ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Преносима метеорологична станция
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
Преносима метеорологична станция
Автор Съобщение
stoian stoikov



Регистриран на: 08 Май 2010
Мнения: 46

Мнение Отговорете с цитат
alexvan написа:
stoian stoikov написа:

Пише си Stainless steel !!!


Имах предвид, че не пише, че целият нож е от неръждаема стомана - само острието е.


Вярно че само острието е неръждаемо дръжката е дървена Twisted Evil
Вто Май 31, 2011 8:19 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
В Пловдив са свършили още същия ден сутринта, поне така казват служителите. Обаче има някаква далавера с изкупуване на едро, защото в кварталния Лидл нямаше дори от жълтите табели за стоките отгоре, а нямаше и празно място отдолу , където уж да са били оставени. Кога ги пуснаха, кога свършиха, кога им махнаха табелите? Не, не, не! Така и не успях да си купя...

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Вто Май 31, 2011 3:01 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
stoian stoikov



Регистриран на: 08 Май 2010
Мнения: 46

Мнение Отговорете с цитат
mislesht написа:
В Пловдив са свършили още същия ден сутринта, поне така казват служителите. Обаче има някаква далавера с изкупуване на едро, защото в кварталния Лидл нямаше дори от жълтите табели за стоките отгоре, а нямаше и празно място отдолу , където уж да са били оставени. Кога ги пуснаха, кога свършиха, кога им махнаха табелите? Не, не, не! Така и не успях да си купя...


В този на Пещерско шосе в неделя имаше само ножчета останали и аз не видях табелка даже за тия другите джаджи.Мисля, че зареждат много малки количества и персонала си ги разпределя предварително .
Сря Юни 01, 2011 10:00 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
alexvan



Регистриран на: 20 Апр 2010
Мнения: 705
Местожителство: България

Мнение Отговорете с цитат
stoian stoikov написа:


Вярно че само острието е неръждаемо дръжката е дървена Twisted Evil


Дръжката не е дървена само- има и метал.

Иначе по темата-в цялата верига магазини лидъл няма въпросните метеостанции..

Който иска на подобна цена - излиза около 29лв - но с гаранцията е по-сложно.
http://www.focalprice.com/HT383L/6_in_1_Waterproof_First_Generation_Multifunction_Digital_Altimeter_Blue.html
Сря Юни 01, 2011 9:24 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
joropc



Регистриран на: 25 Яну 2011
Мнения: 649

Мнение Отговорете с цитат
petarpstone написа:
НЕ Very Happy но и разликата в качеството е ТОЧНО ТОЛКОВА КОЛКОТО И РАЗЛИКАТА В ЦЕНАТА Wink .

Off Topic
Сега, глупаво е да сравняваш нещо, което струва 30-тина лева, с нещо, което струва няколко стотин.Човекът ти казва, че си е купил устройство, което проверено върши работа почти без пари, а ти почваш да философстваш, че тези функции си ги имаш на часовника.
Каква е връзката?Аз също ги имам тези работи на 5-6 места(даже и повече)Wink , ама не струват 25 лева и по този начин няма какво да напиша по темата.

Би ли споделил какво е това CASIO с влагомер, 'щото аз имам последния модел на PRO TREK без тази екстра:
https://picasaweb.google.com/georgiivanovradkovski/EverestBaseCampTrekKalapathar2010#5543070812310467202
https://picasaweb.google.com/georgiivanovradkovski/EverestBaseCampTrekKalapathar2010#5543067248603889090

Exclamation Когато пишеш във форум с главни букви, четящите разбират написаното като крещене....не е нужно. Wink
Off Topic


Последната промяна е направена от joropc на Чет Май 03, 2012 10:24 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Сря Юни 01, 2011 10:41 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
petarpstone



Регистриран на: 21 Дек 2010
Мнения: 182
Местожителство: Провадия

Мнение Отговорете с цитат
joropc написа:
petarpstone написа:
НЕ Very Happy но и разликата в качеството е ТОЧНО ТОЛКОВА КОЛКОТО И РАЗЛИКАТА В ЦЕНАТА Wink .

Off Topic
Сега, глупаво е да сравняваш нещо, което струва 30-тина лева, с нещо, което струва няколко стотин.Човекът ти казва, че си е купил устройство, което проверено върши работа почти без пари, а ти почваш да филосовстваш, че тези функции си ги имаш на часовника.
Каква е връзката?Аз също ги имам тези работи на 5-6 места(даже и повече)Wink , ама не струват 25 лева и по този начин няма какво да напиша по темата.

Би ли споделил какво е това CASIO с влагомер, 'щото аз имам последния модел на PRO TREK без тази екстра:
https://picasaweb.google.com/georgiivanovradkovski/EverestBaseCampTrekKalapathar2010#5543070812310467202
https://picasaweb.google.com/georgiivanovradkovski/EverestBaseCampTrekKalapathar2010#5543067248603889090

Exclamation Когато пишеш във форум с главни букви, четящите разбират написаното като крещене....не е нужно. Wink
Off Topic

жив и здрав Very Happy палатка

_________________
ТПД "Орлови скали"
http://www.orloviskali.eu
Чет Юни 02, 2011 12:39 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Todor



Регистриран на: 03 Юни 2009
Мнения: 1161

Мнение Отговорете с цитат
Нови впечатления.

Тази джаджа била по-умна отколкото очаквах Smile Вероятно има датчик за движение /за което никъде не пише/. Когато се движа - запазва промяната на налягането и се сменя само височината. От друга страна, когато уредът е оставен неподвижно височината остава непроменена, а се сменя налягането, когато се сменя обективно и по този начин може и да направи вярна прогноза Smile
Може да е някакъв друг по-умен алгоритъм, но аз не се сещам как да стане без датчик за движение.
Много съм доволен като цяло - вече преживя няколко носения закачен външно на раницата с временни превалявания.
Поздрави!
Вто Юни 21, 2011 6:38 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
alexvan



Регистриран на: 20 Апр 2010
Мнения: 705
Местожителство: България

Мнение Отговорете с цитат
Нова партида
http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/SID-C863A16C-2EC63763/lidl_bg/hs.xsl/index_15788.htm
Пон Апр 30, 2012 10:27 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
t.hristov



Регистриран на: 23 Юни 2010
Мнения: 1057

Мнение Отговорете с цитат
Най-накрая успях да си закупя тази преносима метео станция с алтиметър Very Happy
Тази сутрин в 8.25ч посетих Лидл имаше около 20 броя такива станции.
Успех пожелавам на всички !
Чет Май 03, 2012 1:25 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
zahri-emin



Регистриран на: 22 Май 2010
Мнения: 70
Местожителство: Смолян

Мнение а Отговорете с цитат
И аз си взех Clap Clap Clap Clap
Чет Май 03, 2012 1:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
И аз! Този път пуснаха наистина.

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Чет Май 03, 2012 3:01 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
t.hristov



Регистриран на: 23 Юни 2010
Мнения: 1057

Мнение Отговорете с цитат
Да, този път бяха заредили както трябва Smile Дано повече колеги са успели да си вземат тази полезен уред.
Минах тази вечер през местния Лидъл и с удивление видях, че има около 40бр. метео станции...
Чет Май 03, 2012 8:26 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
alexvan



Регистриран на: 20 Апр 2010
Мнения: 705
Местожителство: България

Мнение Отговорете с цитат
Станцията е супер - центровах я с един ЖПС.
Евала.
Чет Май 03, 2012 9:00 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Todor



Регистриран на: 03 Юни 2009
Мнения: 1161

Мнение Отговорете с цитат
Поздравявам всички за удачната покупка - няма да съжалявате.
За 1 година работа още съм с оригиналните батерии. Часовникът е избързал с не повече от 30-40 сек.
Само му е малко бавен термометъра, но ние и без това бърза работа на открито нямаме Smile
Пет Май 04, 2012 1:50 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
peca



Регистриран на: 17 Яну 2012
Мнения: 1038
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
И аз си купих такава преди малко от ЛИДЛ на "Пештерско Шосе" има още 10бр. Trampoline Trampoline Croc

_________________
"АКО ЖИВЕЕШ ВСЕКИ ДЕН КАТО ДА Е ПОСЛЕДЕН, ПОЧТИ СИГУРНО Е, ЧЕ НЯКОЙ ДЕН ЩЕ СЕ ОКАЖЕШ ПРАВ" Стив Джобс
Нед Май 06, 2012 5:16 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Страница 2 от 3

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov