ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Мнение за обувки

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
Мнение за обувки
Автор Съобщение
Trand



Регистриран на: 14 Юли 2010
Мнения: 69
Местожителство: Пловдив

Мнение Мнение за обувки Отговорете с цитат
Здравейте, спрял съм се на тази обувки http://www.vasque.com/vasque-shoe/7214-vasque/7214-vasque-mens-ranger-gtx-taupe-orange, заслужат ли си, някой има ли наблюдения относно модела! Ще съм много благодарен да споделите мнение! Благодаря предварително!!
Пон Май 30, 2011 6:49 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
Какви обувки ти трябват? Тези ми изглеждат летнички Rolling Eyes С известен компромис и за трисезонки може да минат, и подметчицата изглежда мекичка.

Ако не си свикнал на твърда обувка и мислиш да ходиш предимно през лятото - вземи тези Wink

Иначе аз имам Vasque трисезонки (http://ekipirovka.com/index.php?p=8&pid=1236), но са ми зверски твърди, има да мрънкам, докато им свикна и ходилата ми се предадат пред мрънкането...
Вто Май 31, 2011 12:08 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Trand



Регистриран на: 14 Юли 2010
Мнения: 69
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Благодаря Gamina, по принцип ми трябват обувки предимно за лятото! Казвайте ако има други предложения и мнения! Smile
Вто Май 31, 2011 12:40 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
martinov



Регистриран на: 04 Юни 2010
Мнения: 79
Местожителство: софия

Мнение Отговорете с цитат
Гледай подметките ,аз имам ласпортива летни подметките са вибран незнам какъв модел но леко да валне и става страшно.Много се хлъзга особено ако ходиш по камъни така ,че обърни внимание.

_________________
martinov66@abv.bg
Вто Май 31, 2011 6:47 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
Няма как да се прецени от огледа в магазина... и моите се хлъзгат, а старите ми летни (Lytos) бяха железни и по мокър камъняк.
Вто Май 31, 2011 10:57 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
joropc



Регистриран на: 25 Яну 2011
Мнения: 649

Мнение Отговорете с цитат
За производство на подметки се използва няколко вида Вибран.Разликата между тях е нещо в състава.Има обаче, такива, които не се пързалят на мокри камъни.Иначе и аз имам един GARMONT, 'дето като стъпя на мокро с него, вероятността да се пребия е много голяма.Другите ми обувки нямат такива проблеми...а имам три чифта La Sportiva.
Вто Май 31, 2011 11:02 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
е да, ама не виждам как ще го прецениш само с оглед на обувката Rolling Eyes

Трисезонките ми се пързалят и на мокър асфалт Laughing
Вто Май 31, 2011 11:10 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
joropc



Регистриран на: 25 Яну 2011
Мнения: 649

Мнение Отговорете с цитат
Gamina написа:
е да, ама не виждам как ще го прецениш само с оглед на обувката...

Ясно е, че никак.Само от отзиви за обувките от хора, които ги имат.
Вто Май 31, 2011 11:32 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov