ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Едно неуспяло преспиване на Тевно езеро
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Пирин Предишната тема
Следващата тема
Едно неуспяло преспиване на Тевно езеро
Автор Съобщение
Kat



Регистриран на: 08 Юли 2007
Мнения: 872

Мнение Отговорете с цитат
Laughing
Господин Горанов, във форума мисля, че няма самоубийци, които заради едни различни снимки да вършат безумия. Вашето поведение и изказвания малко ме изненадват, но все пак не знам предисторията, която имате с Дидо, та може да се обаждам не на място.
Мисля, че трябва да се заредите с търпение за въпросното минаване оттам - Джангала - Момини Двори Wink
Най-малко месец, докато се постопи снега и докато стане сухо. И хубави снимки пожелавам, който да споделите с нас.
Сря Май 14, 2008 10:21 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
vasil111



Регистриран на: 20 Мар 2008
Мнения: 183
Местожителство: велинград

Мнение Отговорете с цитат
рабира се, че снега ще трябва да се стопи. общо взето когато попаднах на този сайт искрено и спонтано се възхитих на всички участници във форума и на това което е представено много професионално като описание и снимки. особено силно ме впечатлиха зимните преходи и изкачвания което си е достойно за уважение отвсякъде. Соловото качване не дидо до страшното езеро през януари направо ме размаза - евала, това е професионализъм от висша класа и като дух и като умения. и вече си мислех че няма точка в пирин на която да не е стъпвал - използвам всяка свободна минута от работното време за да разгледам преходите в пирин и всичко е много впечатляващо. За съжаление едва ли мога да покажа снимки защото за сега не разполагам с такава добра цифрова техника.
Сря Май 14, 2008 11:34 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6372

Мнение Отговорете с цитат
Абе това зимно ходене дотам е достатъчно леко, няма какво да го превъзнасяш. Ако искаш да се кефиш на яки зимни ходения чети нещата на Друм в дирския форум, или на Никси. За точките и стъпванията в Пирин - има ги много дето не съм стъпвал, слава Богу Very Happy
Сря Май 14, 2008 11:49 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
vasil111



Регистриран на: 20 Мар 2008
Мнения: 183
Местожителство: велинград

Мнение Отговорете с цитат
добре де - така да е, макар че качването по коритото на река малка малъовица и лете а особено зиме не е от най леките но всеки си знае все пак възможностите и най вече това че си сам - малко хора ходят сами, ей на това ти се кефя. а под точки имах предвид върховете в пирин - стъпил си на всеки връх доколкото гледам от описанията. похвално е. супер.
Сря Май 14, 2008 1:04 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Niksi



Регистриран на: 01 Окт 2007
Мнения: 562
Местожителство: софия

Мнение Отговорете с цитат
Laughing Laughing Laughing
Laughing Laughing
Laughing

Ей...и двамата ме кефите...

Very Happy

_________________
Планинското притегляне е обратно на земното - нагоре, а не надолу.
Сря Май 14, 2008 1:39 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
vasil111



Регистриран на: 20 Мар 2008
Мнения: 183
Местожителство: велинград

Мнение ауууууууууууууууууу Отговорете с цитат
Дидо, видях на друм зимното минаване от вихрен до яворов, че и на челник до заслона, брей. нема подсичане тука вече зимата - само ръба гони до отбивката за яворов на разложки суходол. ееее, ама ние сме си простосмъртни обикновени туристи, тоя човек не е човек просто - всяка жаба трябва да си знае гъола и възможностите и собствената си нагласа да се наслаждава на природа и планина. в летен вариант и аз го правя тоя номер да ходя сам без пътеки по билата къде ми видят очите ама не е хубаво това сам - късмета е хазартна категория. дори и GPS нямам.
Сря Май 14, 2008 2:35 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
spi



Регистриран на: 15 Апр 2008
Мнения: 89

Мнение Репортаж от мястото на събитието Отговорете с цитат
Ето едно зимно преминаване.
Преди година и половина, близо. В обратната посока. Laughing
Сря Май 14, 2008 9:39 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vasil111



Регистриран на: 20 Мар 2008
Мнения: 183
Местожителство: велинград

Мнение велико! Отговорете с цитат
велико е!
Чет Май 15, 2008 10:02 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Пирин Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov