ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Изворите на Арда?
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Родопи Предишната тема
Следващата тема
Изворите на Арда?
Автор Съобщение
ivailo.hr



Регистриран на: 22 Мар 2010
Мнения: 1355
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Лилавата маркировка е нова. На места тя се движи по трасетата на двете зелени, но има 2 участъка, в които е само тя.

Районът все още не съм го обходил изцяло за беля... Около Горна Арда ми остава само липсващия участък по лилавата от навеса нагоре. Другото е между с. Кошница и с. Смилян. Ама ще е зимата (при липса на сняг) или другата пролет. Просто не трябва да има треволяк, че маркировката и без това никаква я няма на места...
Все още има няколко дупки в "Хвойна-Елидже", които ме дразнят.
Пет Юни 24, 2016 12:25 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Весела Ягодова



Регистриран на: 17 Окт 2007
Мнения: 541

Мнение Отговорете с цитат
Народе, ходихме, върнахме се (Мечо не ни изяде Laughing ) и да споделя впечатления.
Ходихме е силно казано. Де факто бутахме и карахме, защото бяхме с колелета.

От Читаковата къща в с. Горна Арда тръгнахме право нагоре през гората по зелената "маркировка". Това е всичко друго, но не и маркирана пътека Laughing Laughing Laughing. Просто няма такъв "филм"...беше много забавно, особено с велосипедите. След което "засякохме" синята и продължихме по нея към Изворите на Арда. Сетне слязохме до Дядова ряка и от там към Сивино и т.н.

На линка по-долу - от Читаковата къща покрай тръбите, описани в постовете по-горе, се тръгва по десния бряг на Арда, след което пътеката се отклонява от реката и тръгва право нагоре към "Навес" в подножието на вр. Бабина чука (яко е обрасла с папрат, до пояс и нагоре), след навеса се излиза на една обширна поляна, там много трябва да се внимава, после пътеката навлиза в гората и не след дълго "засича" синята, която идва от Дядова ряка.
http://www.kade.si/#map=16/2739830.22/5077644.84/0

Ако някой има въпроси, насреща съм.
Пон Юни 27, 2016 10:51 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Родопи Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov