите''-както сам той пише?!Ти прочел ли си последните му сквернословия?Изобщо с какво този човечец допринася за форума?Освен това си направи тутакси др. профил-балканджия2-за всички като теб,на които им е много тъжно за клишетата и мейнстрим бомбичките му.
Впрочем ,забелязах,че Зецето си е все още тук- за утеха!

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=edqH0ofRQrM
Съб Май 09, 2015 6:21 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rain



Регистриран на: 03 Юли 2013
Мнения: 652
Местожителство: Стара Загора-София

Мнение Отговорете с цитат
Какво значи ''мъдератор''?...Да не би да е някаква поредна обида?
Само питам.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=edqH0ofRQrM
Съб Май 09, 2015 6:40 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rain



Регистриран на: 03 Юли 2013
Мнения: 652
Местожителство: Стара Загора-София

Мнение Отговорете с цитат
@ZCEZBPM ...а може би ще отнеме точно толкова време,колкото е нужно за да бъдат прочетени постовете ти от строгите и справедливи модератори.Тук: http://planina.e-psylon.net/viewtopic.php?t=3562&postdays=0&postorder=asc&start=645
Освен ,ако не ги разкараш.Инак би било несправедливо спрямо Балканджията .

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=edqH0ofRQrM
Съб Май 09, 2015 7:00 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
cecoibuba



Регистриран на: 30 Юни 2012
Мнения: 57
Местожителство: софия

Мнение Отговорете с цитат
Призив към началниците.Върнете статута на Балканджията! По-здрав към мъдераторите с песента:Вашата Ма ма ма ма ма http://www.vbox7.com/play:9b79831c
Съб Май 09, 2015 11:49 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DHG



Регистриран на: 23 Юли 2012
Мнения: 433
Местожителство: Кюстендил

Мнение Отговорете с цитат
Вие нещо не сте добре и май сте взели интернет изявите прекалено насериозно. Относно коментарите за мълчаливците като мен - мислите ли че ме трогва кой какво си мисли в ИНТЕРНЕТ, хора които въобще не познавам (и не искам да познавам) и нямат никакво значение за мен. За това кой е овца и кой не - има ли смисъл да ви отговарям и да падам на вашето ниво? Хора на по 40 и повече години се да се държат като пълни пубери-малоумници и простаци.

Преди форума беше информационен, сега е някаква говорилня, в която постоянно се карат няколко човека.
Нед Май 10, 2015 7:45 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
meco puh



Регистриран на: 18 Яну 2011
Мнения: 1865
Местожителство: обл.Разград

Мнение Отговорете с цитат
DHG написа:
...Преди форума беше информационен, сега е някаква говорилня, в която постоянно се карат няколко човека.

Прав си, че няколко човека постоянно се карат.
От това губят всички останали.
Чета и пиша в доста форуми. Между тях има и такива, в които само за думата "прост" изтриват мнения.
Този ми харесваше най-много. И сега ми харесва, само малко да се замислят тези няколко човека. Могат да се държат както си искат, могат да обиждат, да бъдат и вулгарни, но нека да не е в този форум. Нали УЖ сме планинари!
Rolling Eyes
Не ги упреквам, само ги моля.

_________________
Kom Emine 1987
Kom Emine 2011
Ком Емине 2013 на седем десет без седем
Балкана символ на цял полуостров
Нед Май 10, 2015 8:16 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DHG



Регистриран на: 23 Юли 2012
Мнения: 433
Местожителство: Кюстендил

Мнение Отговорете с цитат
А де! Радвам се, че човек на години като Вас е съгласен с мен.
Къде останаха чистият планинарски дух и добродетели?
Нед Май 10, 2015 8:49 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
rodo



Регистриран на: 16 Мар 2014
Мнения: 19

Мнение Отговорете с цитат
Ристо Туристо написа:
Кой каквото търси - намира.
Апропо - много пророци се извървиха.


Демек много хора пророкуваха смъртта на форума,ама ей ни на - процъфтяващи! Верно пътеписите,снимките и траковете на обикновени (и определен брой "необикновени" потребители) и присъствието на няколко корифея в картографирането и книгописането връщат дори отвратени от форума като мен обратно понякога,ама да не си мислиш че помията остава незабелязана и не отвращава.
Нед Май 10, 2015 9:34 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Дам - едни търсят и споделят информация, втори забавление, трети интрига, четвърти провокации, пети всичкото до тук в микс.
Всеки с акъла и характера си.

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Нед Май 10, 2015 12:03 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Проблеми и препоръки Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
Страница 5 от 10

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov