ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Проблем.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Проблеми и препоръки Предишната тема
Следващата тема
Проблем.
Автор Съобщение
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1693
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Нали е БАННАТ кво продължавате да коментирате .......
Пон Май 11, 2015 11:56 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rain



Регистриран на: 03 Юли 2013
Мнения: 652
Местожителство: Стара Загора-София

Мнение Отговорете с цитат
Гунди написа:
защо да ги псува?Колко колежки има тук-никоя не е напсувал,само Мариана 10000-явно тя с нещо го дразни или провокира! Think


Мравкоподобния мъж избира най често жена за обект на вулгарни квалификации.За агресията в случая допринесе ,явно, и факта ,че Марияна 1000 е модератор,а не самите те.#balkandjiq #ZECE...
На твоя въпрос отговора ми е:-колко и кои са жените ,които имат някаква ясно изразена позиция ,както и активност тук,във форума?-Ми няма!

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=edqH0ofRQrM
Пон Май 11, 2015 12:25 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Dimo Kolev



Регистриран на: 12 Окт 2011
Мнения: 1277
Местожителство: Бургас

Мнение Отговорете с цитат
dido написа:
Явно е друго - Балканджията наруши многократно правилата на форума, включително с директни обиди към модераторския екип.
В този форум, както и всички останали форуми, това не се допуска.

Без изключения!


Това е истината. И така трябва да бъде.

rain написа:
На твоя въпрос отговора ми е:-колко и кои са жените ,които имат някаква ясно изразена позиция ,както и активност тук,във форума?-Ми няма!


Защо ли? На дали заради извергнатите. Всъщност има такива колежки, които коментират. Що да няма
Пон Май 11, 2015 1:18 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Йосарян



Регистриран на: 17 Юни 2012
Мнения: 685
Местожителство: Димитровград

Мнение Отговорете с цитат
rain написа:
Гунди написа:
защо да ги псува?Колко колежки има тук-никоя не е напсувал,само Мариана 10000-явно тя с нещо го дразни или провокира! Think


Мравкоподобния мъж избира най често жена за обект на вулгарни квалификации.За агресията в случая допринесе ,явно, и факта ,че Марияна 1000 е модератор,а не самите те.#balkandjiq #ZECE...
На твоя въпрос отговора ми е:-колко и кои са жените ,които имат някаква ясно изразена позиция ,както и активност тук,във форума?-Ми няма!


Имало е, има и сега.

Яница е подходяща за модератор, макар че брат и е по-подходящ Smile, но това е мое мнение, което без да искам изтървах.

Ходещите активно по планините пишат все по-малко, а ние останалите пишем все повече. Дърляме се за разни работи. Форума от планинарски се превръща в туристически. Чухте ли - следващата сбирка на форума щяла да бъде на някое лесно достъпно място Smile. Не за друго, а за да дойдат повече хора Smile

В началото като открих форума и започнах да го следя съществуваше атмосфера на търпимост и взаимопомощ. Нещо от планината съществуваше в интернет пространството наречено Планинарски форум. За да продължи да го има е необходимо да пишем по-малко и да ходим повече по планините.
А модераторите да си носят кръста и да не се оправдават.

_________________
И нека се знае:
1) Щастлив съм, че живея в България, а не някъде другаде.
2) Балкана е единствен и неповторим и добре, че е така та да ги има Рила, Пирин ...
Пон Май 11, 2015 1:24 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Йосарян написа:
За да продължи да го има е необходимо да пишем по-малко и да ходим повече по планините.

Е, накъде повече? Миналата седмица - три дена бяхме в Стара планина, тая седмица - два. В сряда - Голо бърдо (както се казва "докато починеш, снахо, оплеви лещата"). Сигурно може и по-начесто, ама ще умрем или от изтощение, или от безпаричие и глад Wink
От това скитане съвсем пострада писането - от месеци стоим в Аврамово в пътеписа за Е-8 и ни напред, ни назад Sad

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Пон Май 11, 2015 1:36 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Йосарян



Регистриран на: 17 Юни 2012
Мнения: 685
Местожителство: Димитровград

Мнение Отговорете с цитат
Mariana1000 написа:
Йосарян написа:
За да продължи да го има е необходимо да пишем по-малко и да ходим повече по планините.

Е, накъде повече? Миналата седмица - три дена бяхме в Стара планина, тая седмица - два. В сряда - Голо бърдо (както се казва "докато починеш, снахо, оплеви лещата"). Сигурно може и по-начесто, ама ще умрем или от изтощение, или от безпаричие и глад Wink
От това скитане съвсем пострада писането - от месеци стоим в Аврамово в пътеписа за Е-8 и ни напред, ни назад Sad


А на Вежен ходи ли ? Защото не ви видях. Smile
Кажи на брат ти, че скоро ще започвам Рилецкото било, да се стяга Smile.

_________________
И нека се знае:
1) Щастлив съм, че живея в България, а не някъде другаде.
2) Балкана е единствен и неповторим и добре, че е така та да ги има Рила, Пирин ...
Пон Май 11, 2015 2:02 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Кога да съм ходила на Вежен? Скоро не съм, за последно бяхме на форумната среща.

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Пон Май 11, 2015 2:19 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Йосарян



Регистриран на: 17 Юни 2012
Мнения: 685
Местожителство: Димитровград

Мнение Отговорете с цитат
Аз ходих да видя откъде сме минали за срещата, че тогава имаше мъгла. Това беше по миналият уикенд. Вие тогава "лекувахте" пътеката.

_________________
И нека се знае:
1) Щастлив съм, че живея в България, а не някъде другаде.
2) Балкана е единствен и неповторим и добре, че е така та да ги има Рила, Пирин ...
Пон Май 11, 2015 2:29 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Йосарян



Регистриран на: 17 Юни 2012
Мнения: 685
Местожителство: Димитровград

Мнение Отговорете с цитат
Todor написа:
Извинете, последните няколко коментария каква връзка имат с "проблеми и препоръки" ?

Обичайно в такива случаи модераторите препоръчват да се мине на чат или на ЛС Wink, а някой по-стриктни от тях, съгласно правилата на форума, местят такава дискусия в "Лафче"....


Правилно. Извинявам се за което, човещинка, какво да се прави Smile.

_________________
И нека се знае:
1) Щастлив съм, че живея в България, а не някъде другаде.
2) Балкана е единствен и неповторим и добре, че е така та да ги има Рила, Пирин ...
Пон Май 11, 2015 2:38 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Todor написа:
Извинете, последните няколко коментария каква връзка имат с "проблеми и препоръки" ?

Обичайно в такива случаи модераторите препоръчват да се мине на чат или на ЛС Wink, а някой по-стриктни от тях, съгласно правилата на форума, местят такава дискусия в "Лафче"....

Че защо, съвсем по темата си е. Живко препоръчва ходене и писане, аз споделям за проблемите свързани с това Very Happy

Може би от мен се очакваше да вляза в ролята на форумна Годзила и да смачкам всички писали тук съфорумци, но сценарият е друг - мачкам само лошите. А дори и на тях в действителност нищо не съм сторила, така че надявам се да са живи и здрави и на когото липсват да си общува с тях, макар и другаде. Smile

Ще върнем парите на разочарованите от това, че днешната серия завърши с Вежен, вместо с батална сцена Wink Laughing

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Пон Май 11, 2015 4:19 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
igurbev



Регистриран на: 23 Авг 2008
Мнения: 2406
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Todor написа:
Отново с големи извинения и изпълнен със смирение, искам да попитам - кой определя кои са лошите и как, освен на основа правилата на форума?

С Уважение!


Да взема да отговоря аз това, което е очевидно.

Admin, разбира се и по собствена преценка. Cool

Хора, незнам защо продължавате да ровите по тези теми и да търсите под вола теле. Не ги следя, защото са ми супер безинтересни, но публиката пишман стана от разни безсмислени дърляния. Това не е форум на етическа тематика, а за планина. Оставете моралните ценности на мира, давайте пътеписите и снимките и всичко ще си дойде на мястото.
Пон Май 11, 2015 9:07 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Dimo Kolev



Регистриран на: 12 Окт 2011
Мнения: 1277
Местожителство: Бургас

Мнение Отговорете с цитат
igurbev написа:
Todor написа:
Отново с големи извинения и изпълнен със смирение, искам да попитам - кой определя кои са лошите и как, освен на основа правилата на форума?

С Уважение!


Да взема да отговоря аз това, което е очевидно.

Admin, разбира се и по собствена преценка. Cool

Хора, незнам защо продължавате да ровите по тези теми и да търсите под вола теле. Не ги следя, защото са ми супер безинтересни, но публиката пишман стана от разни безсмислени дърляния. Това не е форум на етическа тематика, а за планина. Оставете моралните ценности на мира, давайте пътеписите и снимките и всичко ще си дойде на мястото.


Съгласен. И такаааааа........

Това е един пътепис за ценностите, криворазбраните ценности и всичко останало. Това е Бузлуджа.
https://scontent-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t31.0-8/11187822_1592810067641874_9163393670549570081_o.jpg

Това е паметник в България. Български паметник. Без значение за какво е и на кого е. Той е част от нашата история. За разлика от тези
https://scontent-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t31.0-8/11182748_1592810154308532_6410504545874308752_o.jpg

Срещнах едни французи. Заприказвахме се. Питаха какво е това чудо
https://scontent-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xta1/t31.0-8/11111628_1592810180975196_5620772134724529704_o.jpg

Опитах се да им обясня. Какво е. Защо е така в момента. Гледаха ме тъпо и неразбиращо. Както и аз когато видях това вътре
https://scontent-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t31.0-8/11174405_1592810250975189_265310650118504513_o.jpg

Изглеждаше зловещо. Но и велико. Не рисунките. Мащаба. Който не може да се обхване с обикновен апарат като моя
https://scontent-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t31.0-8/11206475_1592810207641860_6861667745023899180_o.jpg

Дълго мислих за това което видях. За пръв път го виждах. Може би и за последен. За разлика от тези чудовища. Тях ще ги гледам още около месец
https://scontent-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/t31.0-8/11174249_1592810117641869_4476067989532805354_o.jpg

Трябва да има някаква търпимост. Между поколенията, религиите, строевете, хората. Трябва това което е направено, казано, построено - да остане за поколенията.

Трябва да не се толерира простотията. Трябва да не се допуска създаването на подобни съобщества като тези създали горните същества. Както "чинията",
така и перките обаче. Иначе няма да е честно. Освен че е грозно. Ако наистина, както казват някой, това е летяща чиния, да вземем да я натъпчем с всички
такива творци рушящи страната ни или градящи темерутски скулптури по планините и моретата ни. И да я изстреляме нагоре към звездите.
Да завладяват нови светове, да творят там нови чудеса на мисълта си, да пребъдат. Далече от тук обаче.

Иване - искаше пътепис и планинарско настроение. Последното което видях бе това. И така ми въздейства. Излъгах. После ходих да видя и мина Лев на Кръстец.
Но там гледката е толкова зловеща и тягостна, че не смятам да мисля, камоли да да я пътеписвам. Там запомних само реката. Червената.
И чешмата която течеше. Но не пих от нея. Въпреки, че водата бе бистра.

Без върхове, без езера и буйни реки. Но също част от Балкана. Онзи същия дето е Купена, Ботев, Амбарица.
Пон Май 11, 2015 11:16 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Rain



Регистриран на: 03 Юли 2013
Мнения: 652
Местожителство: Стара Загора-София

Мнение Отговорете с цитат
Венсеремос!

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=edqH0ofRQrM
Вто Май 12, 2015 12:02 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Dimo Kolev



Регистриран на: 12 Окт 2011
Мнения: 1277
Местожителство: Бургас

Мнение Отговорете с цитат
Todor написа:
Поради възникнали недоразумения в следствие на мои реплики в темата, искам да поясня. По никакъв начин не подкрепям двамата баннати в отношение на отвратителното им поведение във форума, изразяващо се псувни, нецензурни думи и личностни нападки срещу други членове на форума.
Напротив - смятам, че мерките са приложени много късно. Мисля, че ако се обяви "нулева толерантност" към нарушаване на правилата ще е само от полза за форума. Например за всяка нападка или нецензурна дума - бан за определен период + упоменание профила за количеството банове. При определено количество натрупани банове - заличаване на профила.

Съзнавам, че работата на администраторите и модераторите е тежка и отговорна и призовавам към толерантност в отношенията.


+1 що се отнася за псувните, личностните нападки и обиди.

Относно наказанията имам обаче друго предложение. За всяка постъпка от вид и характер посочен по-горе всеки нарушител дължи по 1 бира на всеки от модераторите+публично извинение. Ако не - както казва Тодор Бан за определено време. Модераторите също са хора и заслужават малко благинки за своя труд.

Обаче и с цел да не се опиянчат модераторите трябва да се въведе някакво ограничение. Максимално количество бира от всеки - 1 каса. След това Бан за винаги.

Наздраве Croc
Вто Май 12, 2015 11:15 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
vladofff



Регистриран на: 26 Апр 2011
Мнения: 3034

Мнение Отговорете с цитат
АЛКОХОЛИК! Мериш и времето с бири.
Преди време се бяхме класирали на една алпиниада на Мальовица, не аз де, Николай Петков, а аз щото цял ден го осигурявах да води, служебно бях обявен за съпобедител и двамата бяхме "наградени" от Байно с каса бира. Това съответно го обявили и по телевизията, и баба ми като чула, заяви - нашия много изпаднал - състезава се и си троши главата за пиене.
Вто Май 12, 2015 11:30 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Проблеми и препоръки Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
Страница 7 от 10

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov